Práce na amerických chatech!
#26
přesně tak 0,98 super cena pro klienty,to si pamutuji když sem se tu regla,budeš jích tu mít klidně až 10 naráz,což se boužel nestáva u normální ceny.a jako jenom klasickej nude chat nedopuručiji,jinak normálně na free do pvt se tu celkem něco vydělat dá
Odpovědět
#27
Chtela bych se zeptat mate vic penez ze stalych klientu nebo z tech nahodnych?Jak si vlastne udrzujete ty stalaky,ze zacatku je to takova horecka,dlouhe pvt denne,ale pak to upada a chodi jenom kecat,pvt jenom semtam.Nevim jestli jim treba pisete,ze mate nove spodni pradlo,ze budete delat v pvt neco specialniho nebo tak?Nevim proste jak je neustale drzet nazhavene.
Odpovědět
#28
Ahoj holky, delam na jednom chatu pres agenturu a počitajimi žeton 0,03 * kurz..... zdá se mi to dost malo.... Odepiste prosím
Odpovědět
#29
Ahojky holky chtěla bych si udělat registraci na webcams - cams,ale mají tam vyplacení jen ty šeky je s nima problém? jak se to dělá? mám totiž jen německý učet a český.Nebo to tam máte jinak? děkuji za radu
Odpovědět
#30
čus sandrito pak písni jak se ti daří na privatefeeds,já jsem ho vyměnila,tedka v těch dobrých měsících mi ostatní dost šlapou a tu jsme byla skoro pořád v nude,protože ted mám nějaký štěstí zapnu chaty trochu se kroutím a stačí mi pár minutek a už jdu do pvt,takže já jsem hodně v nudechatech nebo v pvt,a na privatefeeds sem musela láááááákat a pak něco,je zde i vysoká cena,ted tam mám 4,99 a nude 2,49 a nic moc,ale přes léto to jinak frčí dobře nemůžu si stěžovat,je to i kvůli tomu že holky jezdí na dovču,a klienti mají taky více času, jo a jak tam byli ty Thmed tak už dáva 40usd za hodku nebo 50,předtím bylo až 120usd,nevím proč to změnil,tak pa
Odpovědět
#31
Ahojky holky, začala jsem dělat na Jasmíně, jsem začátečník takže moc toho ještě nevím. Proto bych se chtěla zeptat. Na free mi nabízel jeden návštěvník dárek, když mu něco ukážu. Dokonce mi ho i poslal (několikrát), ale já mám pocit, že je to falešný. Jiný mě zas upozorňoval aby jsem si na to dala pozor, protože to někteří umí šikovně hacknout. Jak poznám, že je surprise pravý? Připíše se mi to někam? Moc děkuji za odpověď.
Odpovědět
#32
no jasne, tip se ti ukaze ve statistice Smile
Odpovědět
#33
na to pozor, to se tam děje často - falešné tipy. Pravý tip poznáš podle animace srdíčka - to bys nepřehlédla.
Jinak se ti tam stane třeba tohle:
******************************Mike123 sent FERRARI to you******************************
Big Grin Big Grin
Odpovědět
#34
Moc děkuji, za rady. To je přesně to co se tam objevovalo. Mě to bylo divné, že dárkami rozhazuje (poslal ich tak 6) a na pvt jít nechce...:-)
Odpovědět
#35
chacha no tak me tam jeden dokonce obvinoval,ze napise na support,ze mi poslal 3x tips a ja mu nic neukazala...takove ty kecy,ze se mu to odecetlo atd a pritom ja jsem videla,ze to byl fake.
No oni to hlavne zkousi na nove modelky.
ale vzdy se ti to ukaze ve statistice,takze at si rikaji a pisi co chtejiSmile
Odpovědět
#36
Pravej typ poznáš když je v zelené barvě,a zapípe ti zvuk,přesně tak bud se ti tam ukáže animace srdíčka,medvídka atd, normální tip asi za 0,35 usd, a pak big surprise a to je za 1,75 .včera mi klient poslal offline surprise a to bylo pro mě 1,5usd takže tipy žádná slávaSmile,za tipy neukazuji apsolutně nic,kvuli 0,35 tipu at ukazu treba prsa mi nestoji preblikat 6 chatů na kterých pracuji,a hlavně stejně myslím pro typ nemůžeš být ve free nahá at te neblokne support,a kdybys za tu almužnu na free ukázala všem všechno tak pvt asi nikdy nezískáš...Na některých chatech jsou vyloženě typy které můžeš a nemusíš přijmout,třeba udělej striptýz za 15 usd,ukaž prsa za 7 usd,atak.
Odpovědět
#37
Díky, dám si na to pozor. Je fakt, že jsem se stejně neodhalila protože se mi to prostě nezdálo. Taky jsem mu napsala, že podle mně jsou ty jeho dárečky fake. Ale ještě by mě zajímalo jak holky zvládáte více chatů najednou. To jste na jednom free a zbytek máte bliklej privát? Nebo když máte pvt na jednou chatu a připojí se na pvt další v jiném chatu, tak je berete najednou? No otázek mám tak tisíc...:-) Ale stejně jste fajn, že poradíte.
Odpovědět
#38
Tak ze začátku naloguji asi 6 chatů jak kdy někdy mín,všude su ve free,jak si mě někdo veme do pvt tak všechny ostaní co jdou přeblikat do nude chatu nebo do pvt tak přebliknut,ty co nejdou přebliknout vypnu protože ve free nemůžu být nahá,některý chaty mají strašně jednuduché přeblikávání stačí lup asi v nude nebo v pvt ,s některýmy je to horší,musíš zvolit tu nejlepší kombinaci co vyhovuje tobě,každýmu sedne něco jiného,jo a stěma fake tipama to dělají pubertáci co nemají prachy a chcou někoho zblbnout,včera mi někdo vlezl do webcamsu a psal mi že je support opravdu byl zlatej jinej druch písma prostě jsem chvilku čuměla co po mě chce a on mi psal že je nový chat místo pvt že se jmenuje extreme a že zde klienti rovnou platí no a pak jsem to pochopila,dělal že odešel a přišel z jinou přezdívkou a napsal že je v extreme chatu at mu ukažu striptýz,tak sem ho vyfakovala ,člověk si fakt musí dát bacha,když suport chce zdělit nějaký novinky tak většinou to píšou meilama atak..
Odpovědět
#39
ty děláš jen na jasmine?
Odpovědět
#40
Aha, já jsem si to neuměla dost dobře představit, jak to stíhate na více chatech najednou.
Ano, zatím jsem jen na Jasmine, ale já teprve začala takže je toho mooooc co nevím.
Odpovědět
#41
Ahoj, já mám free i nude, takže docela síla, mám 10 chatů. Celých 6 hodin jsem v jednom kole, jakmile naskoci na nude, tak vypinam freecka a to same pokud mam jinde privat. Je to docela na palici, ale aspon si vydelám :-)
Odpovědět
#42
Margarita Napsal(a):Ahoj, já mám free i nude, takže docela síla, mám 10 chatů. Celých 6 hodin jsem v jednom kole, jakmile naskoci na nude, tak vypinam freecka a to same pokud mam jinde privat. Je to docela na palici, ale aspon si vydelám :-)

co používáš za prohlížeč a jaké máš windows a CPU?
Mě osobně se někdy u toho překlikávání PC zasekává, používám mozzilu.
Odpovědět
#43
OldShatterhand Napsal(a):
Margarita Napsal(a):Ahoj, já mám free i nude, takže docela síla, mám 10 chatů. Celých 6 hodin jsem v jednom kole, jakmile naskoci na nude, tak vypinam freecka a to same pokud mam jinde privat. Je to docela na palici, ale aspon si vydelám :-)

co používáš za prohlížeč a jaké máš windows a CPU?
Mě osobně se někdy u toho překlikávání PC zasekává, používám mozzilu.



tož kurna , toto se mi taky stava , po jiste dobe ,co jsem online, dejme tomu tak po hodine, musim restartovat pc , protoze nez prekliknu na jinou stranku trva to a tecou mi nervy ,ale cpu mam v pohode, po restartu je to oka , na nakou chvli zase... taky mam mozzilu
Odpovědět
#44
smazáno
Odpovědět
#45
ramka ? hm ,super Big Grin ale copak su nakej pc internista ? to otevru a uz nedam dohromady ...jako ze ty ramky mam omest ? hlavne ze jsou nove ( no 2 mesice)
Odpovědět
#46
smazáno
Odpovědět
#47
Pracuju ve studiu a na konfiguraci PC jsem nekoukala :-) se podívám...1x za celou smenu se mi ale stane, ze treba na nekterych chatech nemuzu psat, ale to se tak po 3 minutkach zpravi a pak to jede v pohode celou dobu....
Odpovědět
#48
Pro: Druid01 - jsem majitel Studio Prima. Odkud jste? Kontaktujte mne prostřednictvím našeho webu - viz. náš baner v záhlaví tohoto portálu
Odpovědět
#49
a kde je kouzelne slovicko?!!!
Odpovědět
#50
smazáno
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)