Ideální studio
#1
Dobrý den,

toto fórum je opravdu velmi zajímavé hlavně co se názorů modelek týče.
Jsem manažerka studia a zde bych se ráda zeptala modelek,co je pro ně důležité či motivující ve studiu? Pište sem veškeré názory či postřehySmile

s pozdravem

Hana
manažerka missynet
Odpovědět
#2
Neda mi to a musim reagovat,4 roky jsem vedla studio,ktere jsem pred 2 roky prodala a proto vim co divky cekaji...Napisu to asi takhle : chteji min 80% ale nejlepe 100% a vubec nechapou proc jim servery neco berou,vzdyt ony jsou do jedne super hvezdy a server muze vubec byt rad,ze pro nej ONY vysilaji.Je jedno zda pracuji 20 nebo 3 smeny mesicne,dodrzovani vysilaciho casu a vcasnych prichodu do prace je neskutecna BUZERACE a i 50ti korunova pokuta je Strasna ZLODEJNA ze sqtrany studia ale pokud si ony samy nechaji poslat penize nebo delaji show pres yahoo a okradaji studio a server tak je vse v poradku.Hlavne kazda i na smrt svyho ditete ODPRISAHNE ze to nedela.Placeni dani je NESKUTECNA levarna od statu a nechapou proc je chudinky s 30ti tis vydelky takhle nekdo obira.VSECHNY i ty NEJOSKLIVEJSI METRAKOVE ktere nemaji hracky a vysilaji ve spodarech jak od babky jsou topmodelky a zakaznich je Nesmi Obtezovat s konverzaci na Freechatu a Show na private!Tam jim ma pouze sdelovat jak jsou chytre,krasne,stihle,vyjmecne a jine nez ostatni ,samozrejme osklivejsi modelky.Take vedeni je nema obtezovat se svymi pripominkami ale musi vsem platit solarko a kadernice.Tak to je ma zkusenost a jsem rada ze to mam za sebou.Nasly se i 3 pracovite a fer vyjimky asi ze 300 divek ale ty vsechny 3 pracuji jak vrcholove managerky v zahranici.Hodne pevne nervy a stesti u vyberu divek pani Hano,budete je potrebovat!
Odpovědět
#3
reaguji na paní Katku- konečně to někdo napsal!! Někdy je směšné jak si čtu příspěvky některých dívek, co jim vše vadí, jak pomluví studio a zatím je to jen vše o chování modelky. Ale samozřejmě že když to dívce nejde je špatné to studio a pomluva studia už je na světě.. Všechny se hrnou na práci, v emailu se ptají na každý detail, pak přijdou dvakrát , na směně jsou více na breaku než na vysílání a strašně se diví že kde jsou ty výdělky o kterých se píše..
A dívky které už v emailu žádají hned o paušál jsou ty dívky v 99% kterým to prostě nejde..
Moje zkušenost.
Odpovědět
#4
Reaguji na paní Katku a petru36 - rády bych věděla jestli jste někdy zkusily dámy tuto práci osobně. Když totiž začínáte, je tam takovéto nadšení ale když vám pak chodí zákazníci se stejnými řečmi a somráci co chtějí show na free chatu, dokáže to docela otrávit. Zvlášť když vám pak nějaký ubožák přijde na (na jasmínu dost často)privat, vy se můžete přetrhnout(přes závěsy na vás může čučet úplně neznámá holka) a pak zjistíte že vám neplatil.Při některých směnách do vás třeba hučí pořád nějaká holka na první směně,,co je to a to?´´ a používá vaše odložené věci. Pak nejste třeba týden v práci a přijde vám sms že byla udělelena i když směšně malá částka za to, že někdo udělal nepořádek.(víte že vy ne). A ohledně toho co píšete že jsou holky líné dělat show i na privatu - když mi někdo přijde a napíše ,,show pussy bitch´´ tak napíšu ,,Hi´´ nebo ho rovnou vyhodím protože mám mozek a je mi jedno že on momentálně má všechnu krev mezi nohama. Přijde do 5minut někdo jiný.Pokud vás stížnosti a poznámky holek ve studiu nezajímají, nechápu za co chcete procenta z jejich výdělku a nedivím se že vám studio krachlo. Dnes jsem tu a hledám studio protože studio ve kterém jsem byla skončilo z důvodů práce modelek z domova a je mi to skutečně líto. Mělo svoje mouchy ale bylo dobré a našla jsem si tam pár kamarádek - nevšimla jsem si že by trávily moc času na breaku a váš příspěvek mi přijde přinejmenším ,,mimo´´ . Dost přeháníte. No snad budete mít více štěstí v jiném ,,oboru´´.
Odpovědět
#5
Modelku jsem delala 6 let a studio me nezkrachovalo,velmi vyhodne jsem ho prodala.Asi neumis cistTy jsi presne ten typ holky,co se nikdy poradne nevydela,protoze si o sobe moc myslis, mas spatnej pristup,ty jsi tam pro lidi,ne oni pro tebe.Takze se nedivim ze uz skoro rok hledas misto,tobe to asi nebude vyhovovat nikde.Kdyz nechces aby ti nekdo rikal co mas delat na privatu,tak se jdi masirovat nekam na urad,tam muzes buzerovat lidi sama.Ty nejobycejnejsi tuctovky si zvedaj na chatu sebevedomi a nadherny holky delaj celkovou show a nebylo pro ne problem vydelat si 200tis mesicne...Po 9letech zkusenosti s livechatem (celkove) vim moc dobre co rikam ty chytrolinko
Odpovědět
#6
no co na to říct :-D nevím kde se ve vás vzala ta zlost a přesvědčení že mě znáte - neznáme se tak mi netykejte , děkuju. A už vůbec nevím kde jste vzala že nikde nevydržím. Začínala jsem ve studiu kde jsem byla jen měsíc ale teď jsem byla v jednom studiu kolem 2let. Je pravda že jsem během takové doby hledala i jiné studio .. kvůli dočasné změně. Občas se stalo že už jsem tam toho měla ,,dost´´. Ale zůstala jsem protože žádné jiné studio se mi tak nelíbilo(špína atd.) Škoda, že dnes skončilo... :-( a s výdělky jsem byla vcelku spokojená a to i přesto že jsem na privatech improvizovala a ,,nejela´´ jak mašina na povel.. :-D no opravdu nevím kde se to ve vás bere označovat lidi které neznáte za namyšlené a vyšilujete tady, mám z vás smíšené pocity... údiv ale docela jste mě zprvu i pobavila. Nicméně nyní už mě trochu nudíte .. takže se mějte!
Odpovědět
#7
Dobrý den, ano na chatu jsem dělala 8 let... takže vím o co jde..přála bych vám někdy si zkusit vést studio... mluvila byste jinak a věřím že všechny studia (majitelé) mi dají za pravdu že pracovat v tomto oboru není žádný med ( a to jsem vždy myslela že pracovat s dívkami bude příjemné).

Zajímaly by mě také názory ostatních majitelů studií jak se jim pracuje s dívkami, jak se dívky chovají ve Vašich studiích?? Chodí na domluvené směny? máte pohodovou spolupráci?

Když si modelky mohou psát o studiích proč mi bysme si nemohli psát o modelkách...
Odpovědět
#8
No slečně Jessica asi určitě není chytrolínka. Sama obviňuje paní Kateřinu z toho co sama udělala o příspěvek výš. Taky jí a paní Petru hodnotila jak kdyby jí osobně znala , napadala je a podle většiny jejích příspěvků to musí být celkem nepříjemná osoba. A to jí ani neznám osobně ale určitě na mě nepůsobí ani pozitivně a přátelsky... Což je k této práci jeden z nejhlavnějších předpokladů...
Odpovědět
#9
Je mi to jedno ... každý asi má jiný názor a podle mýho si 97 ze sta holek nechodí zvyšovat sebevědomí na livechat a nehraje si na primadony jak bylo výše naznačeno. A solárko či kadeřník jako motivace se zdý být fajn, i když u nás ve studiu to nebylo... I tak jsem ale chodila Smile Že nedělám na privátech co mi kdo poručí neznamená že jsem bez šance- teda předpokladů.. proč se mi teda vrací zákazníci že?...jen jsem chtěla vyjádřit svůj názor, prostě ten příspěvek mi přišel plný vzteku toť vše.
Odpovědět
#10
Dobrý den,

vidím,že moje téma tady trošku rozvířilo vody.
Myslím,že není vhodné osočovat jeden druhého,kvůli tomuto jsem tuto diskuzi nezaložila.
Toto diskuzní fórum je dobré v tom,že si všichni můžeme nalít čistého vína a popovídat si o spoustě věcí,reagovat na různé příspěvky či argumentovat.

Toto diskuzní fórum nebylo založeno z důvodu,abychom po sobě šlapali či házeli špínu.Některé příspěvky jsou docela děsivé a názory některých modelek zde jsou opravdu pohledem do zrcadla na sama sebe.Reakce typu "pošpinění jména studia" právě zde,poukazuje na vás samotné,jaké doopravdy jste,i když si to neuvědomujete.

Některé názory modelek či rady pro ostatní jsou trefné a jednoznačně vypovídají o profesním přístupu modelek k práci.

Toto téma jsem založila,abych věděla,co byste si představovaly v ideálním studiu a ne proto,abyste na sebe štěkaly.Můžeme se zde bavit o tom,co vám studio může nabídnout,jak byste si představovaly spolupráci,co vám chybí,co byste uvítaly...ale na druhou stranu musíte brát v potaz,že studio od vás bude něco vyžadovat.Vždy je něco za něco.

Já vyžaduji zodpovědnost,disciplínu,solidaritu,loajálnost a dobrý kolektiv.Je to tak moc? Nemůžete mít obrovské požadavky a přitom studiu nic nenabídnout,takhle to v životě nikde nefunguje.Což takhle přestat na sebe štěkat a podělit se o zajímavé názory a zkušenosti?
Co je pro vás týmová spolupráce?Pro mne jako pro manažerku to znamená 80% úspěchu.Jaký je váš názor?
Odpovědět
#11
V první řádě jde o to aby ve studiu bylo teplo,čisto,kvalitní připojení a technika,hezké prostředí atd. Tato práce vyžaduje naprostou pohodu a svobodu.Modelka potřebuje být uvolněná a spokojená,jinak klient to pozná . Proto by si majitel studia měl sám vybrat koho tam chcce a koho ne,může přece holky co se nesnaží a vyhodit a ty co se mu nelíbí ani nepříjmout.Tady v čechách chce každej všechno hned a nic do toho nedá. Fér je dát začínající modelce paušál + minuty ,protože si musí koupit hračky ,prádlo atd.,taky jí to něco stojí že?Asi bych neprudila když klient pošle holce něco navíc a nebo dárek. Kdyby se modelkám dávalo víc peněz a měly lepší podmínky,tak nebudou muset stahovat klienty na yahoo atd. Samozřejmě sou špatné modelky i špatná studia.
Odpovědět
#12
Já prostě osobně se nedokážu někde natřásat když nevím že mám jistý peníze. Proto sem dělala na paušálech nebo paušál + minuty a nebo na těch kde rovnou platí. Když někdo něco po mě chce tak at platí,je mě fuk jestli studio nebo klient. Dám do toho dost peněz solárka,kadeřník,prádlo,kosmetika,šminky,fitko,svůj čas atd. Nemám problém se bavit a psát s klientama,tancovat,dělat show s hračkama a vše co je potřeba když vím že to má nějaký smysl. Je nesmysl že na paušálech holky jen leží,ba naopak to dost kontrolujou a holky se musí snažit a když ne tak je vyhodí. Nejlépe se mě dělalo doma ,seventeen,big sister chat,U Marca v Praze na nakedu,xxxchat.Tedka jdu na Magic life a na jeden paušální chat.Jinak nic moc .Asi nejlepší je paušál + minuty ,to je takový kompromis.
Odpovědět
#13
ahojky,
a na čem budeš dělat v magicu já slyšela, že tam mají jen naked jinak nic.

díky za odpověd
Odpovědět
#14
Ahoj.Je tam naked ,interklimax,atd. je toho více . Máš směny po 6 h. a za směnu máš paušál 500-1200 po prvních směnách se rozhodnou jaký paušál dostaneš podle toho jak se snažíš a a jak ti to jde + 60-65 procent z minut. Pak jdu ještě na jeden novej ,tam je 1200 euro měsíčně paušál,ale musíš dělat 6 směn po 6 h v týdnu,to je podmínkapro ten paušál.Tak uvidím .
Odpovědět
#15
Megie Napsal(a):Ahoj.Je tam naked ,interklimax,atd. je toho více . Máš směny po 6 h. a za směnu máš paušál 500-1200 po prvních směnách se rozhodnou jaký paušál dostaneš podle toho jak se snažíš a a jak ti to jde + 60-65 procent z minut. Pak jdu ještě na jeden novej ,tam je 1200 euro měsíčně paušál,ale musíš dělat 6 směn po 6 h v týdnu,to je podmínkapro ten paušál.Tak uvidím .


ahoj, tento tim tretim to neni tak,,, kdyz bydlis u nich v dome mas pausal 1200 euro ale musis delat 8h denne 6x v tydnu a je to v brne.
Odpovědět
#16
To myslíš něco jiného to je ten voyerhouse v Brně.Tam sem se byla dívat a nešla sem tam. Já mám něco jiného v Praze.
Odpovědět
#17
Megie Napsal(a):To myslíš něco jiného to je ten voyerhouse v Brně.Tam sem se byla dívat a nešla sem tam. Já mám něco jiného v Praze.
A to myslíš Mirage? Tam sice slibují paušál, ale když nejsi dobrá, tak ti ho nedají ale dozvíš se to až o výplatě. Nebo ti dají takových pokut, že ti skoro nic nezbyde.
Odpovědět
#18
Mirage to není. Já tam jdu se podívat nevím jak se to jmenuje.
Odpovědět
#19
Já že jsem neslyšela o žádnym studiu v Praze kde dávaj paušály.Hledala jsem ho snad rok.Jen provize.
Odpovědět
#20
Hmmm ,je to nový.
Odpovědět
#21
Ahoj a jak se to studio jmenuje, prosím.Jak to tam vypadá? Hledám něco nového.Dělám v dobrém studiu ale jsou tam divné kolegyně tak si chci najít něco jiného v Praze.
Odpovědět
#22
Bohužel je to už obsazené. Je to v centru ,ale měla sem napuchlou pusu od vrtání zubu a nešla tam,když sem tam volala ted tak už maj plný stav,jedině že by někdo odešel. Měli akorát jeden inzerát v annoncia hned tam všichni nalezli ach jo. Dělá se tam 6 dní po 6 h v týdnu to je podmínka a asi tam budou přísná pravidla,dávaj 1200 euro měsíčně. Já nevím jak se to jmenuje ale tel. zvedla nějaká paní.
Odpovědět
#23
Příjemné odpoledne,pokud objevíte v Praze čisté,útulné a příjemné studio,dejte mi také vědět.
Pořád čtu jen Brno,Ostrava a v Praze ani vidu ani slechu,anebo nemají kontakt.....ale inzerát ano!
děkuji
Odpovědět
#24
Pro HanuSadMissynet)
Dobry den ,precetl jsem od vas toho dost ale kontakt na vas nemuzu najit. Rad bych zkusil vase studio a sluzby ktere nabyzite a domluvil se na spolupraci pracovniho vztahu. Pokud prosim nekdo zna adresu ,email ,telefon,jaky koliv kontakt ,na studio Missynet nejlepe slecnu/pani Hanu ,prosim dejte odkaz. S pozdravem Model (Marek)
Odpovědět
#25
Marku, stačí si do internetového vyhledávače zadat missynet a hned ti to najde jejich webovky, jsou tam pak spousty kontaktů, jak se s nimi spojit
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)