Předplacená show přes skype a jiné messengery!
#1
Při brouzdaní po netu mi nemohl uniknout to, že na MFC dívky čím dál více inzerují tzv. skype show a to přímo ve svých profilech. To co je všude jinde zakázáno je na MFC povoleno zajímavéSmile

No ale pojdme se na to podívat trošku hlouběji. Zajímá mě zda je zde nějaká dívka, která také nabízí skype show aby jsme zjistili v čem je to lepší než práce přes klasické chaty a naopak, kde jsou nedostatky tohoto typu práce.

Osobně si myslím, že dívka dokáže tímto způsobem vydělat více ale je zde pravděpodobně zásadní problém a to jak zkasírovat klienta at už v čr nebo v zahraničí.

Nedalo mi to a pár dívek pracující tímto způsobem jsem vyhledal a jako platební systém používají stále Paypal, který samozřejmě neakceptuje platby za erotiku, takže dívky riskují ztrátu finančních prostředků při zmražení jejich konta. Další platební metodou je bankovní převod, což asi není zrovna ideální, jelikož dívka musí čekat než platba přijde a ověřit to v internet bankingu a to může trvat klidně několik dní. Není to ideální i pro klienta, který tak musí čekat několik dní na show. Já osobně bych chtěl show v okamžik, kdy mám na ni chuť a to je ihned po provedení platby.

Ideálním způsobem se mi zdá platební systém v reálném čase. Tedy zaplatím skype show, dívka ověří platbu a jdeme si pěkně užít trošku srandy Smile


Máte s tímto způsobem práce zkušenost?

Jaký vidíte největší problém při práci tímto způsobem?

Myslíš si, že by jsi vydělala více přes skype?
Odpovědět
#2
Mám zkušenost, taky používám paypal nebo případně tipy přímo na MFC Smile Problém v tom nevidím, a myslím,že klienti na paypalu neudávají za co ty peníze posílají.. Navíc já je obratem převádím na svůj účet a nebo hned platím nějaký internetový nákup.
Jestli si myslím,že bych vidělala přes skype více těžko říct, kdybych měla všechny klienty na skype,tak by to asi vyšlo na stejno, já show přes skype nemám markantně levnější Big Grin
Odpovědět
#3
já taky nabízím skype show s platbou paypal,ale mám jí markantně levnější protože mám fakt děsně blbý score na MFC a to se ještě najdou blbouni co mi říkají,že to mám drahý,že jiné nabízí 5 minut za 20 tokenů Big Grin tak bídně na tom teda fakt nejsem,navíc MFC mě neživí tak klidně tyto voly odmítám..........platba přes paypal je prý riskantní v tom,že klient to může hned po skončení show stornovat (chargeback) ale nikde jsem se na paypalu nedočetla jak a kolik času na to má? přijde mi to jako blbost........přeci pokud si něco koupím na e-bay a zaplatím přes paypal a dotyčná osoba mi odešle zboží,já si přeci nemohu peníze sama vzít zpátky..........nicméně několik lidí mi řeklo ať si na toto dám pozor a dokonce některé modelky to mají napsané přímo v profilu,že skype show ano,ale jen za tokeny,že paypal odmítají kvůli chargebacku.......... tak nevím jak to je..........jinak jeden magor mi jako dárek poslal na paypal asi 3 usd a u toho zpráva,že má zájem o skype show,myslela jsem,že ho zabiju,ale účet mi funguje normálně dál............jinak nabízím platbu i přes alertpay........což je v podstatě to samé
Odpovědět
#4
Mohu jen souhlasit. Dělala jsem nějakou dobu na ISPQ a Yahoo, ted se dělá show spíše přes skype ale princip je stejnej. Chtěla jsem to zkusit hlvaně proto, že mě na chatu pořád někdo otravoval s tím jestli dělám show i mimo chaty, tak jsem se rozhodla, že to zkusím.

Založila jsem si teda Paypal a udělala si nějakou reklamu, propagovala jsem to i na klasických chatech, třeba prostřednicvím papírku s moji přezdívkou na Yahoo.

Musím říct, že hodně lidí se chytalo a věřím, že bych si vydělala i více jak na samotných chatech protože je samozřejmě lepší mít 100% a nedělit se s chatem.

Moje cena byla 3 dollary za minutu show a minimum byla show 10minut tedy 30 dollarů. Například na jasmíně mám za stejnou cenu a čas jen 10 dollarů takže rozdíl je zde jasný.

Jenomže, když už to šlo a vydělala jsem nějaký peníze tak mi blokli Paypal a to i penězma, měla jsem tam cca 300 dollarů za několik posledních dní vysílání. Jinej způsob platby jsem neměla tak jsem to zabalila.


Můj názor je teda takový, že mít nějakou stránku, přes kterou by klienti z čr a z celého světa mohli platit přímo jejich kreditkou a já bych si tu platbu ihned ověřila, tak bych se určitě vrátila k tomuto systému vysílání. Klidně bych za to obětovala nějaká procenta a měla třeba 80% z ceny co si určím a ne 35% jako na jasmíně. Jasně chápu, že platí za reklamu a návštěvnost ale brát si za to 65% to je zlodějina.


Takže pokud by někdo věděl o stránce, která zprostředkovává platby nezávislým modelkám tak to sem hoďte.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)