Znalost cizího jazyka
#1
Vetšina dívek si myslí, že znalost cizího jazyka (angličtina, němčina) musí být dokonalá. Asi vás vyvedu z omylu když řeknu, že když jsem začínala neuměla jsem skoro ani slovo. Je pravda, že moje první výdělky nebyly podle mých představ ale postupem času jsem zvládala i složitější věty a bylo to znát i na výdělku, dnes zvládám bez větších problémů i mluvit do mikrofonu což se klientům velice líbí. Rozhodně doporučuji zkusit tuto práci klidně i se základními znalostmi cizího jazyka ze střední školy a za běhu se doučovat.

Používáte při práci na videochatu nějaké slovníky? Pokud ano tak jaké?
Myslíte si, že velmi hezká modelka nemůže na live chatu vydělávat, pokud neumí dobře německy nebo anglicky?
Odpovědět
#2
Zas záleží jak kdo prostě.Znám holky co sou krásný a vydělávaj dobře a a některý sou hezký a nevydělávaj.Pak sou ošklivý a prachy dělaj a jiné zas ne.Nedá se to takhle říct.Jazyk je důležitý,ale není podle mě hlavním úspěchem.Chlap se tam chce pobavit a ,takže spíš ho svádět atd.Třeba když je pak nějaký známý tak pokecat není špatný.Jenže na tom free bych to moc neskoušela,aby si to nepletli se seznamkou.Big Grin
Odpovědět
#3
Ahoj holky.Ted budu zacinat na live chatu z domova.Ale mam celkem strach.Co treba free chat?Bojim se abych tam nesedela a nevydelala si ani korunu.Jak to funguje?A jak s jazykama?Ucim se anglictinu,ale jelikoz jsem na MD moc casu na to neni.Myslite,ze by se dalo stihnout si ty vety od klientu prekladat na prekladaci?Vubec netusim jaky je tam fofr a tak.Poradte prosim.Napiste vase zkusenosti.Diky predem.
Odpovědět
#4
Precti si prispevky nikole,ja z tech jejich rad taky cerpala.Jde mi to ted doma lip.A jestli si chces prekladat vety na prekladaci tak to vidim blede.Jednak to preklada ,ze mluvis anglicky jak mongol a hlavne to strasne zdrzuje.Podle me je lepsi se to nasrotit a pak zacit.At nezacnes blbe...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)