Dotaz
#26
s tím nezkušená si mě pobavila, myslím, že jsem tu několikrát psala, že mě toto kdysi živilo Wink co se týče techniky, tak není problém najít vše a to nejen na tomhle serveru.... o mojí špetku inteligence a schopnost zařídit vše potřebné se rozhodně nebojím... každopádně se mi libí Tvoje reakce na všechny moje příspěvky, i když jsou ve finále úplně o ničem a k ničemu Big Grin
mám to ráda...
Odpovědět
#27
ale ja vubec nehovorim o Tobe, ac k Tobe , to je rozdil .. ja rikam , ze tohle forum by melo nezkusene holce pomoci ... vyjadruji se snad o Tobe? ne ... mene sebestrednosti Big GrinDD... zkusena ? ale jako bys byla nezkusena husa .. aspon tve dotazy o tom vypovidaji ... jinak samozrejme ja tobe v nicem neporadim -) protoze tobe by clovek musel zaridit cele komplet studio, dle toho co pises Big Grin
Odpovědět
#28
Sandrita Napsal(a):ale ja vubec nehovorim o Tobe, ac k Tobe , to je rozdil .. ja rikam , ze tohle forum by melo nezkusene holce pomoci ... vyjadruji se snad o Tobe? ne ... mene sebestrednosti Big GrinDD... zkusena ? ale jako bys byla nezkusena husa .. aspon tve dotazy o tom vypovidaji ... jinak samozrejme ja tobe v nicem neporadim -) protoze tobe by clovek musel zaridit cele komplet studio, dle toho co pises Big Grin

Sandritko,připada mi jako kdyby tady chodil jeden člověk a měl více nicku . ŽEEEE JOOO :-) Protože najednou všichni chtěji založit studio. . . . ;-) Je to jak s tou jednou co tady chodila a chtěla rady ohledně chatu taky měla víc nicku, nebo nedavno ta jedna jak si chvalila sama sobě vlastni studio. No kdo vi žeeeee ;-)
Odpovědět
#29
Rebelka : presne tak Smile mozna by mel admin zkontrolovat , kdo je david, amanda, galateia ... pac to jsou zase dotazy , ze jednomu zustava rozum stat Big Grin
Odpovědět
#30
Ja nevim, proc si to beres tak osobne(Amanda) jak se to rika o te potrefene huse......kdyz jsi presvedcena, ze uz nejake zkusenosti mas a nebojis se, tak smele do toho. Nikdo nerika, ze nekdo novej a a zatim neprofesionalni nemuze bejt casem nejlepsi. Jen nemuze ocekavat, ze mu cizi lidi v zacatcich pomuzou. Kdyz do toho chces jit necekej na rady a pomoc od ostatnich..... Cele forum je plne informaci, jen staci cist.
A ten kdo si chce zalozit vlastni studio by mel zvladat dost technickych veci. Je velkej rozdil v nastaveni jednoho pocitace a webkamery doma, nebo celeho studia s vice pocitaci, profi kamerami, switche, router atd.
Modelka ktera chce zalozit studio, musi byt opravdu dobra , rekla bych skoro profesionalni.....protoze to co se naucila ona, bude predavat dal na sve modelky. Kdyz neumi nic a je podprumerna, moc toho ty modelky nenauci kdyz sama nic moc neumi. Jazyky by mela ovladat dokonale.
Tak se spoj s 1Davidem a treba vam to pujde, budete se vzajemne doplnovat haha.
Odpovědět
#31
Děkuji moc za vtipné odpovědi, které ani nemá smysl komentovat... Koukám, že tady máte uzavřenou komunitu, kde když se chce kdokoliv na něco zeptat, tak je akorát středem posměchu a kde si všichni myslíte, že víte vše nejlépe a jste ve svém oboru jedničky Big Grin
Každopádně já jsem tu pod jedním nickem a to si myslím není pro adminy problém zkontrolovat dle IP adresy.... BTW jestli se tady ty dotazy poslední dobou neobjevují třeba proto, že se teď objevilo několik rádoby poučných článků o livechatech, např. v MF, Maximu apod. kde popisovali jak je to skvělé odvětví přinášející nepředstavitelné zisky... Wink
mám to ráda...
Odpovědět
#32
OldShatterhand Napsal(a):
Amanda Napsal(a):Děkuji moc za vtipné odpovědi, které ani nemá smysl komentovat... Koukám, že tady máte uzavřenou komunitu, kde když se chce kdokoliv na něco zeptat, tak je akorát středem posměchu a kde si všichni myslíte, že víte vše nejlépe a jste ve svém oboru jedničky Big Grin
Každopádně já jsem tu pod jedním nickem a to si myslím není pro adminy problém zkontrolovat dle IP adresy.... BTW jestli se tady ty dotazy poslední dobou neobjevují třeba proto, že se teď objevilo několik rádoby poučných článků o livechatech, např. v MF, Maximu apod. kde popisovali jak je to skvělé odvětví přinášející nepředstavitelné zisky... Wink

Je rozdíl mezi tím se na něco zeptat a mezi "Ahoj, chci studio, popiště mi zadarmo od A do Z, co mám dělat"

nevím o tom, že bych svůj dotaz položila takto Wink pokud vím, tak zde sháním někoho kdo by byl ochoten se podílet na založení nebo dlouhodobě spolupracovat...
mám to ráda...
Odpovědět
#33
No myslim že holky ktere si vydělaj a vyznaj ti určitě neřeknou co a jak . . . Ani za penize co ty jim daš par peněz a pak z toho třeba mužeš mit balik tak blbe zase holky nejsou :-) To viš se musiš spolehat na sebe pokud si chceš něco otevřit ;-) Tak už to v životě chodiva. A spolupracovat jasne holka ti pomuže a pak ji pošleš někam hehe jasne myslim že tak blbe holky tady na foru opravdu nejsou MUSIŠ JIT HLEDAT NĚKAM JINAM.
Odpovědět
#34
OldShatterhand Napsal(a):a hlavně co je na tom tak těžkého si to tady prolézt, pročíst a pak si podrobně prozkoumat každou stránku, kde chceš vysílat, prostudovat si podmínky, zjistit si sazby, metody výplat, jak se stránka obsluhuje, co všechno nabízí (každý server má svoje speciality) - když nejsi schopná si tyhle základní informace zjistit sama, tak se do žádného podnikání vůbec nepouštěj a jdi se raději rovnou někam zaměstnat, kde ti řeknou přesně kde budeš od kolika do tolika, budeš dělat přesně to a to a pak běž domů. Když nejsi samostatná a nemáš na to hlavu, tak to prostě dělat nemůžeš a potřebuješ šéfa!!!!!

K tomu mít livechat studio, zaměstnávat v něm lidi a zařídit, aby byli všichni spokojení, vydělávalo se a fungovalo vše technicky na 100% s aspoň 12 serverama současně NENÍ jen o tom zapnout komp do zásuvky a čekat na prachy.

díky za radu Big Grin nenapadlo Vás třeba to, že mám jiný business a tohle je pro mě jen tak nějak "bokem" a ten spolupracovník by se o to mohl starat... samozřejmě se vše dá ošetřit smlouvou tak ,abych chudáka holku neposlala někam jak psala Rebelka... Wink jasně, že obchodního partnera člověk nehledá na fóru, ale pokud hledám někoho kdo v tomhle oboru má taky praxi, tak je to asi ideální místo... a nevěřím tomu, že všichni co to dělaj nemaj chuť se na to někdy vykašlat a mít normální dobře placené zaměstnání, kde by mohli využít svoje znalosti tohohle oboru...
BTW OldShatterhande, docela by mě zajímalo co děláš Ty, když zvládáš poznat kdo potřebuje šéfa a co je kdo schopnej dělat Smile docela vtipné...
mám to ráda...
Odpovědět
#35
Aha takze ,,ten nekdo,, by se o to staral, vlastne by to cele zaridil a ty by si delala co treba? Rozdavala vyplaty?
To by si ,, ten nekdo,, mohl studio rovnout otevrit sam bez tebe kdyz neumis sama nic zaridit ani precist.
Odpovědět
#36
Předpokládám, že na založení takového studia jsou také potřeba nějaké finance, které ne každý třeba má Wink stejně tak ne každý šéf autoservisu je mechanik Big Grin
mám to ráda...
Odpovědět
#37
BTW jste moc vtipní s posuzováním toho, co člověk umí zařídít a přečíst Smile
mám to ráda...
Odpovědět
#38
Vzdyt delej co uznas za vhodne, nikdo ti nic nezakazuje. Kdyz to chces tak jdi do toho preci....je to jen tvoje vec, ale tady asi nikoho nesezenes. Takze asi mas finance, ale moc tomu nerozumis, je to tak? Tak to k sobe nekoho opravdu potrebujes, protoze finance ti to pomohou zrealizovat, ale k uspechu ti bohuzel nepomohou....Ja nevim co tu chces slyset a co od ostatnich cekas.....ze vse udelaji za tebe? Tak se snaz trochu sama a zjisti co nejvic info.
Odpovědět
#39
AAAA potom co tady čtu j mi zle. Někdo se na diskusi zeptá na rady jak si založit studio a vy h vyfakujete. No měla jsem představu takovou, že toto forum slouž k předávání si zkušeností a rad. Ne k výčitkam. Myslím si, že pouze závidíte těm, kteří na to mají peníze a tak se jim to všemožně snažíte pokazit :-D Vždyť podnikání je o tom riskovat, poznávat a zkoušet .... jiní sedí na zadku a pobírají podporu, jiní zkouší podnikat i tam, kde nemají velké zkušenosti, ale může se jim to vyplatit!!! Jen do toho!!!

Dál jsem tady našla příspěvek o tom, jak někteé holky jen sedí, válí se a žerou...když jsem koukala na miss MFC, tak slečna jedla oblečená od krku ke kotníkům a měla v místnosti kolem 1000 chlapů, kteří ji tipovali :-D takže asi záleží na tom jak jsi milá a příjemná a komunikativní, ne na tom, že tam věčně sedíš nahá a strkáš si něco někam....to dělá každá druhá
Odpovědět
#40
Jo a pro Sandritu, nkteré lenivky (jak říkáš) se upichují do studia, protože doma bohužel nemají možnost vysílat - bik cvak - možá už ti to došlo? A některé lenivky taky možná nemají čas docházet denně do práce, protože třeba i studují, ale přesto livechat chtějí dělat, protože je to velice baví a dělají to rády třeba 2-3x týdně!!! A taková modelka může být někdy úspěšnější než nějaká lovkyně peněz
Odpovědět
#41
Promin, ale vsechno co jsi tu napsala jsou strasny blbosti. Tohle muze napsat jen nekdo kdo na chatu nikdy poradne nevydelaval....jinak si to neumim vysvetlit.
Nikdo tady nikomu nic nezavidi. Mas pravdu, tohle forum slouzi k vymene zkusenosti, rad a diskutovani. Tohle neni prvni pomoc. podnikani je o riskovani, proto nechapu proc kazdej ceka, ze mu tady vsichni okamzite pomohou. Bez zkusenosti a znalosti prece nemuzu podnikat a je jedno v jakem oboru.
S tim, ze nekdo sedi a zere pri vysilani...ja delam na nemcich a u takovehle slecny by nikdo neutratil ani cent. Nevim, ale dobrou modelku by tohle ani nenapadlo.
Opravdu holky kolikrat zapominaji o cem je vlastne sex chat a za jakym ucelem tam vetsina zakazniku prisla.....kvuli vyzrane spici panne urcite ne.
Tak ted uz se nedivim, ze holky narikaj kdyz vydelaj 20tis. za 100hodin, mozna premyslej presne jako ty a stimto stylem prace se ani neda vydelat vic...bohuzel, nebo vlastne bohudik.
Odpovědět
#42
Kuschelmaus: každý den koukám na MFC jako guest a asi se budeš divit, ale miss MFC tohle dělá. A spousta spousta dalších, kolikrát ses tam koukal ty? Samozřejmě ne celých 6 hodin!!!!! Takze mi nevykladej, ze to je blbost, kdyz to na MFC vidím!!!! Nerikam ze to delam ja nebo delat budu, jen pisu co vidim a odhadovat jaký může být můj výdělek je nad tvé síly sorry
Odpovědět
#43
Kuschelmaus: no ale nebudu se samozrejme hadat, urcite mam mene zkusenosti nez ty, jen pisu co jsem na MFC videla, chodim tam kazdy den abych se priucila co mam delat. Ale o to tu nejde, spis o trapnou vetu Sandrity LENOSKY se valej ve studiu - jelikoz mezi holky co pracuji ve studiu patrim i ja, tak me to docela urazilo (nemam moznsti vysilat doma) Undecided
Odpovědět
#44
Ja tam nekoukam nikdy, protoze me nejaka miss a ameriky nezajimaj. Ja koukam na 777 a ty co tam jsou obleceny tak sedej a cekaj a cekaj a cekaj. Vetsinou tam sedej strasne dlouho aby melz to, co ostatni ktery fakt makaj vydelaj za par hodin.
Ja te o nicem presvedcovat nebudu....tak si to sama zkus. Oblec se od hlavy az k pate, vem si velkou svacinu a pak napis kolik si vydelala...min nebo vic nez normalne vydelavas. Jsem zvedava.
Odpovědět
#45
Nevim, jak dělaj cizí modelky, nemám čas někoho někde šmírovat :-) Kdo chce, vydělá si peníze všude.
Odpovědět
#46
Cicmundo!! to není šmírování, ale když začínáš, tak se snažíš někde přiučit a sbírat zkušenosti....to jsou řeči :-D
Odpovědět
#47
Margarita Napsal(a):Cicmundo!! to není šmírování, ale když začínáš, tak se snažíš někde přiučit a sbírat zkušenosti....to jsou řeči :-D
Já to nemyslela zle..proto tam byl smajlík. Nejvíc se ale naučíš, když si zaplatíš jako member a koukneš se na ty nejlepší holky. Bohužel ty co se dají nejvíc pozorovat na free, tak to jsou ty logicky nejslabší, proto nejvíc sedí na free.
Koukni se večer nebo v noci na ty holky, co jsou v awards. Občas je chytneš na free, ty vydělávají nejvíc. Ale neznamená to vůbec, že jsou nejhezčí. Přes den je to tam takový utrápený i ty holky.
Odpovědět
#48
aha :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)