PK62 LiveStudio
#1
Livestudio PK2 o sobě:



Provozovatelem zábavného live chatu je společnost PK62 se sídlem v Praze. S provozem vlastního internetového domu máme již více než šestileté zkušenosti. Naše vysílání využívá několik desítek předních amerických a západoevropských společností.

Díky vysoké prestiži našeho studia jsme si zajistili stabilní a přední pozici na trhu se zábavnými chaty pro dospělé. Profesionální kvalita vysílání nám umožňuje spolupracovat se stejně zavedenými partnery po celém světě

Letité zkušenosti a prestiž našeho studia přináší neustálé zvyšování zisků a tím i další investice do vybavení domu a na mzdy našich modelek. Samozřejmostí je kvalitní technické zázemí celého vysílání, ale také mimořádně luxusní prostředí pro modelky. Naší největší předností je možnost ubytování dívek v pěti pokojích, aniž by platily jakékoli nájemné

O bezproblémový chod studia se stará více než deset zaměstnanců, včetně 2 lidí, kteří mají v domě neustálý dozor nad bezpečností dívek a kvalitou přenášeného signálu.

Hodinová mzda našich modelek je mnohonásobně vyšší než celostátní průměr a peníze dívky dostávají v hotovosti pravidelně 2x za měsíc.
Odpovědět
#2
Mám špatné zkušenosti s tímto studiem, dívky pracují společně v jedné místnosti, všude je špína a nemůžete si skoro dojít ani na wc. Navíc všude jsou kamery i na wc.Jedinou výhodou je paušál, který je ale tak nízký,že to nestojí ani za řeč!
Odpovědět
#3
Naprosto souhlasím s Kasdor, taky jsem tomto studia nastoupila, ale ke konci směny jsem z toho všeho byla tak znechucená,že jsem prostě manažerce řekla,že už tam nepřijdu. Většina toho,co toto studio slibuje na svých náborových www stránkách, je tam úplně opačně,rovněž tam ani holce nedají přestávku alespoň 20 minut v kuse, aby se mohla v klidu najíst, což si myslím, že za 12hodinovou směnu potřebuje.Ten paušál, na to, že holky namají zaručenou bezpečnost, anonymitu(jejich profily s fotkami visí na všem přístupných www stránkách agentury ještě půl roku od doby,co tam holky skončí) a soukromí při práci, je opravdu nízký a po odečtení daní a daších dávek tak akorát pro smích králíkům!!!!
Odpovědět
#4
Je to tam strašný. Špína,žádné soukromý,buzerace ze strany vedení. všechno si točej,fotěj a archivujou. Nakonec směšný paušál a 12 h směna skoro bez přestávek. je to fakt pro holky co sou zoufalý.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)