Hledám práci ne erotické lince nebo v seriózním live chat studiu
#1
Zdravím,

jsem tu nová. Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou zkusit práci v nějakém livechat studiu, ale zatím jsem nenašla odvahu ji zrealizovat. Jelikož samozřejmě netoužím po tom, aby mě někdo z mého okolí poznal (aby mě kdokoliv z ČR) poznal, hledám studio, které dokáže zajistit maximální ochranu.

Původně jsem přemýšlela o práci typu pouze sex na telefonu - tedy operátorka erotické linky, bez kamrového záznamu, kde by se pracovalo pouze hlasem. V tomto případě by mi ani nevadilo, kdyby volali češi, protože hlas ve sluchátku celkem zkresluje, takže bych neměla obavy. Jenže když jsem se na to ptala v jedné internetové diskuzi, dozvěděla jsem se, že takhle to dnes asi už nefunguje. Ostatní uživatelé mi nedokázali poradit. S narůstajícím počtem livechatů prý zaniká klasický sex po telefonu. Je tomu skutečně tak? Pokud se dá ještě sehnat místo čistě jen operátorky erotické linky (bez nutnosti ukazovat se na kameru) určitě bych měla zájem.

Pokud ovšem ti lidé v diskuzi měli pravdu a klasický sex po telefonu už nefunguje, přemýšlím nad tím livechatem. Mé podmínky jsou následující:

1) Možnost pracovat ve studiu. (Nemám možnost pracovat z domova - bydlím s rodiči = žádné soukromí, navíc mám starý počítač, který už nefunguje jak má).

2) Hledám opravdu seriózní studio (pravidelné vyplácení výdělků, maximální ochrana soukromí, čisté pracovní prostředí...)

3) Blokace pro ČR. To souvisí s bodem 2. Tím myslím, pokud možno nejen blokaci českých IP adres, ale také aby mě nemohl sledovat nikdo z území ČR (když si změní IP na zahraniční, ale stalé je v ČR).

Pokud víte o nějakém seriózním studiu, které nabízí práci operátorky erotické linky nebo na livechatu, dejte mi prosím vědět.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)