Livechat
#1
Hladam dievcata ktore vedia lepsie po nemecky - zabehane uz na livechate - a uprednostuju naked chaty... blizsie info na LadyLorein@azet.sk ... vyplaca sa 40%
Odpovědět
#2
zrejme myslís nude chaty a na naked chaty ...

40 procent ? nediv se, když se ti nikdo neozve
Odpovědět
#3
Takze po prve - naked -nude - je to o tom istom takze ma opravovat nemusis .. Po druhe- nepoznam nikoho kto dosahuje na free chatoch take zarobky ako zeny ihned platenych chatoch .. statistiky hovoria ze priemerna holka na nude chate zarobi 1000-1500 eur .. top girls zarabaju 10000 eur mesacne (priblizne) .. na www.bild.de si mozes kludne precitat clanom o camgirls http://www.bild.de/BILD/unterhaltung/ero...girls.html
Odpovědět
#4
No sice je pravda, ze nektere nemky za 1500 € nehnou ani prstem, ale i prumerna nemka jen tezko dosahne na 10000 €, tedy pokud pred tou kamerou neni od rana do rana. A ty ktere teto castky dosahnou, to nemaji jen z live chatu, ale vetsinou z uzsi spoluprace s chatem. Bild.de je neco jako ceskej blesk, takze se vse musi brat s velkou retervou.....a jak tak koukam, mozna ma bild neco spolecneho s livestripem.....proto ta hezka reklama.
Odpovědět
#5
tak za prve :v livechat terminologii se používá termín nudechat

a za 2)tím spíš kdybych měla 10 000E (což nemam ), tak bych nechtěla nikomu odvádet 6000 euro, bych musela bejt dost vymaštěná Big Grin
v dnešní době studia nabízejí 60-80 procent, tak s tema tvyma 40 moc holky nezaujmes Big Grin
Odpovědět
#6
Sandrita Napsal(a):tak za prve :v livechat terminologii se používá termín nudechat

a za 2)tím spíš kdybych měla 10 000E (což nemam ), tak bych nechtěla nikomu odvádet 6000 euro, bych musela bejt dost vymaštěná Big Grin
v dnešní době studia nabízejí 60-80 procent, tak s tema tvyma 40 moc holky nezaujmes Big Grin


nabizet muzou, otazka jestli jim to ekonomicky vychazi a jak dlouho funguji, nez jim vypnou elektrinu:-)
Odpovědět
#7
musej mít štěstí na šikovné holky a ne zoufalky , ktere sudlaj dvacku 100 hodin


ale chtěla bych vidět Češky, ktere si vydelaj 10 000 euro za mesic, no pruměrná ceska livechatova holka težko Big GrinDD
Odpovědět
#8
Janaxxx Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):tak za prve :v livechat terminologii se používá termín nudechat

a za 2)tím spíš kdybych měla 10 000E (což nemam ), tak bych nechtěla nikomu odvádet 6000 euro, bych musela bejt dost vymaštěná Big Grin
v dnešní době studia nabízejí 60-80 procent, tak s tema tvyma 40 moc holky nezaujmes Big Grin


nabizet muzou, otazka jestli jim to ekonomicky vychazi a jak dlouho funguji, nez jim vypnou elektrinu:-)

To je prave ono, neco jineho je dat modelce ktera vydela 100tis. v prumeru 70% a neco jineho je dat 50% modelce ktera vydela 20tis..
To, ze musej mit stesti na sikovne holky je urcite pravda, taky hodne zalezi jak moc je to studio sikovny a co holky dokaze naucit.
Odpovědět
#9
kuschelmaus Napsal(a):
Janaxxx Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):tak za prve :v livechat terminologii se používá termín nudechat

a za 2)tím spíš kdybych měla 10 000E (což nemam ), tak bych nechtěla nikomu odvádet 6000 euro, bych musela bejt dost vymaštěná Big Grin
v dnešní době studia nabízejí 60-80 procent, tak s tema tvyma 40 moc holky nezaujmes Big Grin


nabizet muzou, otazka jestli jim to ekonomicky vychazi a jak dlouho funguji, nez jim vypnou elektrinu:-)

To je prave ono, neco jineho je dat modelce ktera vydela 100tis. v prumeru 70% a neco jineho je dat 50% modelce ktera vydela 20tis..
To, ze musej mit stesti na sikovne holky je urcite pravda, taky hodne zalezi jak moc je to studio sikovny a co holky dokaze naucit.

jako v kterekoliv jine branzi, pokud mam napr. vykoneho remeslnika, ktery ma svuj ridicak a odbavi zakazku od A-Z tak mi staci napr 10% z jeho ciste fakturace, ja shanim jenom nove zakazky a sbiram ovace, pokud po nem musim delat opravy, mel by jeste on platit mne za to, ze si budu lecit zaludecni vredy.
Odpovědět
#10
ano ano
Odpovědět
#11
U mojí agentury ale v jiném studiu si holčina vydělala 45 litrů za 2 týdny,ale osobně ji neznám takže to může být taky jen lákačka.Nevím
Odpovědět
#12
45 litru neni nic nerealnyho .. dotycna mluvi o 10 000 euro
Odpovědět
#13
Smile pro ne asi jo, kdyz se to tam tak rychle rozkriklo.
Odpovědět
#14
Ahoj, Nabízím pomoc s livechatem! Mám mnohaleté zkušenosti, jako modelka jsem pracovala 7 let! Pokud chcete pracovat z domova obraťte se na mě:-) Vyškolím, vše vysvětlím! Jediné co potřebujete je standart..pc/webka/připojení! Freečka mě nikdy nebavily proto provozuji se třemi kamarádkami/ každá zvlášť:-) německé chaty/ klasika! Není problém založit i jakékoliv freečko! Chatů máme 6 a není problém si vydělat, záleží na šikovnosti! Scháníme dvě až tři šikovné slečny co je omrzela práce pro studia! Jsme schopné samozřejmě vyřešit i smluvní záležitosti bez rozhodčích doložek a podobných pakáren, aby jste měly jistotu vydělaných peněz! Profily založím a budu i spravovat...

Vše je průhledné a v pohodě, můžu dát i reference! Provizi dám 90% symbolicky si necháváme těch 10% na zohlednění nákladů na vedení účtu atd. Pracovat si můžete jak chcete, ale upřednostníme opravdu spolehlivé a pracující slečny/ pány/ páry:-) Je to fuk! Výplaty buď na účet/osobně atd standartně měsíc zpět!

v případě zájmu pište na
+++++++++++++++++++

Mějte se Lara:-)
Odpovědět
#15
ahoj pokud jsem to dobre pochopila ty nabizis praci z domova za 90%? nejak ti nerozumim......myslis s tim ze holka bude mit ZL nebo ne?dekuji za odpoved
Odpovědět
#16
Sklenicka Napsal(a):Ahoj, Nabízím pomoc s livechatem! Mám mnohaleté zkušenosti, jako modelka jsem pracovala 7 let! Pokud chcete pracovat z domova obraťte se na mě:-) Vyškolím, vše vysvětlím! Jediné co potřebujete je standart..pc/webka/připojení! Freečka mě nikdy nebavily proto provozuji se třemi kamarádkami/ každá zvlášť:-) německé chaty/ klasika! Není problém založit i jakékoliv freečko! Chatů máme 6 a není problém si vydělat, záleží na šikovnosti! Scháníme dvě až tři šikovné slečny co je omrzela práce pro studia! Jsme schopné samozřejmě vyřešit i smluvní záležitosti bez rozhodčích doložek a podobných pakáren, aby jste měly jistotu vydělaných peněz! Profily založím a budu i spravovat...

Vše je průhledné a v pohodě, můžu dát i reference! Provizi dám 90% symbolicky si necháváme těch 10% na zohlednění nákladů na vedení účtu atd. Pracovat si můžete jak chcete, ale upřednostníme opravdu spolehlivé a pracující slečny/ pány/ páry:-) Je to fuk! Výplaty buď na účet/osobně atd standartně měsíc zpět!

v případě zájmu pište na
+++++++++++++++++++

Mějte se Lara:-)
Odpovědět
#17
chapu dobre ?90%? zvlastni .....na žl?nebo jak?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)