Pracujete více na freechatu nebo na nudechatu?
#1
Já mohu jen doporučit práci na serverech, které jsou freechatové ale zároveň se daji přepnout do nudechatu v připadě, že na jiném mám privát. Raději pracuji na freechatu, protože mám ráda kontakt a chatování s klienti a lákání do privátu beru jako takovou hru.

Pouze nudechatové servery moc v oblibě nemám už jen proto, že klienti vstupují do placené místnosti na zákadě titulní fotky, který samozžejmě může dosti zkreslovat a nedejbože může být dokonce jiné modelky, takže když klient vstoupí do místnosti tak akorát zjistí, že realita neodpovídá fotce a cití se podveden.

Proto mám ráda, že v případě freechatů vám jde klient na privát jen tehdy, když se mu opravdu líbíte a přeskočí mezi vámi jiskra!

Dáváte přednost freechatům nebo nudechatům?
Odpovědět
#2
zrovna mi z jedné spol. psali,že nabízí na free chatech,tak si říkám,jestli si tam vůbec vydělám,jestli budu tak dobrá,abych někoho k sobě nalákala,abych pak neproseděla 8 hodin u PC a měla jen jednoho klienta :-D dělám na nepřetržitý provoz,takže si na chat musím vyšetřit čas
chacey Napsal(a):Já mohu jen doporučit práci na serverech, které jsou freechatové ale zároveň se daji přepnout do nudechatu v připadě, že na jiném mám privát. Raději pracuji na freechatu, protože mám ráda kontakt a chatování s klienti a lákání do privátu beru jako takovou hru.

Pouze nudechatové servery moc v oblibě nemám už jen proto, že klienti vstupují do placené místnosti na zákadě titulní fotky, který samozžejmě může dosti zkreslovat a nedejbože může být dokonce jiné modelky, takže když klient vstoupí do místnosti tak akorát zjistí, že realita neodpovídá fotce a cití se podveden.

Proto mám ráda, že v případě freechatů vám jde klient na privát jen tehdy, když se mu opravdu líbíte a přeskočí mezi vámi jiskra!

Dáváte přednost freechatům nebo nudechatům?
Odpovědět
#3
pracovala jsem vždy rovnou na nudechatech a neměnila bych.Smile
Odpovědět
#4
Ahojky Chacey - zkušená modelko :o)
Taky pracuji na live chatu, už asi půl roku..a doposud jsem měla velice pěkné výdělky..akorát co začlo léte, tak mi přestalo spousta klientů do mé místnosti chodit...a tak postrádám penízky, které by mě imponovaly pracovat...
Chtěla jsem se zeptat, na kterých chatech pracuješ... třeba bych mohla přejít na nějaký nový, kde bych byla neokoukaná...
Jestli to teda není pro Tebe moc vlezlá otázka..ale vypadáš jako moc fajn holka :o) takže se optávám :o)
Budu ráda za odpověď...
Měj se moc fajn kočko...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)