Uchylárny které nám vyrazí dech
#1
Předem se omlouvám za další založenou diskuzi ale občas sem během vysílání opravdu šokovaná tím co vše existuje za uchylky.Jsem jinak myslim slušné děvče:-) tak třeba Vám to přijde normální ale já sem opravdu někdy až vykolejená s toho co vlastně chtějí:-).Samozřejmě vše neudělám,mám své hranice.
Podělíte se se mnou o tom co vše zažíváte při vysílání?
Nevim jestli si vzpomenu na vše ale pár zkušeností.
Hraní rolí je docela běžné a určitě znáte všichni tak to sem ani psát nebudu:-)
Pak za mnou chodí jeden muž který chce abych se jen hodinu koukala na to jak si cpe ruzné předměty do zadku a platí nevyšší taxu jen za to že se koukám a komentuji a pobízím ho.(docela pohodička při které si odpočinu)

Další třeba chce abych i hodinu souložila punčocháče.Punčocháče které nemám na sobě a ruzné druhy a ruzné hračky.

Další třeba pul hodiny chce jen sledovat muj jazyk kdy musim sedět a nazomovat si jen jazyk a ruzně s nim hýbat do stran jak on si píše

Další chce jen piss kdy pak chce abych to pila.Mám dvě nádobky které vyměním a moč nepiju aniž by to poznal

Další piss který chce abych to dělala do kyblíku který je bílé barvy a určuje si směr kam to pustim(opět to jistí stříkačka:-)

Jeden chce abych jen chodila po s punčocháčí na hlavě.Kam mám chodit určuje on a nic víc

Když si vzpomenu na další tak připíšu:-)
Odpovědět
#2
Ty jo, to jsou zážitky... Já se na livechat teprve chystám, tak si to tady pročítám... :-)
Piš dál, ať vím, co mě čeká ;-)
Odpovědět
#3
wow, taky jsem měla 2 skleničky, v jedné jablečný džus a do druhé jsem čůrala.. a ten klient (někde mam zapsané i jméno) tak mi napsal, že zlobím, že to poznal. a i když jsem mu neskutečně věrohodně tvrdila, že jsem pila čůránky tak mě fakoval. Každopádně, se mi vyplatilo si psát do sešity jméno klienta a k tomu pár poznámek o něm - když jsem ho tam viděla a zeptala se jak se má a na něco konkrétnějšího, byl potěšen a dostala jsem za to tip, nebo šel zase do privátu Smile a na jasmíně jsem si psala dokonce i jména českých registrovaných klientů + zda chodí na privát, nebo zda jen čumí a slibují... Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)