Hledám práci z domova, mohu pracovat každý den
#1
Atraktivní blondýnka s vlasy do pasu, přírodní prsa č.4-5, hledám práci z domova na live chatu. Umím anglicky, pasivně i německy. Nabízím spolehlivost, mohu a chci pracovat každý den. Uvítám možnost paušálu aspoň ze začátku, není podmínkou. Mám luxusní pokojík pro výkon této práce.
Odpovědět
#2
Ahoj,mám pro tebe nabídku,mužeš mít Livechat doma,podívej se na moje stránky webové-http://www.mujlivechat.cz/?id=4540
tady budeš mít všechno popsaný a jeto super,jinak muj email na dotazy je-lolaan@seznam.cz
Odpovědět
#3
Aho,mám pro Tebe přesně co požaduješ..Můžeš pracovat až na 20ti livechatech najednou,pokud máš ještě zájem...
Odpovědět
#4
ahoj posli prosim na sebe kontakt na jnc@centrum.cz, neco bychom meli J.
Odpovědět
#5
ahoj všichni poradil by mi někdo se začínáním live chatu doma? vybavení mám. potřebuji doporučit nějaký seriozní chat nebo poradit jak začít přímo na sebe. email : sylviejerabkova@seznam.cz
Odpovědět
#6
Ahojky,prosím poradí mi někdo nějaké spolehlivé studio Kladno,Rakovník,Plzeň,Praha,které nabízí práci doma?Předem díky....:-)
Odpovědět
#7
Ahoj Všem, nejsem atraktivní zrzka ani tmavovláska. Jsem úplně nenormální ženská, která má něco nalítáno a přesto jsem to ještě nevzdala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomůže mi někdo s prací z domova???????????????????????
Odpovědět
#8
Ahoj, ráda bych to taky zkusila. Prostory na to doma mám a času mám fůru, jen ty peníze mně chybí.
Odpovědět
#9
POKUD BY SE TU NAŠLO STUDIO POD KTERÝM BY JSME MOHLI PRACOVAT Z DOMU V PÁRU, NEBO JESTLI MA NEKDO TIP KAM SE ROZHLEDNOUT JSME NA we2x@seznam.cz
Odpovědět
#10
Pokud stále někdo hledáte práci na livechatu dám dobrý kontakt a ještě základní informace jak na to :-)
Pro zájemkyně je zde email: nicolpraha@seznam.cz
Těším se na Váš zájem :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)