TOTAL spam
smazáno
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):a janaxxx nad tim bude masturbovat Big Grin


pojdme do toho Big Grin
tak to bych udelal vyjimku a opravdu si nabil ucet, staci rict na kterem chatu se to chystate uskutecnit
jdu hledat kreditku:-)
Odpovědět
Druid01 Napsal(a):By se ty membri do roomu ani nevesli...

by padali oknama ven...
vykopavali dvere...
vyhazovali nabytek...
a nakonec by se nam tam probourali buldozerem:-)
v zaveru by jsme museli i ucpat odpad a otocit kohoutama od vody, jinak by to zasycelo a meli by jsme je tam znova...

Nakonec by museli v Temeline odstavit reaktory, aby rakusakum zhasly monitory...


by nás vysilali aj v televizi v 19:30 misto zprav Big Grin
Odpovědět
to Janaxxx

a masturboval bys nebo by ses smal ? Big Grin
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):to Janaxxx

a masturboval bys nebo by ses smal ? Big Grin
no dokud to nezrealizujete, tak to nezjistim. Kazdopadne se zaloguji a budu se snazit kasparka lestit, ale jestli to nepujde, tak se aspon zasmeji, doufam, ze to nebude k placi?
Odpovědět
-
Odpovědět
tezko rict, nebot na ostre fotce vypada vse ok, zalezi co na to kamera. Jen maly poznatek,neni lepsi mit jako postel nejakou pohovku s opěrou? V IKEA jsem jich nekolik videl, jsou takove polohovaci, ma to tu vyhodu, ze kdyz si chces dachnout, tak se nemusis povalovat, ani se opirat o zed.
Odpovědět
-
Odpovědět
-
Odpovědět
Janaxxx Napsal(a):tezko rict, nebot na ostre fotce vypada vse ok, zalezi co na to kamera. Jen maly poznatek,neni lepsi mit jako postel nejakou pohovku s opěrou? V IKEA jsem jich nekolik videl, jsou takove polohovaci, ma to tu vyhodu, ze kdyz si chces dachnout, tak se nemusis povalovat, ani se opirat o zed.


co ty vis , Olda se treba rad bude se slecnou valet Big Grin


to David :

ja nevim , kterou variantu bych zvolila jako nejlepsi , ja jsem na barvy zatizena, takze mne se to libi komplet, bych tam mohla i bydlet Big Grin
Odpovědět
***
Odpovědět
tak ze jsou vodotesne je super, treba Olda najde partnerku, ktera bude mit takovy squirt, ze by mu to mohlo zkratovat. Potom by to chtelo, ale i vodotesne pouzdro na kameru.
Odpovědět
***
Odpovědět
ty jo, co to je za výbavicku ?:O jsem si myslela , ze staci normalne mikrak v kameře Big Grin
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):ty jo, co to je za výbavicku ?:O jsem si myslela , ze staci normalne mikrak v kameře Big Grin
no to je jen pro fajnsmekry co prijdou na opravdickou show, 5-ti vterinovym strikacum staci obyc. "mikrak" z DATARTu. :-)
Odpovědět
***
Odpovědět
***
Odpovědět
pokud pouzije set tri teles, tak jak ho mas na fotce, je to velky rozdil nez jedno dvou-telesove svetlo (samozrejmne s odpovidajicimi trubicemi) zavesene primo nad posteli?
Odpovědět
***
Odpovědět
Druid01 Napsal(a):to Janaxxx:

Ano, svítí se ždy čelně - horní světlo je dosvětlovací.
Když použiju jenom jedno dvoj světlo, intenzita jasu bude moc vysoká - zvláště na temeni hlavy, kde u blondýnek vznikne přepal a rozhodí automatiku kamery.
Také vznikne motýlek (někdy se tomu říká Butterfly lighting) pod nosem, kruhy pod očima a zvýrazní se nerovnosti pleti.

Patrik.
aha, ja teda nemam EVI s grabovaci kartou, ale "jen" LOGITECH 9000 PRO a ta ma infra a paradoxne nejlepsi obraz je v priseri...za denniho svetla je to normalka ok, ale jakmile se zacne sachovat s lampama a zarovkama, tak je lepsi min nez-li vice, kamerka si s tim poradi. je mi jasne, ze to neni koser, ale zatim to tak staci. Mas nejakou zkusenost s obyc. analogovymi kamerami napichlymi do grabovaci karty? Daji se sehnat za par kacek na aukru a myslim , ze pro chat by meli byt dostacujici, pokud mas osvetleni vyreseno. Hlavni positivum vidim u tohoto, ze k nim byva dalkovy ovladac na zoom.
Jinak jeste dotaz, zkousel nekdy tohle od TrackerCam? Jde mi o to jestli je to spolehlivy? http://www.trackercam.com/TCamWeb/motorpod.htm
zatim diky cau a dobrou noc
Odpovědět
***
Odpovědět
Tak takhle nějak vypadá obraz :-)

[Obrázek: 4.jpg]
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
*
Odpovědět
OldShatterhand Napsal(a):Tak takhle nějak vypadá obraz :-)

[Obrázek: 4.jpg]


to je samec Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)