NEJLEPŠÍ SERVERY
#1
Zdravím všechny, ráda bych zjistila, jaké servery, ať už nude chaty, nebo i free chaty jsou v současnosti nejlepší, co se týče peněz, jednání, výplaty, prostě všechno.
Děkuji Míša
Odpovědět
#2
Smile pro každého je něco jiné výhodné. Někomu vyhovují americké chaty, někomu zase německe .... je to opravdu individuální. Wink
Odpovědět
#3
holky help me,pls,dělám sama na sebe a teď mi na jasmin odečetly vracecku 328 dolaru! Jak to resite?diky Barbie
Odpovědět
#4
myslíš to ve statistice jak vidíš mínus něco?Mě se to stalo několikrát, nejvíc ale 5dolarů ..
Odpovědět
#5
ahoj,jo chageback.Byl u me asi 20x za posledni 2 mesice a ted me vse strhli! Uz z nekoho jinyho.Prej to nezaplatil pise suport,ale co ja s tim.Ja delala show jak blba a dlouhou.Co se v tom pripade dela?
Odpovědět
#6
Zdravím
Sháníme chaty, které poskyují slušné paušály pro studia.
Odpovědět
#7
A uz nejaky takovy mate?Podle me ty pausaly plati studia,chaty jim posilaj jen to co holky vydelaj.Ja delala na par pausalech ale platilo je studio.
Odpovědět
#8
Jo to platěj studia. Obvykle dávaj paušál když jim to frčí a holčina jim tam vydělá víc než je paušál a nebo si nahrávaj videa a dělat fotky a kšeftujou s tím ,ale to ti neřeknou.
Odpovědět
#9
Megie Napsal(a):Jo to platěj studia. Obvykle dávaj paušál když jim to frčí a holčina jim tam vydělá víc než je paušál a nebo si nahrávaj videa a dělat fotky a kšeftujou s tím ,ale to ti neřeknou.


Dobrý den,

v tomhle s Vámi nesouhlasím.Paušál dávám taky novým modelkám + proplacené privátní minuty po dobu zkušební lhůty.Ta slouží k tomu,aby modelka měla čas si vybudovat základní klientelu nezávisle na tom,jestli se jí daří nebo ne.
Co se týče nahrávání videí či prodej fotek na servery,pak s tímto nesouhlasím...možná máte špatné zkušenosti s některým studiem,což mě upřímně mrzí,ale já toto nepreferuji.Už jen z důvodu toho,že i já jsem bývalá modelka a vím,jak některá studia s modelkami zacházejí,a proto jsem se rozhodla,že udělám vše proto,aby se moje děvčata měla dobře.

s pozdravem

Hana
manažerka missynet
Odpovědět
#10
*
Odpovědět
#11
barbie Napsal(a):A uz nejaky takovy mate?Podle me ty pausaly plati studia,chaty jim posilaj jen to co holky vydelaj.Ja delala na par pausalech ale platilo je studio.
no to si myslis my mame trebad dalsi specialni chat ktery mame placeny za hodinu a jedeme si normalne na svych plus tohle a mesicne nam to hodi 5-15 tisic k vyplate je to o tom kolik hodin delas
Odpovědět
#12
Sandrita Napsal(a):to se mi ted stává celke často , že mám ve statistice storno , hlavne na visit-x a na MDH, za posledni mesic jsem takhle prisla asi o 30-40 euro ... bohužel s tim nic moc delat nejde, psala jsem supportovi , ten mi odepsal, ze mu uz nepovoli uzivat jejich sluzby , ale figlu existuje spousta
to je normalka nejhorsi je to na AS
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)