VZOR: Hledám partnera pro vysílání na livechatu!
#1
Ahojky,
již 2 roky pracuji na livechatu (sexier.com, mylovecamz.com, privateamateure.com) a nyní hledám partnera pro spestření. Jsem mladá (20let) černovláska z Prahy. Místo na vysílání mám u sebe v bytě takže hledám pouze mladého a dobře vypadajícího může, který chce zkusit něco nového stejně jako já.

Kromě partnera na livechat hledám i kamarády a kamarádky z oblasti livechatu třeba jen na dopisování a výměnu názorů ohledně livechatu.

Kdo má zájem se seznámit napište mi prosím na ladycarolin@email.cz


[Obrázek: 6a00c225240a1a8e1d0123ddfb7928860c-500pi]
Odpovědět
#2
Ahoj.
Dlouho přemýšlím o práci na live chatu ale nemám v tom žádnou zkušenost a sám jako muž (dalo by se říct kluk, je mi čerstvě 18 ) si myslím nemůže vydělat nějaký slušný peníze. Dál nejsem rozhodně top model pro focení novýho spodního prádla, takže nevim, jestli to taky hraje až tak obrovskou roli. (myslim si ale že ošklivej nejsem Big Grin ). Rozhodně se ale dokážu pro věc nadchnout a momentálně taky potřebuju nějak vydělat peníze navíc. Takže bych do live chatu šel asi rychle..
Rád bych se s tebou nějak zkontaktoval, třeba ti poslal fotky a dál bychom se domluvili.
Zatím se měj Smile
Odpovědět
#3
Mejl už asi nefunguje, takže se tam nelze dopsat, taky je to 3 roky starý příspěvek. Carlos a nechtěl bys to zkusit s klukem? Já zase hledám někoho na Gay Couple, pokud to přítel dovolí.
Odpovědět
#4
Deliczero, promiň ale já jsem heterosexuál a představa že bych vysílal s klukem je pro mě prostě úplně mimo.
Díky za nabídku a pokud bys náhodou věděl o nějaký holve která na livechat hledá partnera tak mi to sem když tak napiš prosím. Díky a hezkej den.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)