Fóra Livechaty.cz
Live Chat Studio Praha ...nyní možnost pracovat i z domova! - Verze k tisku

+- Fóra Livechaty.cz (https://livechaty.cz)
+-- Fórum: Live video chat studia, livechaty a videochaty v ČR a SR (https://livechaty.cz/Forum-Live-video-chat-studia-livechaty-a-videochaty-v-%C4%8CR-a-SR)
+--- Fórum: Hledám práci na livechatu (https://livechaty.cz/Forum-Hled%C3%A1m-pr%C3%A1ci-na-livechatu)
+--- Téma: Live Chat Studio Praha ...nyní možnost pracovat i z domova! (/Thread-Live-Chat-Studio-Praha-nyn%C3%AD-mo%C5%BEnost-pracovat-i-z-domova)Live Chat Studio Praha ...nyní možnost pracovat i z domova! - lupino - 2014-04-13

Live Chat Studio Praha

...nyní možnost pracovat i z domova!

Jsme internetové studio, zabývající se internetovými videochaty s erotickým obsahem. Náplní práce modelky je komunikace se zákazníky těchto videochatů za pomoci počítače. Veškerá komunikace probíhá výhradně v anglickém nebo německém jazyce. Současně s písemnou komunikací probíhá i video, případně audio přenos, tedy klient videochatu modelku vždy také vidí a prostřednictvím internetu může svými požadavky interaktivně ovlivňovat její jednání.Hledáme dívky a páry nad 18 let, horní věková hranice neomezena. I starší,silnější apod. Trvalá spolupráce nebo jen přivýdělek . Požadavkem je alespoň základní znalost angličtiny nebo němčiny. Příjemný vzhled, komunikativnost, pozitivní a odpovědný přístup.Nabízíme vysoké výdělky vyplácené v pravidelných 7 až 15-ti denních intervalech.Až 80 %.


Live Chat Studio Praha ...nyní možnost pracovat i z domova! - lupino - 2014-04-13

kontakt: StudioOnline@email.cz