Fóra Livechaty.cz
EroticLiveChat.eu - Verze k tisku

+- Fóra Livechaty.cz (https://livechaty.cz)
+-- Fórum: Live video chat studia, livechaty a videochaty v ČR a SR (https://livechaty.cz/Forum-Live-video-chat-studia-livechaty-a-videochaty-v-%C4%8CR-a-SR)
+--- Fórum: Servery (https://livechaty.cz/Forum-Servery)
+--- Téma: EroticLiveChat.eu (/Thread-EroticLiveChat-eu)

Stran: 1 2


EroticLiveChat.eu - hankáček - 2009-05-31

Darlin 18 : tobě se zdá za 300 minut práce.... (což je 5 hodin, pokud se nepletu) 500,- Kč uspokojivých? Nebo jsem tě jen špatně pochopila, případně ti špatně rozuměla? Protože jinak se obávám, že se na těch 35 000,- Kč za měsíc asi dost nadřeš.... a nemyslím to teď ve zlém, ale spíš jen jako námět k zamyšlení.


EroticLiveChat.eu - Nikole - 2009-05-31

ahoj Darlin a musela jsi vyplnovat pisemne bio a posilat to mejlem?Da se to pak menit,to bio,az me zaaktivuji?Ja jsem zvykla to menit casto.A ty 777 jsou podle me dobry ale jen kdyz umis nemecky,coz ja fakt moc nemusim ale chodi tam i dost anglicky mluvicich a mela jsem to teda zaply jen parkrat,kdyz se hral hokej ale mela jsem tam hodne lidi.Ale dost jsem se namakala,na tech amerikach udelam za stejny cas jednou,dvakrat tolik.


EroticLiveChat.eu - fancydreams - 2009-06-01

darlin18 Napsal(a):ahojky holky dneska mam za 300 minut 500 korun to jde ne hihi
chci dalsi mesic udelat 35 000 pokud to dam bude party chichi chci vsem dokazat ze nemecke chaty umiraji
ps admin je fajn zdravim


ahoj DARLIN18:

asi jsi mě špatně pochopila, kolik mas za minutu na tom chatu?

je jasné že si byla online 5hod. ale kolik z tech hod jsi byla onlne v pvt. :-)


EroticLiveChat.eu - Mo - 2009-06-01

Ahoj asi 2krat jsem se divala na ten chat a pokazdy tam nikdo nebyl online. Proc by si nejaky klient kupoval coinsi kdyz je nema u koho utratit?!
Psala jsi, ze chces vsem dokazat ze nemecke chaty umiraji........ spis jsi dokazala , ze na eroticlivechat je uplne mrtvo.


EroticLiveChat.eu - Mo - 2009-06-01

Darlin18 vzdyt sama na nemeckych chatech delas, nebo ne? Smile


EroticLiveChat.eu - Rebelka - 2009-06-02

Nikole Napsal(a):ahoj Darlin a musela jsi vyplnovat pisemne bio a posilat to mejlem?Da se to pak menit,to bio,az me zaaktivuji?Ja jsem zvykla to menit casto.A ty 777 jsou podle me dobry ale jen kdyz umis nemecky,coz ja fakt moc nemusim ale chodi tam i dost anglicky mluvicich a mela jsem to teda zaply jen parkrat,kdyz se hral hokej ale mela jsem tam hodne lidi.Ale dost jsem se namakala,na tech amerikach udelam za stejny cas jednou,dvakrat tolik.


Holky co to je to bio? co jste to museli vyplovat? neznaam neznaam proto se ptaaam diky diky


EroticLiveChat.eu - fancydreams - 2009-06-02

rebelka:

bio je treba to, ze tam vyplnis par veci o sobe Smile miry, jakou mas barvu vlasu ci oci apod....


EroticLiveChat.eu - Rebelka - 2009-06-02

Achaaa achaa diky diky fancy...


EroticLiveChat.eu - viktorie - 2010-01-04

shauni Napsal(a):tak to je jasné. Taky jsem měla dřív víc pohodovější lidi na privátech. Já mám od 1500 do 2500 za 5 hodin jak ty, ale dělám jen na 1 chatu. občas jen zapnu druhý, když se nudím jako jó moc.




ahoj a kde to deláš že máš tak pěkné penízky za směnu ,dej rada diky


EroticLiveChat.eu - elisax - 2010-02-25

Darlin 18 to asi popletla za minutu je tam 30kč na pvt takže nevím kde si vydělala těch 500kč za 300minut :-)