Online Models
#1
Online Models o sobě:

Máme kontrakty podpísané výlučne s americkými odberateľmi, našimi zákazníkmi sú teda len cudzinci. Cela komunikácia prebieha v uzavretých priestoroch luxusne zariadeného súkromného bytu, v ktorom ma každé dievča svoju izbu a môže plne využívať aj ostatné príslušenstvo bytu. Za žiadnych okolností nedochádza k fyzickému kontaktu so zákazníkom na druhej strane linky, naopak, práca spočíva v erotických rozhovoroch, flirtovaní, odhaľovaní sa, ak si to zákazník želá, jednoducho ide o príjemné, nikým nerušené chvíle strávené v pohodlí intímnej izby. Samozrejme za mimoriadnu odmenu. Naši zákazníci sú milí, slušní a diskrétni pani, ktorí túžia obdivovať krasu a nežnosť našich dievčat, túžia zistiť aké sú, čo sa im páči, čo majú rady a čo by pre nich rady urobili. Ak ich dievča zaujme sú ochotní s ňou stráviť hodiny pozeraním a rozhovormi, sú ochotní jej zaplatiť za prijemne strávený čas. Našim cieľom je sprostredkovať komunikáciu medzi obidvoma stranami, vyjsť v ústrety všetkým požiadavkám našich dám, aby sa u nás cítili výnimočné a bezpečne, radi sa k nám vracali a touto pomerne jednoduchou prácou si zabezpečili nadštandardný prijem. Práca prebieha v súkromných priesotorch v Trnave.

Pre naše modelky poskytujeme legálnu prácu s riadnou pracovnou zmluvou, finančné zázemie spoločnosti, ako aj širokú škálu zamestnaneckých benefitov, flexibilnú pracovnú dobu, efektívny odmeňovací systém, moderné pracovné prostredie, prácu v mladom kolektíve.

Internetový live-chat spočíva v anonymnej videokomunikácii s klientom prevažne z USA (prístup z SK a CZ je na náš chat server zablokovaný). Ide o bezkontaktné flirtovanie s klientom v anglickom jazyku(stačia absolútne základy), ktorý sa na Vás aktuálne pozerá spoza svojho počítača. Je výhradne na šikovnosti modelky, ako dlho si udrží priazeň klienta. Modelka robí iba to, čo sama uzná za vhodné a nikto ju nemôže prinútiť robiť činnosť mimo vlastnej vôle.
Odpovědět
#2
prosim vas kde a ako sa s nimi mozem spojit? mala by som zaujem s tymto studiom spolupracovat .. plus ak ma niekto skusenosti s nim tak by mi to pomohlo dakujeem Smile
Odpovědět
#3
takze nikto nevie ako sa k tomuto studiu dostat? Sad
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)