Práce doma
Monča Napsal(a):Jinak znám spoustu holek,které si poradit nenechají a pak se diví,že dělají za 100 kaček na směnu... V tomto případě máš pravdu-špatné fotky,špatný přístup...A o tom to je,potřebují pouze vědět,jak na to a od toho by jim mohlo pomoct tohle forum :-)Tak papa
Ahoj,ja ted byla ve studiu pro nejake provize a potkala tam 2 holky s kteryma jsem na chatu zacinala pred par lety a muzu rict nektere zeny jsou fakt hodne mimo realitu.Ani jedna neni moc pohledna,takovy tuctovy obliceje,zadny prsa,neforemny postavy,zadny liceni,slaba anglictina a dost neprijemny i v realu.Bud maji zachvaty a chovaji je jak mistrine sveta (kdyz maji nahodou privat ) a nebo si porad stezujou i hostum a ty se jim pak vyhybaji obloukem.Pak jsem je slysela jak si stezujou jak nemaji privaty,a druhym radili samy nesmysly jako lez tam,nazoomuj si kalhotky ,pis jen pojd na pvt,kdyz te chce tak jde...Anal delat nemusis,staci ti 1 hracka a 2 spodni soupravy celorocne,me na ne porad chodej atd...Ty holky delaji 4 roky na chatu a maji max do 20tis mesicne treba za 120h.Normalne jsem dostala zachvat smichu a rikam jim,To jste fakt takovy vesnicky nafoukany nany ze se nevidite v zrcadle a nechape te ze to delate blbe?Obe na me cumely jak kdyz jim nadloube a urazene odbehly.A tyhle buchty chodej na fora,druhejm radej a proste jim nedochazi ze jsou mimo.Nevim jestli je to jejich nizkym IQ (nemaji ani dodelanej ucnak) nebo to nechtej videt ale kazdopadne vsem novym radim,nechte si radit od tech co penize skutecne delaj ted v pritomnosti a ne o tom jen kecaj,vytahujou se a honej si triko pred novejma.Takovyhle hloupy kaci radej snad i schvalne spatne a kazdyho otravej!Ja to delam dlouho,je to tezsi kvuli nekvalitnim modelkam ale porad mam 4x tolik nez jako segra co dela asistentku reditele v reklamce.
Odpovědět
Natty Napsal(a):Ahoj holky, mám na vás dotaz, přemýšlím že bych začala pracovat doma, přece jen je to pohodlnější než dojíždět do studia.Našla jsem tuhle stránku: www.livechat-doma.cz, máte s tím některá zkušenost?

Taktéž, poslala jsem email o více info a nic... stále pracuji ve studiu, kde také nabízí práci z domova. Docela solidních 60% nabízí a kámoška dostala až 70%, protože je šikulka.
Odpovědět
Nikole Napsal(a):
Monča Napsal(a):Jinak znám spoustu holek,které si poradit nenechají a pak se diví,že dělají za 100 kaček na směnu... V tomto případě máš pravdu-špatné fotky,špatný přístup...A o tom to je,potřebují pouze vědět,jak na to a od toho by jim mohlo pomoct tohle forum :-)Tak papa
Ahoj,ja ted byla ve studiu pro nejake provize a potkala tam 2 holky s kteryma jsem na chatu zacinala pred par lety a muzu rict nektere zeny jsou fakt hodne mimo realitu.Ani jedna neni moc pohledna,takovy tuctovy obliceje,zadny prsa,neforemny postavy,zadny liceni,slaba anglictina a dost neprijemny i v realu.Bud maji zachvaty a chovaji je jak mistrine sveta (kdyz maji nahodou privat ) a nebo si porad stezujou i hostum a ty se jim pak vyhybaji obloukem.Pak jsem je slysela jak si stezujou jak nemaji privaty,a druhym radili samy nesmysly jako lez tam,nazoomuj si kalhotky ,pis jen pojd na pvt,kdyz te chce tak jde...Anal delat nemusis,staci ti 1 hracka a 2 spodni soupravy celorocne,me na ne porad chodej atd...Ty holky delaji 4 roky na chatu a maji max do 20tis mesicne treba za 120h.Normalne jsem dostala zachvat smichu a rikam jim,To jste fakt takovy vesnicky nafoukany nany ze se nevidite v zrcadle a nechape te ze to delate blbe?Obe na me cumely jak kdyz jim nadloube a urazene odbehly.A tyhle buchty chodej na fora,druhejm radej a proste jim nedochazi ze jsou mimo.Nevim jestli je to jejich nizkym IQ (nemaji ani dodelanej ucnak) nebo to nechtej videt ale kazdopadne vsem novym radim,nechte si radit od tech co penize skutecne delaj ted v pritomnosti a ne o tom jen kecaj,vytahujou se a honej si triko pred novejma.Takovyhle hloupy kaci radej snad i schvalne spatne a kazdyho otravej!Ja to delam dlouho,je to tezsi kvuli nekvalitnim modelkam ale porad mam 4x tolik nez jako segra co dela asistentku reditele v reklamce.
Ahoj můžeš se se mnou spojit po mejlíku.Budu Ti vděčná za každou radu.Díky
Odpovědět
Ahojky holky.Shanim modelky co vyhledavaji praci z domova.Zda je ti vice jak 18 let napis. Nebo, zda jsi odvaznejsi na 20ti min. klipy nebo foceni napis. Zacatecnice zaskolim. Spolehlivost a pravidelne vyplaty
Odpovědět
co to obnáší ty 20-ti min. klipy? Smile
Samantha Napsal(a):Ahojky holky.Shanim modelky co vyhledavaji praci z domova.Zda je ti vice jak 18 let napis. Nebo, zda jsi odvaznejsi na 20ti min. klipy nebo foceni napis. Zacatecnice zaskolim. Spolehlivost a pravidelne vyplaty
Odpovědět
Dobrý den,může mi tu někdo doporučit nějakou dobrou agenturu pro práci z domova na livechatu??Děkuji předem za odpověd.
Odpovědět
ahoj Danielo,psala jsi me email.Ja spolupracuji se studiem z Prahy a jednim v Teplicich v obou musis napred pracovat ve studiu,pak teprve doma.Beru provize za nove holky,tak ti nereknu kde,vodim holky osobne do studia :-) To jsem tu taky hodnekrat psala :-) Jinak jak vydelat penize jsem popsala v mnoha prispevcich,staci se tim ridit :-) tak kdyby jsi chtela pracovat ve studiu,tak me posli fotku a telefon.Zavolam ti.
Odpovědět
Ahooooj ladies,
já mám jeden dotaz Smile Ještě nikdy jsem na livechatu nepracovala, ale registruju se na livechat-doma.cz. Tak bych se ráda zeptala na vaše zkušenosti s chatem doma? Já mám celkem dobrý znalosti jazyků, akorát si nejsem uplně jistá v kramflecích se samotnym chatem, i když mam k tomu kladnej vztah obecně. Ale zase je mi měsíc 18 a ještě studuju,tak nevím...=o) Tak kdyby jste mi napsali nějaký rady, tipy, zkušenosti, budu mooooooooooc ráda Smile
Předem díky Smile
Odpovědět
Ahojky,ptáš se na zkušenosti s chatem doma..já můžu jen doporučitSmilenemusíš nikam dojíždet a jsi vpohodlí ve svojim já bych neměnila..ptáte se tu na výdělky je to opravdu u každýho jiný ale je pravda že mě to taky vždycky zajímalo..já mám za 120 hod okolo 60000 za měsíc ze 4 chatů,každýmu vyhovuje něco jiného..když jsem dělala na jednom tak jsem mívala kolem 25 až třicet za měsíc..takže jsem ráda že jsem zvolila multichaty mám to sama na sebe a jsem pár měsícu spokojenáSmiletak snad ty výdělky vydrží..nebylo to zas tak jednoduchý každýmu vyhovuje něco jiného zkoušela jsem i chaty co tu chválily holky mě třeba některý vůbec nevyhovovaly..stávila jsem hodiny registracemi a pak zjistíte že nic..chci k těm 4 přidat ještě dva pořádný a mít 80000 a to už budu spokojenáSmile..tak holky držím vám palce a snad se nám bude dál dařit..tak ahojky claudinka
Odpovědět
Ahoj.Já bych ti mohla dohodit studio pro které můžeš dělat z domova.774578443
Odpovědět
Moc pěkné fórum.Tak chci taky přidat něco.Také jsem dělala ve studiu a nebyla jsem spokojená,dál jsem moc nezkoušela.Nasbírala jsem zkušenosti,dala pár kámošek dohromady a udělala studio a holkám dělám registračky pro práci doma už přes rok,tak jestli někdo chce taky pracovat doma a neví kde začít a které servery tak mi pisni na zajistena@gmail.com ráda příjmu další modelkySmile
Serverů mám kolem 18 ,ale některé jsou fakt nic moc ( nebudu nic nalhávat) , ale některé stojí za to. Vyplácím 80% z výdělkuSmile Teď v Ostravě chci otevřít nějaké kamenné studio,protože pár holek nemůže pracovat doma.Tak můžu nabídnout i práci ze studia,ale to až tak za 2 týdny.
Uvítala bych tady nějaké hlasování o serverech a pokud někdo přímo pracuje na privatamateure moc by mě zajímalo pár věcí tak mi prosím někdo poraďte-rovnou napište....pokud se někdo takový hodný laskavý najde...
Tak se zatím mějte a budu se těšit na další čteníčko...
Odpovědět
Ahoj.Tak pri registracii na camsters.com(inoveo.com)mi poslali na podpis tento formular.Co na to vravite,je to normalne aj inde?Mne to pripada akoby som sa im naveky predala.Pritom server sa mi zda ok...neviem ci to podpisat

VYHLÁSENIE O ZHROMAŽĎOVANÍ, POUŽÍVANÍ A ZVEREJŇOVANÍ
A POVOLENÍ POUŽÍVAŤ OBSAH


Ja, dolupodpísaný (-á), ________________________________(meno)
Bytom v __________________________________________________________________
(adresa) týmto neodvolateľne oprávňujem spoločnosť Inoveo Technology, Inc. („Inoveo“)
zhromažďovať a používala, reprodukovala, rozširovala pre široké aj špecifické publikum,
zaznamenávala, upravovala bezplatne po celom světe na všetkých médiách vrátane, ale
neobmedzujúc se na Internet, a používať moje meno, podobu či hlas pre svoje vlastné účely
osobné informácie týkajúce sa mojej osoby (v zmysle definície uvedenej v zákonoch
o Ochrane osobných údajov) a poskytovať tieto osobné informácie tretej strane na základe
právne platného oprávnenia k prístupu v zmysle pravidiel spoločnosti Inoveo na základe jej
vlastného uváženia s cieľom, okrem iného, splniť požiadavky článku 18 U.S.C. §2257
(Record Keeping Requirements – Požiadavky pre uchovávanie údajov) Spojených štátov
amerických.

Okrem toho týmto neodvolateľne udeľujem spoločnosti Inoveo INC na celé obdobie trvania
autorských práv nevýhradnú, voľnú, svetovú licenciu na používanie, zmenu a/alebo
prispôsobenie zobrazenia mojej osoby ako také, ale neobmedzujúc sa na obrázky a videa z
živých show zachytené na akýchkoľvek portáloch zahrňujících Inoveo Technology Inc. pre
všetky ich podnikatelské.

Podpísané v ________________(mesto),
Dňa __________________(datum), 2009

(podpis)

Svedok :
Odpovědět
To je klasická smlouva z chatu.
Odpovědět
Natty Napsal(a):Ahoj holky, mám na vás dotaz, přemýšlím že bych začala pracovat doma, přece jen je to pohodlnější než dojíždět do studia.Našla jsem tuhle stránku: www.livechat-doma.cz, máte s tím některá zkušenost?
Ahoj..jj tam je to v pohodě...super šéf, pohodovej přístup ;-)
Odpovědět
Ahojky vubec nevim co je lepší jestli pracovat doma sama na sebe nebo doma na studio...a jsteli student musite pracovat sama na sebe na zl a platit si ruzne veci ??...prosim poradte...dik
Odpovědět
Ahoj.Vivien.Můžeš mi také napsat pod jaké studio děláš doma?Četla jsem,že jsi tu někomu dala nabídku a byla moc spokojená.Potřebuju už konečně začít.Díky. Email je:Monikaa.S@seznam.cz
Odpovědět
claudinka3 Napsal(a):Ahojky,ptáš se na zkušenosti s chatem doma..já můžu jen doporučitSmilenemusíš nikam dojíždet a jsi vpohodlí ve svojim já bych neměnila..ptáte se tu na výdělky je to opravdu u každýho jiný ale je pravda že mě to taky vždycky zajímalo..já mám za 120 hod okolo 60000 za měsíc ze 4 chatů,každýmu vyhovuje něco jiného..když jsem dělala na jednom tak jsem mívala kolem 25 až třicet za měsíc..takže jsem ráda že jsem zvolila multichaty mám to sama na sebe a jsem pár měsícu spokojenáSmiletak snad ty výdělky vydrží..nebylo to zas tak jednoduchý každýmu vyhovuje něco jiného zkoušela jsem i chaty co tu chválily holky mě třeba některý vůbec nevyhovovaly..stávila jsem hodiny registracemi a pak zjistíte že nic..chci k těm 4 přidat ještě dva pořádný a mít 80000 a to už budu spokojenáSmile..tak holky držím vám palce a snad se nám bude dál dařit..tak ahojky claudinka

Ahoj claudinko, mohla bych se zeptat, to jsi registrovaná teda sama na sebe že? Já bych taky chtěla pracovat z domu takto, ale bojím se, že by mě třeba nevyplatili... můžu se zeptat na kterách chatech pracuješ? Kdyžtak mi pisni soukromou zprávičku. Moc Ti děkuji Ela :-)
Odpovědět
VIVIEN: Mohla by jsi mi písnout na email adresu a nebo kontakt na studio pod kterým děláš doma? A taky by mě zajímalo jestli berou i páry :-) Díky
Odpovědět
Ahoj Nikol, mohla by jsi mi napsat tvůj email? V profilu jsem jej nenašla. Já svůj mám v profilu, tak klidně napiš i tam. Něco bych potřebovala. Moc díky.. J.
Odpovědět
ahoj holky chtěla bych pracovat doma nevíte na koho se obrátit,protože bych potřebovala veškeré vybavení na splátky.Psala sem skoro všem studiím a nikdo se neozval.Děkuji za odpovědi
Odpovědět
Ahojky, taky mám zájem o práci doma a stejně jsem na tom i s vybavením, hlavně nechci naletět na nějaký špatný studio, raději bych nějaký co už někdo zkusil a byl spokojený. Děkuji:-)
Odpovědět
Renata Napsal(a):
Natty Napsal(a):Ahoj holky, mám na vás dotaz, přemýšlím že bych začala pracovat doma, přece jen je to pohodlnější než dojíždět do studia.Našla jsem tuhle stránku: www.livechat-doma.cz, máte s tím některá zkušenost?

Taktéž, poslala jsem email o více info a nic... stále pracuji ve studiu, kde také nabízí práci z domova. Docela solidních 60% nabízí a kámoška dostala až 70%, protože je šikulka.


A mohla bys mi dát více info o tom studiu kde pracuješ a je možnost dělat i z domova? Jestli to teda chceš říct:-), díky
Odpovědět
ahoj holky,tohle jsou podmínky a pravidla, je to normální? Abych se pak nemusela bát,že se najdu někde na dvd za 39,- nebo tak něco?Co si o tom myslíte, nemám ještě zkušenosti...

12. Jako modelka převádíte plnou licenci na ***** využít všech autorských práv, ochranných známek, servisních známek, nahrávek, obchodních tajemství, a všech ostatních vlastnických práv na produkci, nebo jakoukoli jejich část, prostřednictvím neomezené, trvalé, celosvětové, univerzální, neodvolatelné, výhradní licence na *****. S udělenými právy ***** může bez omezení záznam využívat, šířit, reprodukovat, zobrazovat, provádět, publikovat, modifikovat, přizpůsobovat, překládat, přenášet, obchodovat, dovážet, vyvážet, podporovat a / nebo vytvářet odvozená díla z Produkce v jakémkoli médiu nebo technologii vůbec, nyní známé, nebo které mají být vytvořeny v budoucnu. Dále souhlasíte, že ***** je výhradním vlastníkem a držitelem všech autorských práv a všech ostatních vlastnických práv a všech odvozených děl vytvořených produkcí.
Odpovědět
ahojky!
chtěla bych se zeptat na rady pro začátečnice ohledně chatu doma?
Klidně budu dělat pod studiem, nevadí mi odvádět nějakou částku jako provizi. Spíš se mi jedná o to abych si tím hezky přivydělala (jsem studentka a byla bych moc spokojená i za 10 000 měsíčně).
prosím, pokud můžete napište mi tipy a rady ohledně studií a co dělat jako začátečnice, případně čeho se vyvarovat. moc děkuji!!! e-mail cutie.kitty@seznam.cz
Odpovědět
Ahoj. Doporučuji ti firmu Studio Prima,s.r.o.Máme super chaty, nonstop poradenství ,z domu vyplácíme 75% a později 80% + možnost dalších bonusů. více na : www.livechatostrava.cz
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)