Dotaz
#1
Ahoj, hledám zkušené v tomto oboru, chci spustit live chat, spolehlive dívky a vhodné prostory mam.
Zajímá mě toto:

1) Cena komplet vybaveného pokoje(technika) pro tuto praci
2) Servery kde se mohu připojit, např.livejasmin aj. Zajímájí mě pouze hodně návštěvované servery s menší konkurenci. Zajímají mě které jsou nejlepší např.7 dle vás nejlepších.
3) Kolik platím za možnost prezentace na tomto serveru a zda mohu byt najednou aktivni na více serverech

Děkuji za informaci.
Odpovědět
#2
Promin, ale ty si chces otevrit studio a vydelavat penize. Proc by ti mel nekdo zadarmo radit, kdyz na tom na konec vydelas jen ty??
Kdyz uz mas tolik odvahy si otevrit studio, tak by jsi si mel nejdriv poradne zjistit vcem to chces vlastne podnikat...... A kdyz se ptas i na takove veci jako kolik stoji vybaveni, nejlepsi chaty atd. tak se do toho radsi ani nepoustej. Nebo si myslis, ze ti nekdo tyhle vsechny veci zadarmo zaridi a ty prides do hotoveho studia jako velkej pan sef kterej o tyhle praci nema ani paru ? Vis, ono kolikrat dobry vybaveni a nejlepsi chaty k uspechu nestaci, ale to nejspis zjistis sam az si to studio otevres...
Odpovědět
#3
Píšu snad že mi tyhle věci někdo zadarmo zařidi? To že se zeptam na cenu komplet pokoje neznamena že něco chci zadarmo nebo že na to nemam penize.
Prosím, nedělej ze se sebe mistra světa. Mam zkušenosti v jinem oboru v tomto začínám, nicmeně když to zvladlo a zvláda par blbu kolem s 6ti cifernou častkou na účtě a zakl.vzděláním tak to se svojim 7mi místnym číslem na účtě zvladnu taky:-)
Ano vše zjistim sam, vždy vše zjištuji časem, tak je to u všeho.
Opravdu jsi mi neřekl nic nového a tvůj příspěvek je mi k ničemu, příště raději věnuj svůj čas něčemu užitečnějšímu.
Odpovědět
#4
OldShatterhand Napsal(a):2) to je dobře, že se zajímáš o hodně navštěvované servery, které šlapou, to my všichni ostatní právě hledáme takové, kde je to na hovno Big Grin
Tak to jste ale prd "podnikatele" v této branži a snadno vás převalcuji kvalitou dívek a technickym zázemím...už konec hnusnych neinteligentních tlustošek, konec škaredym zaplivanym pokojum, vnesu do toho trošku úroveň ať je zákaznik spokojen....zřejmě něco děláte špatně hoši :-)
Odpovědět
#5
OldShatterhand Napsal(a):Bohuš Stejskal to číslo měl taky víc než šestimístné a jak dopadl, Onasis!!! Big Grin Big Grin Nakúpil kolotoče, heeerečky, cihelny a pak neměl ani na pivo, tak bacha! Big Grin
Možna v roce 1990.
Jeho chyba
Odpovědět
#6
OldShatterhand Napsal(a):Když o tom nic nevíš, tak se na to vyser.

Díky za radu... vim jak jsou lide spolehlivi, delam s nema. Co se tycče spolehlivosti dívek v jakekoliv erot.branži je to ještě 10x horši.
Nemaji žádny smysl pro odpovědnost, jsou nadrzle, kradou penize, nespolehlive ve všem.
Ja už je srovnam do latě a motivuji.
Ted vážně, vím že to je věčny problem a vždy bude.
Odpovědět
#7
OldShatterhand Napsal(a):Když o tom nic nevíš, tak se na to vyser.

Nemohu souhlasit... kdybych se měl vysrat ja ty říkaš ně vše čemu nerozumim tak jsem na pracaku, a sedim jen doma prot.bych se nenaučil ani odemknout barak, startovat auto a řidit firmu. Nejde se na něco vysrat. Navíc takto předem.
Odpovědět
#8
tak by jsi se mel vratit do toho oboru kde zkusenosti mas......ze to ostatni zvladaj, to neznamena, ze jsou dobry. Neni to tak, ze kdyz si otevru studio a zvladnu nejjednodusi veci jako jsou registrace, hodim par veci do pokoje a sezenu si holky jako testovaci kraliky a pak to bude bomba. Tohle umi kazdej tatar s par korunama na konte....
Ja ze sebe mistra sveta nedelam, jen ti pisu informace o tom jak to je...aby jsi se pak nedivil, ze to neni ten zlatej dul a kazda informace dobra ne, jeste ktomu pro takoveho zacatecnika jako jsi ty.
Odpovědět
#9
Tak tedy diky všem za věcné rady, snad ještě nějake přibudou:-), něco málo tady počtu, jen par vlaken, drby o studiich, pomluvy, nespolehlivost dívek to mě nezajíma, běžná věc.
Jdu proletět par serveru.
Odpovědět
#10
kuschelmaus Napsal(a):tak by jsi se mel vratit do toho oboru kde zkusenosti mas......ze to ostatni zvladaj, to neznamena, ze jsou dobry. Neni to tak, ze kdyz si otevru studio a zvladnu nejjednodusi veci jako jsou registrace, hodim par veci do pokoje a sezenu si holky jako testovaci kraliky a pak to bude bomba. Tohle umi kazdej tatar s par korunama na konte....
Ja ze sebe mistra sveta nedelam, jen ti pisu informace o tom jak to je...aby jsi se pak nedivil, ze to neni ten zlatej dul a kazda informace dobra ne, jeste ktomu pro takoveho zacatecnika jako jsi ty.

Toto: Neni to tak, ze kdyz si otevru studio a zvladnu nejjednodusi veci jako jsou registrace, hodim par veci do pokoje a sezenu si holky jako testovaci kraliky a pak to bude bomba. Tohle umi kazdej tatar s par korunama na konte....

Toto je právě to co mě prakticky nezajima vubec, prostor mam nekolik, vybaveni zaridim behem tydne komlet.
Jde mi o technicke věci. Jde mi jak věc prodat.
Odpovědět
#11
Big Grin víš každej neleti na modelky ktere jsou hubene . . . každy ma jiny vkus, my měli kdysi ve studiu pani a byla teda xxxxl nooo kozy jak něco a teda ta měla mnohem víc peněz než nějake hubene dívky . . . A většinou divky věku 18 . . . si mysli že si sednou a prachy se budou sypat . . . prostě každy na to neni muže byt krásná nádherna dívka, ale pokud to s chlapama neumi pak je problem. Znam dokonce jednu 37 letou pani a je hnusna jak něco ale vyděla si protože děla fetish. No musiš mit holky ktere budou makat a ktere ta prace bude BAVIT a ne holky ktere sednou a budou sedět jak :-) Víš u nas ve studiu makaly holky ktere měly 18,19,20 let a ty si vydělaly hovno a pak pani ktere měly 35,40 a víc let a ty si vydělaly teda mnohem víc než ty mlade žaby ktere tam seděly a celou směnu jen prokecaly . . .

1David Napsal(a):
OldShatterhand Napsal(a):2) to je dobře, že se zajímáš o hodně navštěvované servery, které šlapou, to my všichni ostatní právě hledáme takové, kde je to na hovno Big Grin
Tak to jste ale prd "podnikatele" v této branži a snadno vás převalcuji kvalitou dívek a technickym zázemím...už konec hnusnych neinteligentních tlustošek, konec škaredym zaplivanym pokojum, vnesu do toho trošku úroveň ať je zákaznik spokojen....zřejmě něco děláte špatně hoši :-)
Odpovědět
#12
OldShatterhand Napsal(a):
Rebelka Napsal(a):Big Grin víš každej neleti na modelky ktere jsou hubene . . . každy ma jiny vkus, my měli kdysi ve studiu pani a byla teda xxxxl nooo kozy jak něco a teda ta měla mnohem víc peněz než nějake hubene dívky . . . A většinou divky věku 18 . . . si mysli že si sednou a prachy se budou sypat . . . prostě každy na to neni muže byt krásná nádherna dívka, ale pokud to s chlapama neumi pak je problem. Znam dokonce jednu 37 letou pani a je hnusna jak něco ale vyděla si protože děla fetish. No musiš mit holky ktere budou makat a ktere ta prace bude BAVIT a ne holky ktere sednou a budou sedět jak :-) Víš u nas ve studiu makaly holky ktere měly 18,19,20 let a ty si vydělaly hovno a pak pani ktere měly 35,40 a víc let a ty si vydělaly teda mnohem víc než ty mlade žaby ktere tam seděly a celou směnu jen prokecaly . . .

1David Napsal(a):Tak to jste ale prd "podnikatele" v této branži a snadno vás převalcuji kvalitou dívek a technickym zázemím...už konec hnusnych neinteligentních tlustošek, konec škaredym zaplivanym pokojum, vnesu do toho trošku úroveň ať je zákaznik spokojen....zřejmě něco děláte špatně hoši :-)

přesně tak, jde o know how, co na tom chatu předvádět. Já měl u sebe jednou pár holek, obě profi modelky v erotice a měly akorát plnou místnost vysíračů a nikdo nešel na privát, protože si z nich každý dělal akorát prdel z toho, co tam předváděly. Znuděné a když jim někdo něco napsal, tak ještě nasrané a to pak do nich prudili vysíráním ještě víc. Holky už příště nepřišly, ještě se pohádaly a to jsem je jak debil registroval na 8 stránek dva týdny. Takže hodně štěstí Big Grin

Podle mě každé studio potřebuje někoho, kdo modelky bude umět perfektně zaučit a taky kvalitní support.


To je ale vaše chyba že jste je nenaucil, nezaškolil co mely delat když v tomto byly amaterky zřejmě a vy jste je evidentne pustil pred hotovou věc, mel jste si je otestovat, a to že nektere tlustosky jsou lepsi nez hubene tak se to neda srovnavat, lide se vzdy radeji podivaji na stihlou peknou holku nez na opuchlou skaredou, samozr.se najdou i taci kt.daji prednost silnejsi s 5tkama ale vseobecne nac si vybirat trabanta kdyz mužes mit S classe.

A to že jste dívky registroval na servru je sice fajn ale pekne s vama vypekly(opět vaše chyba), priste si to osetrte asp.smlouvou, kdyz uz nic(penze nevysoudite) tak to pusobi trosku profesionalneji a psychologicky,je vetsi respekt. Jste v tomto oboru amater? Působite na mne tak. S enstacim divit co tady občas pročítam, "bordel nad bordel" a amterismus.
Troufam si rict že za 2-3 dny již mam nejakou predstavu jak tento byznys delat lepe nez vy/neberte osobne/, trosku dopomohl znamy ktery ma studio cca 5let, zkusenosti a kontakty ale vesmes rekl to co jsem již tusil.
Setkavam se zatim s velmi špatnám jednánim, provozovatelu live chatu, od amaterismu v podobě naborovych stranek, přes inzerci a motivaci dívek. Vybaveni strasne, šetri se na nespravnych místech. Je toho víc.
Odpovědět
#13
Ted ses projevil :-) i v tomto je mezi nama rozdíl. Ja jsem slušny, ty ne. Proto kdyz jsi udělal chybu s holkama, nepřiznal sis to, raději ses tady šel vybrečet jak jsou holky špatné. Dokažu si představit tvuj sebemenší problém jak to s něma řešíš, možna i proto ti často odchazeji-proto jsou "s něma problémy?"
A nepřekrucuj, studio za mega kde o tom píšu prosimtě? :-)
PS. Ano, je tady zmínka o serverech a četl jsem to než jsem psal první příspěvek, co na tom, mam databazi stovek serveru.
Uklidni se, nebo ti práskne cevka. Hlavně klid.
Odpovědět
#14
Já myslim že každej musí nějak začít a každej byl jednou nováček.
Nevim proč by nemohl David s tim začít.Když bude špatnej tak tam nikoho stejně mít nebude .
Nevim proč se zde někdo odrazuje,Vždyt když přijde nová modelka tak jí taky nikdo neřekne vyser se na to.
Jestli na to má se ukáže jen tím když svuj sen dotáhne do konce .Pak je čas na nějaké soudy ale ted jsou to jen řeči o něčem a ničem.
Odpovědět
#15
Me prijde uplne nepochopitelny, ze ten kdo si chce otevrit studio a vydelat s tim tezky prachy se jde sem modelek ptat jak a co zaridit.
Zadne studio budouci konkurenci pomahat nebude...proc taky?!
A nejaka modelka asi taky ne, proboha proc by to zadarmo delala?
Koukam, ze po precteni celeho fora jsi strasne chytrej a jistej, ze ty to budes delat lip nez ostatni (hodne stesti preju). Kezby to bylo tak jednoduchy.....
Tak to zkus kdyz si myslis, ze uz toho tolik vis, nebo at ti pomuze ten tvuj kamarad kterej to dela 5 let. Tady ti asi nikdo nepomuze, mozna jenom blazen.
Odpovědět
#16
kuschelmaus Napsal(a):Me prijde uplne nepochopitelny, ze ten kdo si chce otevrit studio a vydelat s tim tezky prachy se jde sem modelek ptat jak a co zaridit.
Zadne studio budouci konkurenci pomahat nebude...proc taky?!
A nejaka modelka asi taky ne, proboha proc by to zadarmo delala?
Koukam, ze po precteni celeho fora jsi strasne chytrej a jistej, ze ty to budes delat lip nez ostatni (hodne stesti preju). Kezby to bylo tak jednoduchy.....
Tak to zkus kdyz si myslis, ze uz toho tolik vis, nebo at ti pomuze ten tvuj kamarad kterej to dela 5 let. Tady ti asi nikdo nepomuze, mozna jenom blazen.

Cele forum jsem nečetl, jsou tady zakladni informace. Vesmes vše pro me potrebne jsem se již dověděl od známeho. Jistej? Když vidím jak to dělá někdo. Ano. (Kezby to bylo tak jednoduchy.....ano je) Zvladl jsem a zvladam daleko složitejsi věci. Tímto bych to ukončil.
Odpovědět
#17
Big Grin pan chytry lol a chodi si tu pro rady a na čumendo a pak že je chytry hihihi :-)))

1David Napsal(a):
kuschelmaus Napsal(a):Me prijde uplne nepochopitelny, ze ten kdo si chce otevrit studio a vydelat s tim tezky prachy se jde sem modelek ptat jak a co zaridit.
Zadne studio budouci konkurenci pomahat nebude...proc taky?!
A nejaka modelka asi taky ne, proboha proc by to zadarmo delala?
Koukam, ze po precteni celeho fora jsi strasne chytrej a jistej, ze ty to budes delat lip nez ostatni (hodne stesti preju). Kezby to bylo tak jednoduchy.....
Tak to zkus kdyz si myslis, ze uz toho tolik vis, nebo at ti pomuze ten tvuj kamarad kterej to dela 5 let. Tady ti asi nikdo nepomuze, mozna jenom blazen.

Cele forum jsem nečetl, jsou tady zakladni informace. Vesmes vše pro me potrebne jsem se již dověděl od známeho. Jistej? Když vidím jak to dělá někdo. Ano. (Kezby to bylo tak jednoduchy.....ano je) Zvladl jsem a zvladam daleko složitejsi věci. Tímto bych to ukončil.
Odpovědět
#18
Rebelka Napsal(a):Big Grin pan chytry lol a chodi si tu pro rady a na čumendo a pak že je chytry hihihi :-)))

1David Napsal(a):
kuschelmaus Napsal(a):Me prijde uplne nepochopitelny, ze ten kdo si chce otevrit studio a vydelat s tim tezky prachy se jde sem modelek ptat jak a co zaridit.
Zadne studio budouci konkurenci pomahat nebude...proc taky?!
A nejaka modelka asi taky ne, proboha proc by to zadarmo delala?
Koukam, ze po precteni celeho fora jsi strasne chytrej a jistej, ze ty to budes delat lip nez ostatni (hodne stesti preju). Kezby to bylo tak jednoduchy.....
Tak to zkus kdyz si myslis, ze uz toho tolik vis, nebo at ti pomuze ten tvuj kamarad kterej to dela 5 let. Tady ti asi nikdo nepomuze, mozna jenom blazen.

Cele forum jsem nečetl, jsou tady zakladni informace. Vesmes vše pro me potrebne jsem se již dověděl od známeho. Jistej? Když vidím jak to dělá někdo. Ano. (Kezby to bylo tak jednoduchy.....ano je) Zvladl jsem a zvladam daleko složitejsi věci. Tímto bych to ukončil.

Je ti 14,15 nebo 17 let? V jedné jediné větě umistit smajlika, pubertálni lol, hihihi a zakončení :-))) trošku infantilni.
A ted honem poběž na slovnik cizích slov, pochybuji že víš co to slovo znamená.
Odpovědět
#19
Řeším podobnou věc jako David... Big Grin akorát tedy s tím rozdílem, že jsem se na chatech před několika lety "živila"... Našel by se někdo, kdo by byl ochoten mě do oboru znovu zasvětit, případně poradit se založením studia...? Samozřejmě to nechci zadarmo, případně není problém se domluvit na dlouhodobé spolupráci... Prosím uživatele OldShatterhand aby se zdržel podobných připomínek, které jsem v tomto vlákně viděla... Mám v tomhle oboru také již něco za sebou a není pro mě problém si vše zjistit sama, jen nemám tolik času se tím zabývat a proto hledám "partnera" nebo "poradce"....
Díky za odpověď
mám to ráda...
Odpovědět
#20
Jenze OldShatterhand ma naprostou pravdu ...9 z 10 jsou dementky , ktere neumi nic jineho , nez se valet na posteli a zrat ... se bezte nekdy podivat na www.sexchat.sk jak to cesky a slovenky delaj Big Grin

vetsina ( rikam vetsina , ne vsechny), ktere skutecne vydelavaji , jsou ty , ktere vydelavaji z domu, lenivky se jdou upichnout nekam do studia za litr za smenu ...
Odpovědět
#21
a v posledni dobe je tu zase 150 novych nicku dotazujicich se neustale na to same, aniz by si precetli forum ...ctete Smile pak se dotazujte a zakladejte studia :-D
Odpovědět
#22
no tak zrovna s tímhle jeho názorem musím souhlasit, to je pravda Big Grin ale tak je to prostě práce s lidma a to je vždycky na nic... co je tak populárního najednou na tomhle oboru netuším... já o tom uvažuji delší dobu a až teď mám na to čas a kdybych s tím neměla žádné zkušenosti, tak mě asi ani nenapadne, že v tom lze nějak podnikat Smile btw forum mám pročtený během tohohle víkendu asi komplet, ale zase tolik užitečných informací použitelných k založení studia tady zrovna není Wink
mám to ráda...
Odpovědět
#23
tak tohle forum slouzi spise holkam, ktere pracuji na livechatech Smile a jak psala Kuschelmaus maloktera konkurecne ( studio ) bude radit jak zalozit studio Smile
Odpovědět
#24
no tak to jestli je to pro holky nebo pro člověka zakládajícího je celkem asi jedno, když zajímají stejné otázky Smile a příspěvěk od Kuschelmaus je celkem logický Wink taky nesháním člověka, který vlastní studio, ale člověka který by se rád podílel na založení nebo na vedení studia Smile což může být ideálně holka, která pracuje někdě a chce změnu nebo svoje nebo něco takového...
mám to ráda...
Odpovědět
#25
pokud je to tak podobne, tak bys tu mela temer vse najit , od pocitacu , kamer, osvetleni az po servery, platby,recenze studii Smile))to je asi tak vse ,co nezkusena holka potrebuje , samozrejme spestku inteligence ,aby to vsechno zvladla zaridit sama ,ale tu ji neposkytnem Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)