Visit-X - Vyplacanie
#1
Ahojte. Nechavate sa vyplacat sekom ci mate nemecky ucet ? Ak sekom viete mi povedat ktore banky seky vyplacaju a aka je doba cakania?? Dakujem za info
Odpovědět
#2
Tema o visitu uz tu je, koukni na servery - visit-X. Myslim, ze uz zadne seky neposilaj, penize vyplaceji normalne na ucet (nejen nemecky).
Odpovědět
#3
Nie , v roku 2009 sa to menilo. Uz sa vyplaca len na nemecky ucet alebo sekom...
Odpovědět
#4
tak si založ německý účet třeba tady http://www.vr-bank.cz/inhalt/
Odpovědět
#5
To neni pravda, ja tam delam uz nejakou dobu, driv jsem dostavala seky.... a ted mi uz nejakou dobu posilaj penize na ceske konto, staci vyplnit bic a iban.
Odpovědět
#6
šek ti proplatí v bance, ve které máš účet
Odpovědět
#7
To vam nikomu dalsimu penize na ucet nechodi, nechavate si je dobrovolne posilat sekem? Ja sem docela rada, ze jsem se tech seku zbavila. Takhle kliknu v nedeli odpoledne na ,,auszahlen,, a nejpozdeji ve ctvrtek mam penize na konte.
Pokud to nekdo necetl nebo neumi nemecky tak na visit-X strance uplne dole kliknout na cam-login, konto, Wann kann ich mich auszahlen lassen? kliknout na FAQ.
Odpovědět
#8
Funkcia BIC a IBAN sa mne nezobrazuje .. Pisala som si s adminkou Piou a mne odporucila vyplacanie sekom , na slovensky ucet mi peniaze previest odmietli. V minulosti mi peniaze chodili na paypal.. A ako obcan SR predpokladam ze si nezalozim ucet v spominanej banke.. posielala som im udaje ale neozvali sa mi. A preto som sa pytala na tie seky lebo mne odmietli vyplacanie sekov v minulosti.,. slovenske banky su viac pozadu- mam dojem ako v Cechach... Volala som do banky a povedali mi ze musia ten sek vidiet a potom sa uvidi dalej... nuz asi mam smolu ... Mozem sa pripravit na zdlhave vyplacanie Undecided
Odpovědět
#9
smazáno
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)