Prace na nemeckych chatech
#26
*
Odpovědět
#27
*
Odpovědět
#28
Hele holky mate na nemcich taky ty member chaty malo placeny,ja teda dost jo,ale asi zalezi na jakejch delas...ja osobne mam radsi privat kdy si pisu jen s jednim klientem...)
Odpovědět
#29
*
Odpovědět
#30
Ahoj,jak zvladate vic freecek najednou?Pri dvou uz silim,kdyz chci odepisovat aspon tem nejvaznejsim,kdyz zase nepisu,tak privaty jdou dolu....Nebo je lepsi jeden free a par nuda?
Je pravda,ze od noveho roku se je mozne registrovat na nemeckych chatech jenom pres nemeckou firmu?Respektive tam platit dane?
Odpovědět
#31
Ne,my to máme namíchaný,každá si dělá, kde chce.Kdo neumí německy,tak tam nedělá.Ameriky jdou taky přece přepnout na nudáče,ale je tam tak 3x víc konkurence než u Němcú.Mě ta free konverzace taky štve,ale tak lepší než čumět do zdi :-)
Odpovědět
#32
*
Odpovědět
#33
Jasne,jde mi o to,ze chci zkusit nove chaty.Zatim jsem delala jenom DHL a MFC,nevim jak to nektere delaji,ze maji naraz i 6 chatu nebo dokonce vic jak psala Sandrita.To snad jedine nuda chaty
Odpovědět
#34
Sandrita:bud sem se spletla,ale proste tim myslim ze mas chat kde si pises s hodne lidma a pak mas chat kde si pises s jednim clovekem a s ostatnima ne -privat...)
Odpovědět
#35
*
Odpovědět
#36
Sally Napsal(a):Jasne,jde mi o to,ze chci zkusit nove chaty.Zatim jsem delala jenom DHL a MFC,nevim jak to nektere delaji,ze maji naraz i 6 chatu nebo dokonce vic jak psala Sandrita.To snad jedine nuda chaty
Tak já to nevím 100% ale zprostředkovaně od byv.kolegyně.Neposilaj šeky,plno lidem neschvali epp,tak musíš mit účet,tj.bud živnost nebo registraci a všude je napsano,že si musíš platit daně,u některých mají psáno,že oni jako server vše evidují a předávají něm.fin.uřadúm..
Odpovědět
#37
*
Odpovědět
#38
Sandrita - jen ti chci podekovat za tvoje prispevky,moc mi pomahaji.Nikdy jsem nebyla ve studiu ani nemela zadnou ucitelku,takze vetsinou cerpam odtud.Kdybych umela nemecky,jela bych nemce jako ty,ale zvladam jen anglinu...Skoda,ze tu nemas email,ne vsechno se da psat takhle do fora
Odpovědět
#39
Hela a jak je to s tema nemeckyma chatama fakt nemusi bejt firma?Pac sem slysela ze jo jinak to prej od letoska nejde,je fakt ze by to bylo docela v haji kdyby to tak bylo...)
Odpovědět
#40
Sandrita:Jo takhle sem to myslela...mam pocit ze se tam zavedla rec na americky...ale myslela jsem nemce..)
Odpovědět
#41
SandritaTonguerosim te jak zvladas vice klientu najednou kdyz chce kazdej neco jinyho?Z toho sem vzdycky na nervy...fakt nekdy jo...)
Odpovědět
#42
*
Odpovědět
#43
Na americkych nuda chatech se taky taxa nesnizuje s mnozstvim klientu,kolik lidi tam mas tolikrat si vynasobis vydelek.A taky je tam moznost superprivat,kdy te ma klient vyhradne pro sebe(u normalniho pvt muzou koukat voyeri)
Odpovědět
#44
Sandrita:S tou firmou prave nevim,tvrdili nam ze od tohohle roku holka musi mit firmu nebo bejt pod ni...takze je to asi kecSmile
Odpovědět
#45
*
Odpovědět
#46
sally : a to DHL vydelava dobre ? :-)
Odpovědět
#47
Sandrita:To mas dobry,ja taky chtela ze zacatku delat jen show ale pak clovek s nima keca,a kdyz se splete a nepise tomu druhymu co psal prvnim to aby se clovek po...)
Odpovědět
#48
*
Odpovědět
#49
Holky a jak jste zacinaly vubec s livechatem-ja protoze jsem student a protoze je to dobre placena prace...a jak se k tomu postavilo okoli jestli se to dozvedeli-me nijak ja to drzim v tajnosti a doufam ze na to nikdy nikdo neprijde....:.)
Odpovědět
#50
Sandrita - DHL?no,jak se to vezme,cca 20-30 t. na tom udelam,ale musim se tomu venovat.kdyz si zapnu soucasne MFC,tak na DHL jdu dolu,protoze nemam tolik casu.A MFC?Kapitola sama pro sebe.Obrovska konkurence ale ty holky v cele zebricku jsou do smrti za vodou(nebo jejich studia...)
Jinak ja mam email v profilu,ale nejsem si jista,jestli to jeste jde pridavat,nektere praktiky admina jsou dost divne.
sally3163@googlemail.com
no,tedka jsem koukla do tveho profilu - tvuj mail tam neni....
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
4 host(ů)