VLIVEM KRIZE A KURZU $ LIVECHAT UPADÁ! NAHOTA ZA ALMUŽNU NEMÁ SMYSL !!
#76
Modelka nemusí být ani lepší ani hezčí, ale určitě šikovnější, milejší na lidi a umět se líp namalovat...Miss World by na chatu nedělala... pěkný den všem :-)))
Odpovědět
#77
Ano máš pravdu v této branži jde hlavně o šikovnost,nalíčení a přístupu,ale někdy si vážně myslím,že zavistivé útoky sem nepatří,tedy na toto forum.Všem pěkný denSmile
Odpovědět
#78
Modelky,ktere pracují na chatech,které jsou levnější,žádné odsuzování nezasluhují a v žádném případě nejsou špatné nebo méněceně hodné.K tomu ,že jsou tu ty poslední stránky zaspamované-je pravda.Je důležité držet se podstaty tohoto fora....Ale osobně by mě zajímalo,kdo zde začal s urážením a vyvyšovat se ,že je lepší nebo tak,z těch posledních příspěvků nemohu pochopit,o co zde vlastně jde??...Je to jen má osobní otázkaSmile
Odpovědět
#79
Ahojky.Nu výdělky už nejsou takové jaké bývaly,ale stejně jsou vyšší ,když pracujete sama na sebe.To je moje zkusenost.Mám tak v průměru za hoďku kolem 700-800 .Ale to taky.A jak je to u vás???...Taky si myslíte,že to upadá jak se tady píše a že to nemá cenu??,...Smile
Odpovědět
#80
Oproti minulému roku se to dost zvedlo,mám okolo 1200kc na hod a to dávam 15% studiu.Jde to super,hlavně noční,nemůžu si stěžovat.
Odpovědět
#81
No kdo vysílá na stremray,tak ví,že tam typ mamina od dětí vede! Jinak se tímto omlovám maminkám,co si přivydělávaj na chatu,napsala jsem to hnusně a zbytečně vás urážela.Ale mě chat živí x let,takže nejsem nadšená z Rumunek na extasy ,co si tam do pr., narvou půlku kuchyně za 0.49,neumí ang,něm nic a ještě stahujou klienty do privát bordelů.Takže mi nevadí žádná kolegyně,co se chová profesionálně.
Odpovědět
#82
Mám jednu otázečku :-) Chtěla bych pracovat z domu bez agentury. Chtěla bych vyzkoušet dobrý americký chat, protože jsem slyšela, že jsou lépe placeny. Je tady holky jedna z vás která má s tím zkušenosti, vydělává hodně peněz a za provize na kterých by jsme se domluvili by mi pomohla? kdyby ano, tak můj email je katarina.bakotova@seznam.cz
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)