LiveStrip
#1
Jeden z mnoha německých serverů, kde vstupující klient do vaší místnosti rovnou platí v podobě tzv. coinsů. Stránka je přehledná a velice oblíbená u klientů. Největší výhodou je, že klienti chodící na stránku jsou převážně evropané (německo, rakousko, švýcarsko) a proto se dívky nemusí přizpůsobovat časovému posunu jako na amerických stránkách. Každá modelka má svůj profil, kde má možnost nahrát si svoje nejlepší fotky a i videa k tomu aby nalákala klienty. Další možností přivýdělku na stránce je prodej použitého spodního prádla, což je velice jednoduché jakmile dostanete zprávu s adresou klienta stačí už jen spodní prádlo poslat a penízky se vám připíší do statistik, které jsou velice přehledné. Nevýhodou je, že českým studiím a dívkám nedává server LiveStrip stejné provize jako německým dívkám.

Podařilo se Vám už také prodat své spodní prádlo na tomto serveru? Líbí se Vám LiveStrip?
Odpovědět
#2
Sama jsem pracovala na tomto chatu.muzu rict ze se da vydelat ale musis vydrzet sedet hodiny na tomto chatu.Hlavne se porad svlekat a oblekat a porad dokola.Zakaznici jsou prevazne z nemecka dost ulitly na vselijaky prasarny kdybych to tak mela napsat,vetsinou si tady vydelavaj osklive nemky stary ktery maj radi dominu a tvrdy sex a atd.Cena za minutu me pripada dost nizka.
Odpovědět
#3
Na livestripu jsem pracovala docela dlouho. Vyhoda je v tom, ze tenhle chat uz bezi dlouho.V Nemecku si delaji dobrou reklamu uz tim, ze kazdy rok jsou na Venus messe a proto maji spoustu klientu. Taky se mi libi, ze si divka muze sama urcit cenu samotneho chatu za minutu 1,2 nebo 3 coins , nebo pokud klient zapne jeho kameru nebo ton zaplati za kazdou vec jeste 1 coinc navic. Za 1 vydelanej coins livestrip plati 12 centu a to se mi zda strasne malo.
Takze jsem mela plnej chat lidi, hodne prace,a nakonec vydelek z livestripu nic moc.......takze jsem presedlala na jeden holandskej chat dost podobnej livestripu, jen stim rozdilem,ze z jedny minuty chatu mam skoro 30 centu.
Odpovědět
#4
hoj,tyhle chaty jsou jednoduchy ale ne pro holky zvykly na ameriky.Ja jsem zvykla mit pro sebe 11-20kc,tj delit se studiem o 30 centu by me prislo trapny.Vim ze maji ve studiu asi 6 tehle levnejch chatu ale davaj to jen starším holkam,co se uz moc nechytají na usa. Hlavne ani nestojim o klientelu co vystekne prikaz "Show boobs" a odejde.Myslim si,že každá holka vi na co má a nemá.Já občas dohazuju holky do studia ,dost lidí se mě ptá čím se živím nebo laká jinam. A musím ríct,že některý holky se snad ani nekoukli nikdy do zrcadla.Pořád řeší,že nemají tolik co já,ale já rozhodně nemám žluty zuby,vytahany gumovy tělo a základní angličtinu a zapraný prádlo.
Odpovědět
#5
No jo,ja delam sama na sebe,takze se s nikym o penize delit nemusim, to co vydelam je moje. Proto vic koukam , jestli nekde vydelam 12 nebo 30 centu. Asi jde taky o styl ty prace. Nechci pred pocitacem sedet 8 hodin s 10 a vice chaty, psat si s nekym na free chatu jen tak zadarmo a cekat na to az nekdo pujde do privatu. Proto mam radsi tyhle nemecky chaty kde se od 1 minuty plati. Tuhle praci delam hlavne kvuli penezum, zabava je az na druhym miste.Zadnej klient me nemusi pul hodiny premlouvat abych neco ukazala, protoze od ty chvile co je na chatu uz plati penize, dostane presne to kvuli cemu prisel........taky proto se porad vraceji!! Proto radsi delam 2 hodiny poradnou show a vydelam poradny penize, nez abych nekde 8 hodin sedela a cekala jestli nekdo do toho privatu pujde nebo ne....
Na techlech chatech jen starsi holky nejsou, me je 23 let.....zluty zuby, vytahyny gumovy telo a zaprany pradlo taky nemam. Anglicky nemluvim, ale za to umim perfektne nemecky....
Kazdymu vyhovuje neco jinyho......
Odpovědět
#6
pisu jen k tematu LIVESTRIP..........platej 12centu nemkam a 11 centu dostane ceska, 12 centu malo, takovej webmaster dostane vic penez nez ta holka.
Odpovědět
#7
ahoj,ja taky délám na free.Já nikdy klienta nepremlouvam dyl nez 5min,bud jde nebo ne,mám tam desítky membru,nemusim se moc snazit. Dělám 5 hod 15 dni v měsíci a mám pořád 50tis,z tech 5 h jsem na free tak pul hod,jinak mám pořád priváty.Kámošky jsou na tom obdobně.Ten system nas ucila stejna učitelka,tak proto.Ale pokud neumíš dobře anglicky tak určitě jsou pro tebe lepši němci.
Odpovědět
#8
Ahoj, chceme se na tento server zaregistrovat a vydělávat, ale nevím, jak a kde najdu to co potřebuju. Pomohl by mi z vás s tím někdo prosím?
Odpovědět
#9
Ahoj, ty nemluvis nemecky? na strankach livestripu si najdes sender-anmeldung a pak *ich bin neu hier* a zaregistrujes se. zatim papa
Odpovědět
#10
Mo Napsal(a):Ahoj, ty nemluvis nemecky? na strankach livestripu si najdes sender-anmeldung a pak *ich bin neu hier* a zaregistrujes se. zatim papa

Super, moc ti děkuju.Německy umí moje žena, ale ta spala po práci a chtěl jsem ji nechat odpočinout. Jýá jsem na španělštinu a ruštinu .-)
Odpovědět
#11
Mo Napsal(a):Ahoj, ty nemluvis nemecky? na strankach livestripu si najdes sender-anmeldung a pak *ich bin neu hier* a zaregistrujes se. zatim papa

Ahoj, ještě bych se tě chtěl zeptat, jestli nemáš nějaký menší návod na registraci. Jsem v tom trošku mimo, protože nevím, kde se dávají fotky a tak. Strašně mi tím pomůžeš. Registrace proběhla dobře a vše ostatní taky.Čekám asi na schváleni. Tak nevím, jak pak dále postupovat a kde se mám lognout na on-line. Jsem moula, já vím ;-)
Odpovědět
#12
Musis jeste pockat dokud ti tvuj account neschvalej, pak posles fotky a az pak jse muzes zapnout online a pracovat. Uz nevim uplne presne, ale nejlepsi asi bude kdyz si to tam poradne proctete, tam to urcite pisou co delat a jak dal. Wink
Odpovědět
#13
Ahojky, můžete prosím někdo poradit nějaké německé chaty? PX je v poslední době nějaké slabé. Díky mocenky. A ať se Vám v práci daří.
Odpovědět
#14
Ahojky, prosím moc můžeš mi poradit, kde najdu vyúčtování na live stripu? Našla jsem vše umsatz.....atd, ale abrechnund nikde. Jsem nováček , tak se vše učím a tohle forum je fakt super. Čerpám tady skvělé inormace a budu ráda, když se budu moci taky připojit, protože nemám nikoho s kým bych si o téhle práci mohla popovídat.
Tak držím palečky a ať se daří.
Odpovědět
#15
Nejsem si jista,ale mam pocit ze to tam skace az 20.dalsi mesic.Ale jista si fakt nejsem.Oni i ty penize posilaji desne dlouho.
Odpovědět
#16
Ahoj jo Mamby ma pravdu, taky myslim ze umsätze z posledniho mesice najdes kolem 20 tento mesic.
Odpovědět
#17
A holky je důležité pro tenhle chat mít živnosťák nebo to jde i jen tak? Díky moc.
Odpovědět
#18
Ahoj Mamby, radši se zeptej na svém finančáku a živnostáku, protože praxe je taková že v každém městě říkají něco jiného. Když by jsi dělala sama na sebe a jen to, tak asi jo, ale jestli pro studio (dají ti autorskou smlouvu- nemusíš mít živnosták) nebo přivýdělek - to si rozhodnou samy na úřadě. Podle mě ty živnostáky chtějí a vyplatí se až když máš třeba přes 30tisic měsíčně, protože máš zase menší daně (vyšší paušální náklady) než když ten živnosták nemáš.
Odpovědět
#19
ahoj a kde je napsané kolik dostává holka a kdy, způsoby platby atd? Neumim německy a nikde to nemohu najít.Moc děkuji
Odpovědět
#20
Holky prosim vas, kolik platí ten livestrip? Koukám, že tam všichni dělají ale nikdo neví kolik se platí, díky
Odpovědět
#21
pod chat starten a pod posteingang si najedeš na Coins-Umsätze / Coin Statistics a tam máš výdělky za každý den(objeví se okamžitě) a pak i celkově za měsíc,vyplácí měsíčně,to co tam vidíš je tvůj výdělek v čistém,já z toho dostávám 70%,protože pracuji pod "někým",pokud ses tam zaregistrovala sama ,tak nevím kolik ti vyplatí a ani nevím ,kde to píšou
jinak jeden coins si musíš vynásobit x 0,11 a pak eurem,např. ,
výdělek za měsíc 551coins x 0,11 = 60,61 x 25,50E = 1.545Kč x 70% = 1.081Kč pro mě
Odpovědět
#22
ahoj delší dobu scháním live chat poradí mi někdo jak se zaregistrovat a na jaké stránky přesně naject a nebo se klidně zaregistruju pod někoho ale chtěla bych co nejdříve z finančních důvodů začít. Poradte mi ně mail jsem tam často.
lulu12k@seznam.cz
děkuji moc
Odpovědět
#23
Me jde ale o to kde je napsano,ze je ten coins 0,11 euro.Me totiz nekdo tvrdil ze je to mnohem vic,ale nikde to neni napsany.
Odpovědět
#24
pipisek Napsal(a):ahoj delší dobu scháním live chat poradí mi někdo jak se zaregistrovat a na jaké stránky přesně naject a nebo se klidně zaregistruju pod někoho ale chtěla bych co nejdříve z finančních důvodů začít. Poradte mi ně mail jsem tam často.
lulu12k@seznam.cz
děkuji moc
Ja te klidne zaregistruju,ale posli me fotku na natalkacat@seznam.cz
Odpovědět
#25
tak to nevím jestli je to někde napsaný,mě to takhle řekla pani co u ní pracuju
cicmunda1 Napsal(a):Me jde ale o to kde je napsano,ze je ten coins 0,11 euro.Me totiz nekdo tvrdil ze je to mnohem vic,ale nikde to neni napsany.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)