Vaše finanční ohodnocení
#26
Sandrita Napsal(a):chatum neodvadim nic ... zase nake kecy od studií :-D


a delas na visitu??
Odpovědět
#27
*
Odpovědět
#28
Ja to nechapu, delam na livechatu kolem mesice a to co mate za smenu mam ja za cely mesic s bidou :-( jenze mam jen 1 chat a to MFC a na registrace k dalsim chatum musim cekat, pt clovek ktery vyrizuje registrace nam je nemocny :-( ...ale delam snad uplne vsechno, jsem dlouhovlasa blondynka modrooka, stihla, nestydim se, jsem opravdu naruziva, neukazuju nic jen tak zadarmo, ale tezko tezko nalakam chlapy tady na MFC
Odpovědět
#29
Margarito, pokud to dobře chápu tak pracuješ ve studiu. Potom však nechápu proč pracuješ v takovém studiu kde máš pouze jeden chat?
Odpovědět
#30
Ano ve studiu...nene je tam 6 chatů, ale zatím mi nevyřídili registrace....na zaučení zaregistrují na MFC a potom získáváme další chatu zhruba po 14 dnech, ještě člověk co zařizuje registrace je v nemocnici :-(( takže jsme tam 2 nové slečn co mají jen 1 chat....mají tam např. LiveJsmin, Naked.com atd
Odpovědět
#31
Margarito běžte např. do Studia Prima a budete mít min. 8 chatů, včetně těch o kterých píšete a to do dvou dnů
Odpovědět
#32
Tak pane Zdenku odcházím do studia Prima :-) sice mám obavy z toho množství modelek , jestli budu mít šanci se vůbec na nějakou tu směnu dostat, ale určitě to bude lepší než tam kde jsem byla doposud :-(
Odpovědět
#33
Dobrý den Margarito. Určitě se na vás dostane a já vám přeji mnoho úspěchů. V případě potřeby jsme připraveni studio rozšířit. Pokud byjste měla nějaký problém tak ve Studiu Prima chtějte kontakt na majitele studia a obraťte se na mne.
Odpovědět
#34
ja dělala na livku asi půl roku, měla jsem měsičně odpracovano dost hodin a výdelek byl 3 tisice.. studio mi davalo 55%. snažila jsem se, měla jsme oblíbené klienty.. takové MFC mi prostě nešlo.. a dělat na 3 jiných chatech bylo slabé Sad ted přemýšlím o 2 livkách tu u nás, protože tamto studio krachlo Smile a práce mě bavila, tak proč se do toho nevrátit Smile
Odpovědět
#35
Dobrý den, dělám se sovjí přítelkyní livechat,už přes rok, pracujeme doma pouze přes agenturu.Chtěl bych se zeptat na některé ty chaty ameriky, u kterýchj je nejlepší provize a klidně i u německých kde jsou nejlepší provize?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)