TOTAL spam
*
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
uz kousat nebudu , vyhlasuju celochatovy mir Big Grin



jinak DRUID byl keltsky duchovní, kněží,, uznavany mudrc, astrolog, astronom, znalec prirodnich zakonu, valecnych strategii atd .. proste moudry muz , ktereho si povazoval i kral Smile proto jsem te na nej odkazovala, kdyz jsi nas tak moudre rozsoudil -)))


PS: kdo chce o druidech zjistit neco vice humornou formou ,at se podiva na Asterixe a Obelixe , tam vystupuje druid Panoramix Smile

PS? jdu neco delat ,at mam splneny aspon Olduv polovicni uvazek Big Grin ( stejne nebudu mit) Big Grin
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
Patriku, proč tvrdíš něco, o čem nic nevíš?

Atlančin web jsem našel úplnou náhodou, když jsem vyhledával informace o Islámu a googlil jsem kamenování. Vyjel mi tento článek s těmito videi (kde jsou mimojiné i záběry na íránské ženy protestující proti kamenování v Islámu a demonstrující za alespoň částečnou rovnoprávnost - na což by S pochopitelně řekla, že to jsou američtí herci Big Grin )
http://atllanka.net/index.php?text=551-s...ani-sorayi
tento článek definitivně nastartoval můj odpor k Islámu a začal jsem se o problém zajímat ještě víc. Na Facebooku jsem se připojil ke skupině Islám v ČR nechceme (55 tisíc členů), kde jsem pravidelně přispíval a odkud mě po čase sami pozvali do své uzavřené skupiny, kde mě Atllanka první oslovila a přidala si mě do přátel.

Moje rodina je extrémně antikomunistická, nenávidíme jakékoliv omezování svobody, zastáváme demokracii a hnusí se nám jakákoliv forma totality a zabíjení.
Mého dědu nepotkáš v ničem jiném, než v americké uniformě, má plnou knihovnu o obou světových válkách, spoustu americké historie a historie celkově a když moji máti doučoval občanskou nauku po pravdě, byla za to pak máti ve škole trestána, že nesouhlasí s výkladem komunistických učitelů. Moje babička patřila k nejtalentovanějším dětem, bohužel ji režim nedovolil studovat na učitelku, což byl její sen odmalička.
Mám antikomunistické kořeny, celý život věřím tomu, že jakákoliv extrémní levice (Islám, Nacizmus, Komunismus) je nejhorší peklo na zemi.

Atllanka je pouze někdo, s kým se shoduji v názorech.

Jen mi ještě řekni Patriku, nevíš, kde S přišla na to, že by u mě měla 80%??? Big Grin Dostala by tak padesát a to ještě kdybych chtěl být štědrý a měl dobrou náladu Big Grin
Jen ať si zůstane mezi těma svýma stolníma lampičkama a utěrkama na hrnce, já tady žádnou poblázněnou fanatičku nechci.

Ukazuje se nahá na kameře za peníze jiným mužům a myslí si, že ji neohrožuje Islám Big Grin Big Grin
http://atllanka.net/index.php?text=551-s...ani-sorayi
Jestlipak se svěřila svým muslimským kamarádům, co dělá za praci...určitě by ji za tuhle Alláholibou činnost velice pochválili Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=Q7KLGDfDCqk
Odpovědět
*
Odpovědět
Arab neznamená muslim.
Taky mám kamaráda araba, je ze všech mých kamarádů nejpohostinější, velice pracovitý a ochotný kdykoliv pomoct. A Islám odsuzuje, nechápe, jak to může někdo vyznávat. Nemám proti arabům nic, já nemám rád muslimy a to může být i ťaman, černoch a dnes bohužel i běloch.
Odpovědět
OldShatterhand Napsal(a):Arab neznamená muslim.
Taky mám kamaráda araba, je ze všech mých kamarádů nejpohostinější, velice pracovitý a ochotný kdykoliv pomoct. A Islám odsuzuje, nechápe, jak to může někdo vyznávat. Nemám proti arabům nic, já nemám rád muslimy a to může být i ťaman, černoch a dnes bohužel i běloch.


ano a tim jsem ti chtela rici , ze mam arabske kamarady, ne muslimske, tudiz se nemohu muslimum sverovat s tim , co delam, kdyz zadne nejsou ... sveril ses ty svemu allahovi ( atalanka) ? Smile
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
prostě Druid - viz. popis výše ( moudry to muž) Smile




Druid01 Napsal(a):K volbám nechodím a ani chodit nebudu, to raději půjdu s manželkou na procházku.


och , mé romanticke já zaplesalo Smile

už je guláš hotov ? Tongue
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
aha, takže někdo mě nazve fašistou, pak si řekne mír a já mám kvůli tomu držet hubu a neobhájit se.

Co je a není z mojí hlavy nemůže nikdo vědět. A když by tě to zajímalo, tak by sis aspoň dočetl, co jsem o sobě napsal - což jak jsi sám napsal, jsi neudělal. Takže ses rozhodl mi nevěřit a ani nevyslechnout. Velice fér.

Nevím v čem vidíš rozdíl mezi mojí komunikací a její, proč bych já měl být otravný a ona s těma svýma antiUSA konspiracema neměla být.

Atllanka to původně psala mě, ne vám. Takže vám nikomu nenadávala, bylo to určeno pro mě, ale já vám to sem hodil. Tak teda kdyžtak buďte naštvaní na mě, ale ne na ní.

Připadá mi, že se přikláníš vždy na jinou stranu. Kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde. Jednou se mnou souhlasíš, jindy jsem otravný se svýma názorama. Já od začátku jedu jedno a to stejné, ale ty se tady pokaždé zastáváš někoho jiného. Debata je vedená z obou stran, takže na sebe vzájemně reagujeme a proto je nefér jednoho označit za otravu a druhého se zastávat, když tu svoje názory blijeme svobodně všichni.

K tématu:
nacisti a komunisti se rozpínali silou, muslimové se evropy zmocňují bez boje - jednoduše sem nalezou, namnoží se a nastolí Islám pro všechny. http://www.youtube.com/watch?v=XIrDdLoiNq8

už dnes jsou v Německu, Francii, Švédsku a Anglií muslimská ghetta, která mezi sebe nikoho nepouští a žijí izolovaně. Ale to už jsme zase na začátku.
Jako mluví se o tom každý den, řeší to politici, vidíme to ve zprávách, čteme to v novinách. Dnes v Mladé frontě na straně A10 byl článek o tom, jak mají být v Kábulu dva muži popraveni za to, že se zřekli Islámu. Jeden z nich má 6 dětí a je to pracovník červeného kříže. Mučili ho a zneužívali.
Je to v dnešních novinách. Pokud je to další lež, jak by si S. jistě myslela, pak jak ví S. co v médiích je lež a co ne? Jako myslet si, že veškeré zlo, které se o Islámu dovídáme je jen vykonstruovaná lež, ať se jedná o cokoliv, je už opravdu maximální paranoia. Léčit se potřebuje člověk, který slepě věří všemu protiamerickému, když naprosto vše, od přírodních katastrof, populačních nemocí a vyvolávání konfliktů přičte USA - to je paranoidní jako prase, to je beze srandy na léčbu.

Hele tak jak ty máš potřebu tady odpovídat, tak mám i já potřebu odpovědět, když mě někdo napadá s něčím, s čím nesouhlasím, tak já prostě nemůžu mlčet. To pochop. V tom není žádné soupeření za každou cenu.

Nikdo vám nebrání si založit vlastní téma a psát si o procházkách tam. Já vás rušit určitě nebudu. Ale tohle je můj topic Wink
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
to Patrik :

tak nevím, kde ti mam odpovedet na ten gulas ? Smile))

nekomu se to nelibi :d
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
Jako mluví se o tom každý den, řeší to politici, vidíme to ve zprávách, čteme to v novinách - v tom pripade to musi byt pravda ... zrovna kdyz o tom mluvi politik ,tak to je zlata pravda Big Grin ( myslim to ted obecne, nevztahuju to na pripad, o kterem mluvis)
dubito, ergo cogito,cogito,ergo sum -rikal Descartes ... mozna bych se nad tim zamyslela


a i kdyby tohle byla pravda http://www.youtube.com/watch?v=XIrDdLoiNq8 změníš to ?
Odpovědět
*
Odpovědět
http://www.kubata.nazory.cz/index.htm celkove zajimavy web


http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap19.htm pojednani o tom , kdo ovlada svet


Smile
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
Druid01 Napsal(a):Ještě ho nemám, když mě ho nenecháte ani uvařit:-)

Tak ja nevim, jest-li gulas na tebe neni moc obyc:-) Zrovna v Globu jsem dneska koupil krasne krupavej chleba. Ale zitra uz asi bude nic moc...

Manzelka hlasi, ze ma rada jarni dest, se v nem rada prochazi. Ja mam rad zase ticho pred bourkou. Obcas sedim na balkone a pozoruji ty blesky:-) Pak se zvedne vitr a je to.-)

Ja jdu teda varit.-) Pak pujdu zijistit, jak hacknout PHPBB forum, admin nereaguje... Ja jsem vas upozornoval:-)

Patrik.

a co myslis , ze jim ? zlaty holuby ? Big Grin gulas je delikatesa -)
bourky se bojim, destik je prijemnej Smile
a co je PHPBB fakt netusim Big Grin

a jsem nastvana, na visitu jsem mela 30 minut kluka ( mimochodem poloarab-poloturek Big Grin) , zaplatil za me asi 42 euro a ja z toho mam 9, fakt super a ja si myslela, kolik jsem z neho nevytahla Big Grin
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
Tak s těma nadávkama bych to bral, OK, to bys byl možná spravedlivý - ale že na základě pár hodin ztráveného času se mnou budeš tvrdit, že víš čemu se věnuji a co je z moji hlavy, to mě nasralo Big Grin

S: můžu se pokusit ovlivnit své okolí a to okolí pak ovlivní zase své okolí a budou se pak volit takoví lidé, kteří další imigraci nedovolí, případně zakážou mešity, nedovolí vznik žádné islámské politické strany atd. Sám neudělám nic, ale můžu svým málem přispět dobré věci. Kdyby to dělali všichni, nemuselo by k tomu třeba dojít.
A pak bych tím odkázal na ten úplně první článek a o původním tématu, které bylo konzervativní hodnoty - kariéra, rodina, děti. Tím jsme debatu začali. Jestli je dobré žít jako požitkář nebo zakládat rodiny. Už to chápete, o co mi šlo? Chci svému okolí nacpat do hlav, že rodina je to hlavní. Chci, aby bylo víc lásky, aby byli lidi víc ohleduplní a hleděli na tradiční hodnoty a nechovali se jako bezohledná prasata, čehož jsem svědkem každý den. I tímto se dá bojovat proti Islámu, tím, že se semkneme a budeme se mít raději. Zvedne se pak i ta porodnost. Jim náramně vyhovuje to, když budeme žít jak požitkáři - nezakládat rodiny, užívat si, nemnožit se, brát jejich drogy třeba, že nebudeme držet při sobě, když budeme bezohlední zkorumpovaní sobci - to jim přesně nahrává do karet. To byla celá moje myšlenka.

Mám prostě strach ze zla.
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
*
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)