Jak se chovat ve freechatu?
#51
ahoj, jsem 30let kluk, mám nějakou šanci na jasmin nebo jinde? šly byste mrknout nebo raděj zajíčky?
Odpovědět
#52
Hey holky co to tlačíte? Já dělám na chatu něco přes půl roku a Aj už ovládám perfektně. Je fakt, že mám talent na jazyky, ale rozhodně není pravda,že to bez učitelky a nějakejch A4 nezvládnete../plná pohodička...občas si zapíšete slovíčko, větu která vás zaujala atd..ale všechno chce čas..Ale je pravda,že to není jen o jazyku..Já jsem bývalá modelka,opravdová modelka a hned druhou směnu jsem měla 1500..není problém, jen to chce snahuSmile a úsměv:-D jj a Chacey--nevím jstl opravdu tak dlouho hraješ na chatu,ale opravdu tak jak říkala ta holka, já mám taky několik free chatu a nude a uplna pohoda...mam Jasmin,Stream,WšebCams,NeedLive a další..i nude chaty a není pravd, že by to pc nezvládal nebo že bych se sekala..tvé info jsou opravdu ,ýlnééé..Tak se příště nehádej,protože je to uplna pohoda ..Mela by sis asi koupit nowy pc,kdyz uz to delas tak dlouho a tak moc se ti dari,proc ho nemas? já už mám třetíííSmile hehe...Holky, všem přeji hodně membrů,hodně pvt a dolláčůSmile PS: jj potrebovala bych pro Moniku-pro kamosku- zjistit nejlepsi studio bud v Brne nebo v Olomouci,kde mají nejvyšší tarifní sazbu. Tak prosím písněte,díky moc:-) papa Miss
Odpovědět
#53
Můžeš mi prosím napsat nějaké rady, co ti řekli při tom zaučování a co ti říkali, že máš psát? Mám za sebou druhý den a zatím nic... a zaučování jsem neměla žádné, jen pár obecných informací a hotovo... Díky moc, za pár rad...


Cicmunda Napsal(a):Ahoj cholkyyyyyyy, já jsem na chatech nová, pracuji teprve 6 měsíců ale musím říct že jsem si hned první směnu vydělala 3000 tisíce ( na dvou chatech) stále se pořád držím mezi 2000 - 3000 za směnu (teď mám chatů 5 ale skoro nestíhám už odpovídat všem). Pracuji na multichatech ve studiu a protože je to moje první studio tak nemůžu porovnávat. Ale co jsem se bavila tady s holkama, které zkušenosti mají, tak jsou zde nejvíce spokojené, jak finančně , tak se širokým výběrem chatů , tak šéfíkama. Jen technik je trošku morous :-) ale aspoň nás nijak neobtěžuje. Jedna holka tu vykládala jak jí v minulém studiu obtěžoval, jak majitel tak technik, tak utekla a peníze tam nechala...Bylo to prý neúnosné, hlavně i holky které tam dělaly a kvůli záloze mu roztáhly nohy. To mě přijde fakt ujetý.
Ve freechatu se chovám tak jak mi řekli při zaučování. Když na to myslím a píšu co mě říkali, tak je to v pohodě. Někdy ale nemám náladu tak si nazoomuju třeba jen zadek a nepíšu jen jen hi, lets come to PVT a jsem v prdeli. Taky přesně jak říkali bohužel :-) Podle mě nemá cenu tam bez dobré nálady vůbec chodit. Jediné co je ve studiu mínus, že když má některá kolegyně depku tak dokáže otrávit všechny. To je fakt blbý. Já jsem docela citlivá a dost to na mě působí . Teď nedávno kvůli tomu jednu holku vyhodili protože jen brečela, brečela a otravovala úplně všechny a můžu říct, že nám teda opravdu nechybí.
Odpovědět
#54
Na free se snazim bavit se vsema,byl mila,usmivat se,ale neukazuju jim vubec nic,ani zadek.mam fotky v galerii,pokud mu to nestaci,ma smulu.ti co zebraji na pvt stejne nepujde.na rozkazy typu "show ass" ani nereaguju......
Odpovědět
#55
Ahoj

našla jsem toto forum a docela mě zaujalo. Musím však s politováním říct, že v dnešní době, holky co nemají s touto prací zkušenosti a nenarazí na studio,kde je zkušená školitelka, která by se jim v začátcích věnovala a pomohla tak k slušným výdělkům, mají opravdu malou šanci se slušně v týto branži chytit Chatů je dnes opravdu hodně, konkurence vysoká, nehledě na krizi, co srazila kurz dolaru.Byla jsem ve studiu, kde sice všechno bylo nový,čistý, majitelé s modelkama jednali slušně, ale bohužel sami o této práci nic nevěděli, takže nedokázali nezkušeným holkám poradit či jim pomoct,i když snaha tam byla.Zkušeným modelkám, které někde pracovaly 2 roky to ani nevadilo, ale ty bez zkušeností po týdnu utíkaly, protože měly mizivé výdělky.

A to raději ani nemluvím o modelkách, co tyto chaty kazí tím, že za příslib hodinového PVT nejaký socky jsou schopný vystrčit nahý prsa nebo pussy na frýčku, či si jí dokonce (s prominutím) honit!!!(Prý to dělají hlavně holky z Asie)Někdo by měl ty hloupý husičky poučit, že tito membři, co chtěj všechno vidět free a slibují za to dlouhatánský priváty, svým slibbům v drtivé většině nedostojí a výměnou za show gratis modelce poskytnou akorát plnou hubu výmluv, jak náhle přišli o peníze, anebo jim partnerka ztopila kreditku, protože se zevlováním svého miláčka u erotického live-chatu nesouhlasí. Tyto holky akorát úspěšně rozšiřují řady "vychcánků a socanů" co jsou schopný naslibovat modré z nebe, ale když má dojít na lámání kostí, tak skutek utek. A myslím, že na tom jsou samozřejmě i bity ostatní modelky, které, když na show pozvou klienta na PVT, tak ten se rychle odpojí a raději jde "zkoušet štěstí o dům dál"
Odpovědět
#56
Annemarie Napsal(a):Ahoj

našla jsem toto forum a docela mě zaujalo. Musím však s politováním říct, že v dnešní době, holky co nemají s touto prací zkušenosti a nenarazí na studio,kde je zkušená školitelka, která by se jim v začátcích věnovala a pomohla tak k slušným výdělkům, mají opravdu malou šanci se slušně v týto branži chytit Chatů je dnes opravdu hodně, konkurence vysoká, nehledě na krizi, co srazila kurz dolaru.Byla jsem ve studiu, kde sice všechno bylo nový,čistý, majitelé s modelkama jednali slušně, ale bohužel sami o této práci nic nevěděli, takže nedokázali nezkušeným holkám poradit či jim pomoct,i když snaha tam byla.Zkušeným modelkám, které někde pracovaly 2 roky to ani nevadilo, ale ty bez zkušeností po týdnu utíkaly, protože měly mizivé výdělky.

A to raději ani nemluvím o modelkách, co tyto chaty kazí tím, že za příslib hodinového PVT nejaký socky jsou schopný vystrčit nahý prsa nebo pussy na frýčku, či si jí dokonce (s prominutím) honit!!!(Prý to dělají hlavně holky z Asie)Někdo by měl ty hloupý husičky poučit, že tito membři, co chtěj všechno vidět free a slibují za to dlouhatánský priváty, svým slibbům v drtivé většině nedostojí a výměnou za show gratis modelce poskytnou akorát plnou hubu výmluv, jak náhle přišli o peníze, anebo jim partnerka ztopila kreditku, protože se zevlováním svého miláčka u erotického live-chatu nesouhlasí. Tyto holky akorát úspěšně rozšiřují řady "vychcánků a socanů" co jsou schopný naslibovat modré z nebe, ale když má dojít na lámání kostí, tak skutek utek. A myslím, že na tom jsou samozřejmě i bity ostatní modelky, které, když na show pozvou klienta na PVT, tak ten se rychle odpojí a raději jde "zkoušet štěstí o dům dál"



Ahojiky,dělám v téhle branži už dost let,ale stále je co se učit.Neustále nové informace,nové chaty,nové způsoby,změny přístupu k práci atd.,vždy jsem se snažila být svědomitá a to mi zůstalo a za ty roky už pěknou průpravu mám (i dobré i špatné zkušenosti). Faktem je,že člověk se pořád učí a bez dobré nálady to nejde.Také jsem ze začátku dělala klasické chyby,že jsem se mračila,neusmívala,brumlala si cosi pod "vousy",nazoomovala třeba jen prsa,klasické chyby...časem jsem zjistila,že tudy cesta skutečně nevede...Freechat je opravdu něco jiného než klasický nude chat,ale chce to pevné nervy,dobrou náladu,slušný přístup.Nikdy nejsem drzá,sprostá,vždy se usmívám,komunikuji, o privátu mluvím až po chvilce,většinou je mi privat chat nabídnut sám,aniž bych o něj žádala. Chce to hodně psát,zajímat se o toho druhého a ne jen psát trhaně "Come to pvt..."..Konkrétně na jasmíně jsem zjistila,kolik žen tam dělá show zdarma,jak se nechají okecat (jakože jsou na privát chatu a přitom nebyly atd.)..Prostě se takto kazí kšefty,ale stále si myslím,že se vydělat dá...Kdo chce něco ve free,má smůlu a hotovo...Smile))
Odpovědět
#57
No na Jasminu jsem se taky koukala s kamarádkou, z toho důvodu, že mi chtěla ukázat, o co v týhle branži vlastně jde( jak jsem předtím uvedla, neoplývám zrovna zkušenostma v tomto směru) a holky se tam fakt chovaly všelijak a ukazovaly všelicos. Kamarádka zrovna jedný, co ukazova na free co neměla, napsala, že patří ke správcům serveru a hodlá jí za nevhodné chování a odhalování dát pokutu,protože takto kazí práci ostatním modelkám. No mělas vidět ten fofr, s jakým se holka oblíkla a nazoomovala pouze obličej a prsa v podprsence :-D
Když už mluvím o těch správcích serverů, tak ti by skutečně měli na chaty více dohlížet a těmto holkám ty pokuty dávat, nebo je z chatů prostě vyhodit. Ony by si pro příště rozmyslely, jestli jim odhalování choulostivých partií na free za příslib PVT za ty problémy stojí.
Odpovědět
#58
Annemarie Napsal(a):Ahoj

našla jsem toto forum a docela mě zaujalo. Musím však s politováním říct, že v dnešní době, holky co nemají s touto prací zkušenosti a nenarazí na studio,kde je zkušená školitelka, která by se jim v začátcích věnovala a pomohla tak k slušným výdělkům, mají opravdu malou šanci se slušně v týto branži chytit Chatů je dnes opravdu hodně, konkurence vysoká, nehledě na krizi, co srazila kurz dolaru.Byla jsem ve studiu, kde sice všechno bylo nový,čistý, majitelé s modelkama jednali slušně, ale bohužel sami o této práci nic nevěděli, takže nedokázali nezkušeným holkám poradit či jim pomoct,i když snaha tam byla.Zkušeným modelkám, které někde pracovaly 2 roky to ani nevadilo, ale ty bez zkušeností po týdnu utíkaly, protože měly mizivé výdělky.

A to raději ani nemluvím o modelkách, co tyto chaty kazí tím, že za příslib hodinového PVT nejaký socky jsou schopný vystrčit nahý prsa nebo pussy na frýčku, či si jí dokonce (s prominutím) honit!!!(Prý to dělají hlavně holky z Asie)Někdo by měl ty hloupý husičky poučit, že tito membři, co chtěj všechno vidět free a slibují za to dlouhatánský priváty, svým slibbům v drtivé většině nedostojí a výměnou za show gratis modelce poskytnou akorát plnou hubu výmluv, jak náhle přišli o peníze, anebo jim partnerka ztopila kreditku, protože se zevlováním svého miláčka u erotického live-chatu nesouhlasí. Tyto holky akorát úspěšně rozšiřují řady "vychcánků a socanů" co jsou schopný naslibovat modré z nebe, ale když má dojít na lámání kostí, tak skutek utek. A myslím, že na tom jsou samozřejmě i bity ostatní modelky, které, když na show pozvou klienta na PVT, tak ten se rychle odpojí a raději jde "zkoušet štěstí o dům dál"


Že se vrátím k tomu jak píšeš, že holky na free ukazují to, co by neměly.. taky se k tomu musím vyjádřit, dkonce jsou sítě, kde je povolé ukázat na free prsa. Zaden ani pussy ne, ale prsa ano. Zase jsou jiné sítě, kde je takové ukazování na free pokutováno. A dokonce se pokutuje i to, když laskáš pusou a jazykem dildo (ale to už tady myslím bylo řečeno).. Jen jsem chtěla říct, že u sítí kde povolují ukazovat prsa.. to bych taky zakázala. Denně mám na free takové socky a žebráky, poslední dobou je jich čím dál víc.. tak jakou potom může mít ten chat úroveň.. celý princip se ztrácí a funkčnost kolísá. Nemluvím o stálých membrech, ale ti ostatní.. to že lidi nejsou dnes seriózní, to víme asi každá, ale že jim není ani trochu trapné, takhle žebrat. A ty holky, co jim vše na free ukážou při nabídce dlouhého PVT jsou opravdu naivní. Pokud mají už teď problém mít nějaké PVT, tak potom nebudou mít PVT dvakrát tolik.
Odpovědět
#59
souhlasím s Dainese,taky bych to zakázala. Pracuji na jednom serveru,kde může modelka na free dokonce nahá (za tipy),ale nesmí dělat show. Pochopitelně spousta holek tu show dělá,velmi často za velice směšný tip,za který bych si nesundala ani ponožku. Je stále více membrů,kteří jen čekají na free,až uvidí něco zadarmo.Když vidí,že nic nebude,pochopitelně jdou jinam. Tohle úplně ztrácí smysl a tyhle holky akorát kazí kšefty ostatním modelkám.
Odpovědět
#60
jaaa Napsal(a):souhlasím s Dainese,taky bych to zakázala. Pracuji na jednom serveru,kde může modelka na free dokonce nahá (za tipy),ale nesmí dělat show. Pochopitelně spousta holek tu show dělá,velmi často za velice směšný tip,za který bych si nesundala ani ponožku. Je stále více membrů,kteří jen čekají na free,až uvidí něco zadarmo.Když vidí,že nic nebude,pochopitelně jdou jinam. Tohle úplně ztrácí smysl a tyhle holky akorát kazí kšefty ostatním modelkám.

Takové holky, ano, kazí kšefty poctivým modelkám a myslím si, že i sama ta síť si snižuje úroveň svých klientů.. Podle mě tyhle sítě mají snad spousty jiných prostředků, jak klienty nalákat zrovna na jejich server a tohle dle mého nzoru není zrovna dobrý marketingový tah. Ale já jsem malý člověk, můžu si jen říkat své názory.. stejně jako spousta holek tady.
Odpovědět
#61
Dainese Napsal(a):
jaaa Napsal(a):souhlasím s Dainese,taky bych to zakázala. Pracuji na jednom serveru,kde může modelka na free dokonce nahá (za tipy),ale nesmí dělat show. Pochopitelně spousta holek tu show dělá,velmi často za velice směšný tip,za který bych si nesundala ani ponožku. Je stále více membrů,kteří jen čekají na free,až uvidí něco zadarmo.Když vidí,že nic nebude,pochopitelně jdou jinam. Tohle úplně ztrácí smysl a tyhle holky akorát kazí kšefty ostatním modelkám.

Takové holky, ano, kazí kšefty poctivým modelkám a myslím si, že i sama ta síť si snižuje úroveň svých klientů.. Podle mě tyhle sítě mají snad spousty jiných prostředků, jak klienty nalákat zrovna na jejich server a tohle dle mého nzoru není zrovna dobrý marketingový tah. Ale já jsem malý člověk, můžu si jen říkat své názory.. stejně jako spousta holek tady.

Jenže konkurence je velká,holky co ukazují vše za pár dolarů tam budou vždycky. Na nějakou stížnost ti stejně odpoví,že tam nemáš pracovat,když se ti to nelíbí.....
Odpovědět
#62
jaaa Napsal(a):
Dainese Napsal(a):
jaaa Napsal(a):souhlasím s Dainese,taky bych to zakázala. Pracuji na jednom serveru,kde může modelka na free dokonce nahá (za tipy),ale nesmí dělat show. Pochopitelně spousta holek tu show dělá,velmi často za velice směšný tip,za který bych si nesundala ani ponožku. Je stále více membrů,kteří jen čekají na free,až uvidí něco zadarmo.Když vidí,že nic nebude,pochopitelně jdou jinam. Tohle úplně ztrácí smysl a tyhle holky akorát kazí kšefty ostatním modelkám.

Takové holky, ano, kazí kšefty poctivým modelkám a myslím si, že i sama ta síť si snižuje úroveň svých klientů.. Podle mě tyhle sítě mají snad spousty jiných prostředků, jak klienty nalákat zrovna na jejich server a tohle dle mého nzoru není zrovna dobrý marketingový tah. Ale já jsem malý člověk, můžu si jen říkat své názory.. stejně jako spousta holek tady.

Jenže konkurence je velká,holky co ukazují vše za pár dolarů tam budou vždycky. Na nějakou stížnost ti stejně odpoví,že tam nemáš pracovat,když se ti to nelíbí.....

No úroveň kvalitního chatu v tohle případě upadá, co na to jiného říct a jak to jinak uzavřit. Smile Já bych si ani stěžovat nezkoušela, byla by to ztráta času. Smile Jak jsi řekla ty - a bez nějakého výsledku.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)