Mohu studiím věřit?
#26
Kata Nova Napsal(a):Ahojky starmodels ne. Nechci tu tu nikoho hanit.....ALe nedoporucuju


ahoj a co je to chat? muzes prosim napsat vice? dekuji
Odpovědět
#27
Ahoj, a z jakych duvodu nedoporucujes? Ja tam mam tento tyden jit..podle toho jejich dosavadniho chovani po telefonu vypadali docela slusne...kdyztak mi pisni na mail lmii@seznam.cz a prosim co nejdriv...specha to nez tam pujdu
moc dekuju
Odpovědět
#28
No starlive ne jednak z duvodu serveru na kterych funguji. Jedna co jsem slysela od znamych problemy vubec vydelat na to aby clovek v mesici pokryl svoje naklady a navic ja tam byla se ptat na praci a moc se mi nelibilo prostredi jsem zvykla asi na neco lepsiho a majitel to byl takovej mladej celkem fesak ale neverila jsem mu ani nos mezi ocima kouril jednu za druhoua takovy zvlastni chovani. No proste muj nazor na to neni moc dobrej a to jak slibujou pausal to napred te vezmou na zkousku asi nejakejch 14 dni pak ti ten pausal mozna daji taky se muze stat ze tech 14 tam clovek dela zadarmo. A navic spousta nespokojenych holek co odesly ke konkurenci ale rikam nechci to hanit to je jen muj nazor a zkusenost. Tak hodne stesti pri vyberu.:-)
Odpovědět
#29
No pockaaat..ale ja se nebavila o starlive spolecnosti ale starmodels...to jsou dve uplne rozdilny spolecnosti...tak kterou teda myslis? nemohla by si mi na muj mail lmii@seznam.cz napsat svoje icq...kdyby ti to nevadilo zeptala bych se te na par veci..prece jenom je dobry zeptat se nekoho zkusenyho...a nebo pis sem
Odpovědět
#30
jejdaaaaa se omlouvam se uz jsem s tech chatu zmatena:-)! starlive jsem myslela o starmodels nic moc nevim fakt se mooc omlouvam. No klidne se ptaj na cokoliv par studii uz jsem prosla, ale jsem rozhodnuta pro praci z domu. Myslim ze je to lepsi nez nekam dochazet ci dojizdet nebo tak takovej ten vlastni klid:-) Ale urcite se ptaj rada ti s cimkoliv poradim pokud to bude v mych silach:-)! Pracuju 4 roky tak myslim ze snad nejakou tou radou ti prispet muzu:-) jeste jednou so so so sorry!
Odpovědět
#31
Ahoj.Prosim holky ma nejaka z vas zkusenosti s agenturou Magicmax v Usti n.Labem?Hledam praci na live chatu ale fakt nevim jak vybirat.Chci pracovat z domova a to tahle agentura nabizi.Jsem na MD ,TAKZE PRO ME IDEALNI PRIVYDELEK.Bojim se ale hlavne jazyku,protoze mam jen chabe zaklady NJ a to ze skoly takze nic moc.Poradte co a jak.Diky.Smile
Odpovědět
#32
jednala jsem s panem F. jako s druhou firmou,kterou jsem kontaktovala,velice příjemnej pán,vše mi vysvětlil,nechal si poslat fotky,proběhlo několik telefonátů,smlouvu nechtěl poslat,že až budu mít vybavení,měl my zavolat ohledně parametrů PC,ale už se pak neozval,na maily nereagoval,tak nevím
romcule Napsal(a):Ahoj.Prosim holky ma nejaka z vas zkusenosti s agenturou Magicmax v Usti n.Labem?Hledam praci na live chatu ale fakt nevim jak vybirat.Chci pracovat z domova a to tahle agentura nabizi.Jsem na MD ,TAKZE PRO ME IDEALNI PRIVYDELEK.Bojim se ale hlavne jazyku,protoze mam jen chabe zaklady NJ a to ze skoly takze nic moc.Poradte co a jak.Diky.Smile
Odpovědět
#33
Chodim se sem uz dlouho koukat a je to dobry.Viviane a ty uz si neco sehnala?A jak je to u tebe s jazykama?Takze magcmax asi ne co??
Odpovědět
#34
no já nevím jak ten Magic. ,mě už se pak neozval tak fakt nevím,já jazyky neumím,malilinko německy,anglicky jsem se začala učit ty fráze,ale protože tu práci nemůžu dělat díky blbému PC,tak jsem s učením sekla Rolleyes
romcule Napsal(a):Chodim se sem uz dlouho koukat a je to dobry.Viviane a ty uz si neco sehnala?A jak je to u tebe s jazykama?Takze magcmax asi ne co??
Odpovědět
#35
ahoj holky a kluci, potřebuji pomoc...... má někdo zkušenosti se studiem Star models? prosim odpovedi piste tady. dekuji
Odpovědět
#36
Jestli myslis to Prazsky,tak to je pul roku zavreny,zkrachovaly.Proc?
Odpovědět
#37
ahoj jaky máš názor na D.L.L. internet v Mostě.slyšely jsme že je to tam docela otřesnýSad.strašně rádi tuhle činost provozujem páč to neuvěřitelně baví.jsme mladý pár co to prostě miluje před kamerou.pokud máš nějakou informaci dej nám prosím vědět,popř.nějakou slušnou nabídku na livechatu apod.děkujeme a pěkný den.
Odpovědět
#38
pokud máte zájem zkuste se zareg. sem http://www.mujlivechat.cz/?id=151
vláďa a bohunka Napsal(a):ahoj jaky máš názor na D.L.L. internet v Mostě.slyšely jsme že je to tam docela otřesnýSad.strašně rádi tuhle činost provozujem páč to neuvěřitelně baví.jsme mladý pár co to prostě miluje před kamerou.pokud máš nějakou informaci dej nám prosím vědět,popř.nějakou slušnou nabídku na livechatu apod.děkujeme a pěkný den.
Odpovědět
#39
Ahoj,DLL s nimi mám zkušenost.Ale info podám přez vzkaz.Smile
Odpovědět
#40
Ahoj..kdo se tady ptal na spolecnost starmodels...ja tam delam dva tydny a jsem spokojena...az na vyjimky je kolektiv fakt fajn...chtela jsem dvakrat zalohu a vse v poradku..takze asi neni co dodat...takze treba se tam potkame
Odpovědět
#41
Dobrý den,
nevíte něco o pražské společnosti Livechats (Praha1)
Mohu jim věřit?
Díky
Odpovědět
#42
Ahoj holky, je tu některá, která dělá ve studiu v Teplicích nebo Ústí nad Labem a může mi nějaké studio ze své vlastní skušenosti nebo skušenosti kamarádky a podobně doporučit ? Díky moc ...
Odpovědět
#43
Ahoj holky, Za týden bych měla jít na zkoušku do studia Mirage s.r.o. na Žižkově. Máte s ním nějáké zkušenosti? Je to první nabídka, ale manažerka se mi zdála v pohodě, věnovala se mi a hodně vysvětlovala... Dík za odpověď :-)
Mimochodem před pár minutami jsem koukala na freechat Jasmine, na konkrétní modelky, nemělo by to být blokováno?????
Odpovědět
#44
já mám na jasminu čechy bloklý,ale stejně mi tam občas přijde čech
Hannah Napsal(a):Ahoj holky, Za týden bych měla jít na zkoušku do studia Mirage s.r.o. na Žižkově. Máte s ním nějáké zkušenosti? Je to první nabídka, ale manažerka se mi zdála v pohodě, věnovala se mi a hodně vysvětlovala... Dík za odpověď :-)
Mimochodem před pár minutami jsem koukala na freechat Jasmine, na konkrétní modelky, nemělo by to být blokováno?????
Odpovědět
#45
Vivian prosím tě dá se na jasmině přepnout do nude kde klient když vstoupí hned platí?já jedu na jiných chatech a když se mi tam na těch jiných někdo zapne do pvt tak musím jasmunu vypnout..díky
Odpovědět
#46
Halo ludkovia nemate tu niekto skusenosti so studiom v Brne na Berkovej f4f? Dik
Odpovědět
#47
jj dá,když jsi na free tak se můžeš přepnout na falešnej PVT zmáčknutím tlačítka vlevo nahoře nad chatem,název si nepamatuju a jsem na jiném PC tak se nemůžu podívat,je tam myslím psáno members area,tak na to klikneš a oni tě vidí jako,že jsi na PVT,ale nevědí,že ses přepla sama,myslí si,že máš normální PVT,neměla by si tenhle způsob používat na brb a ani nějak moc dlouho aby si tam nebyla,protože to není klasický nude chat,ale jen falešnej PVT jak jsem ti psala (aspoň takhle mi to bylo řečeno,že se to nesmí zneužívat),já mám jasmin nastavený jako klasickej nude chat,nastavíš takhle - jdi do nastavení a tam si zvolíš 30% jen pro registrované a potvrdíš,tím se při každém přihlášení na jasmin budeš automaticky připojovat na nude a ne na free,na nude ti můžou psát jen registrovaní,ty jen čekáš až někdo vstoupí,pokud by jsi chtěla na free,tak zmáčkneš tlačítko nalevo nahoře free area,nebo tak nějak to tam je a dostaneš se normálně na free,pokud potřebuješ pauzu na němce(máš klienta) přepneš se zase na nude,pokud jsi na nude a přijde ti klent tak se ti u výdělku objeví 30%,pokud se přepneš na free a od tam tud ti půjde klient na pvt,tak tam budeš mít 35%,no napsala jsem to asi moc složitě,ne? Big Grin pochopila jsi? Smile
claudinka3 Napsal(a):Vivian prosím tě dá se na jasmině přepnout do nude kde klient když vstoupí hned platí?já jedu na jiných chatech a když se mi tam na těch jiných někdo zapne do pvt tak musím jasmunu vypnout..díky
Odpovědět
#48
díky díky vivian Smile já jsem právě myslela že když se přepnu do toho members area že mě ti klienti stále vidí myslela jsem si že stama odejdou akorát guesti a neplatící a že i v tom members area čekáš a svádíš je at jdou stebou na pvt..tak díky za radu..takže až si mě na ostatních chatech někdo zapne do pvt tak klidně zmáčknu members area a nikdo mě nevidí tak to je fajn..to se nemusím vždycky vypínat..já právě dělám zaráz na 6 chatech na sebe a pořád v tom mám trochu zmatek..každý chat má něco jiného jiné názvy a tak..celkem ty chaty jedou akorát mám strach jak tady psala myslím nikole že jí vždycky všechny šly ze začátku a pak nic moc..včera jsem měla 200usd ze všech..za odpracovaného půlku měsíce mi to vyšlo okolo 26tisíc tak za ten celej měsíc by to mohlo být kolem 50..akorát všude mám nastavenou částku at mi pošlou šek 500usd tak to na některým bude trvat..a v bance za každej šek platíš 300kč ti ztrhnou a čekáš měsíc až to máš na učtě..někdy je fakt výhoda že od studia to máš hned..ale pár šeků přišlo vždy v pohodě tak snad budou posílat bez problému dál..tak se měj hezky a dík že jsi mi to vysvětlilaSmile
Odpovědět
#49
Viv a jak se tobě daří na chatu?já dělám pouze americký chaty německy umím říc akorát ahojSmile
Odpovědět
#50
jj,buď máš nastavený na pořád nude chat (v nastavení) a přepínáš se dle libosti na free a nebo z free se sama dle potřeby přepneš na falešnej pvt,
no já snad ani nebudu psát jak mi to jde,abych nové neodradila :-D dělám asi tak 3 měsíce na němcích druhej měsíc,na jasminu mi to teda nějak nejde,poprvé jsem měla jen něco málo kolem 700Kč za měsíc a teď tam mám něco přes 1.000Kč a to jen díky tomu,že jsem měla dva klienty,kteří byli na pvt každej za nějakých 20-30 doláčů,ostatní jen nakouknou a jdou pryč,zkoušela jsem i free,ale vyšlo to úplně stejně finančně,teď mám jen nude a když se mi chce tak jdu na free,na němcích je to lepší,ale tvých výdělků teda nedosahuju ani náhodou,za minulý měsíc za 39hod. jsem měla na němcích 2.000Kč a teď tam mám necelé 4 tisíce,hodiny nevím,nějak to nesleduju,takže nic moc,je pravda,že jasmin mi trochu stoupá,ale pořád to není ono,je to jen kapka v moři :-D ale nevzdávám to,makám kdykoliv můžu,snad se časem dostanu taky na takové výdělky,jinak já neumím ani AJ ani NJ,naučila jsem se několik frází a zbytek pochytávám během práce,někdy je vidět,že dobrá znalost jazyků mi "odhání" klienty,takže ty základy,aby se člověk trochu domluvil jsou určitě potřeba,ale říkám si,že vzhledem k tomu,že neumím pořádně kváknout,tak můžu být ráda za to,že mám aspoň takovej výdělek jakej jsem psala :-)
claudinka3 Napsal(a):Viv a jak se tobě daří na chatu?já dělám pouze americký chaty německy umím říc akorát ahojSmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)