Jak nalákat klienty na pvt ??
#1
Ahojky,
je mi jasné, že mě tady ukamenujete, že pokud to nevím sama, tak nemám na chatu co dělat, ale třeba se najde ochotná osůbka, která mi poradí .. mě už totiž docházejí nápady... jsem online denně a přijde mi, že jsem už "ohraná" ... nějak se mi totiž zastavily výdělky :/

Takže - máte nějaké tipy, jak ty chlapy dostat na pvt? Smile
Odpovědět
#2
To opravdu nikdo neporadíte?
Odpovědět
#3
Myslím že se tady už o tom psalo, nebo? Jak nalákat klienta na pvt? Hlavně být přirozená, usmívat se, sem tam se zakroutit, ukázat zadeček...znuděná holka, co jen leží a ani nekomunikuje, se může načekat. Já třeba se dost usmívám(i když mě to někdy vysiluje-Big Grin) sem tam vstanu, ukážu postavu, zadek, mrknu na kameru....snažím se odpovídat na dotazy ve free / i když ne zcela je to v mých silách každému odpovědět). Netlačím na pilu, nepíšu pořád pvt, pvt, go pvt jak některé, prostě musíte v nich vzbudit pocit, že tam nejste jen pro peníze Big Grin (je to strašné, ale bohužel musíte) protože čím víc budete nervóznější nebo znuděnější tak nic nebude. Samozřejmě nemusím psát o vizáži, je třeba být hezky nalíčená, upravené vlasy, a ze všeho nejvíc klienti koukají na oblečení.Tedy prádlo, já mám nejraději podprsenku, kalhotky (tanga) , samodržící punčochy a hlavně podpatky!! Na ty bych nezpomínala, high heels membři milují. Nepodceňovala bych ani zvuk, zvuk do pvt je taky hodně důležitý. A jednoznačně kvalita obrazu. Může být modelka sebevíc krásná, ale pokud má špatný obraz, má smůlu.
Odpovědět
#4
Galateia Napsal(a):Ahojky,
je mi jasné, že mě tady ukamenujete, že pokud to nevím sama, tak nemám na chatu co dělat, ale třeba se najde ochotná osůbka, která mi poradí .. mě už totiž docházejí nápady... jsem online denně a přijde mi, že jsem už "ohraná" ... nějak se mi totiž zastavily výdělky :/

Takže - máte nějaké tipy, jak ty chlapy dostat na pvt? Smile
Ohraná nejsi (to si taky říkám že je baví pořád koukat na to samé u mě) to se vidíš jen ty, oni tě vidí pokaždé jinak, stačí nechodit v jednom a tom samém. Mně spíš přijde, že čím déle na chatu jsem , tím víc lidí mám a větší výdělky. A taky ty top modelky, které mají ty astronomické sumy tam jsou roky. A taky dělají pořád to samé...ono nic nového ani vymyslet nejde:-) Pokud někomu přijdu ohraná, tak at jde o room dál, však přijdou jiní.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)