Co zde psát?
#51
CSstudioSRO Napsal(a):Ahoj, praca v zahranici je, pokial si spravne pamatam tak CumTV ma vlastne studio v Holandsku aj s ubytovanim pre modelky, ale beru tam len dievcata.

Sandro z ITCH ma v Amsterdame tiez studio. Ak chces ist robit na chat niekam von, Sandro je seriozny, mozem odporucit.
Skutocne vynimocny kolektiv dievcat, vela stranok, propagacia pre vlastne modelky a cool pristup k modelkam!

Placený odkaz
Odpovědět
#52
Chacey, přijdeš mi v tom docela zběhlá... Mohla bych Tě poprosit o radu? Zítra mám začít, tak uvítám cokoli... klarinka.bienka@gmail.com
Odpovědět
#53
Tak holky asi se přesuneme sem.To je jedno.V tomhle má admin pravdu.

Jj lady goodivo to je pravda. Taky bych jindy než v noci nemohla.
No koukala jsem na livejasmin a tam jak jsou ty holky co vydělaj nejvíc-zdá se mi že maj míň než mívaly,ale to se mi možná jen zda...
Odpovědět
#54
však jsem to říkala,že nám admin vynadá Big Grin

dneska je pátek vidím to bledě,to bude zase o ničem........hmmm to se ti asi jen zdá,protože už tam není Mika ta která vydělávala nejvíc,přestěhovala se na MFC a tam se jí taky dost dobře daří....hold má to někdo štěstí Smile
Odpovědět
#55
Jo měla jsi pravdu:-)

Dneska? No taky myslím mně pátky a čtvrtky moc nejdou,nejvíc jdou víkendy,ale tak uvidím a pak písnu jak to šlo.

Mika? Tak tý sem si všimla,jde jí to dost dobře...Jo no fakt má někdo štěstí...
Odpovědět
#56
pátky jsou hrozný zezačátku,alespoň u mně,později tak okolo 1-2 ráno začínají lozit a většinou dorazí i ožralej stálák,kterého pak nemám šanci dostat z pvt i když u toho pomalu usínám Big Grin minule jsem mu psala,že se musím jít vysprchovat a on že se chce koukat tak jsem musela notebook i s kamerou odstěhovat do koupelny Big Grin ještě že mám wifi....pak když to vypadlo tak jsem to rychle vypla,možná si někdo řekne,že jsem blbá,že můžu mít víc peněz,ale ono když je 4:45 ráno a máte malé dítě které vstává v 8 není to žádný med Sad
Odpovědět
#57
To chápu.Já jsem byla jednou tak unavená,že se to fakt nedalo.Jeden byl se mnou na pvt a on by byl i dvě hodiny,ale fakt jsem to nedala,dělala jsem jak jsem unavená a půl hodině přemlouvání , že už mám dost,tak odešel.
Občas mi je jich líto,ale jako debil do 7 rána tam fakt nebudu,když ještě musím dělat plno jinejch věcí.
To ja zas wifi nemám.
Ze začátku to v pátek u mě jde,ale pak se mi nechce čekat jestli někdo ve 3 ráno přijde.
Naopak soboty jsou skvělý:-)
Odpovědět
#58
jj právě tenhle většinou dorazí tak ve 2:30 ráno ožralej a to vím,že z pvt už nevylezu Big Grin kdyby chodil denně tak jsem milionář Big Grin ale většinou pochopí když už chci pvt ukončit...

wifi jsem si zakoupila po tom co jsem se málem zabila o kabel a taky už byl starej a kontakty byli špatný a furt mi vypadával net a tím pádem vypadávali pvt....nevšimla jsem si,že by mi to nějak ubralo na rychlosti,je to tam sice zobrazené,že rychlost není 100% ale 75% ovšem nemám tolik chatů aby mi to internet neutáhl přes wifinu Smile kabely nemám moc ráda,dokonce bych byla radši kdyby i webka byla bezdrátová Big Grin mám jí na stojánku od studiového světla na fotografování a někdy se mi tam ten kabel zamotá mezi nohy toho stojanu....

jj přesně tak i já mám soboty mnohem lepší než pátky,zvláštní,nevím čím to je.....??
Odpovědět
#59
Teda:-)
Taky chci wifinu,co nevidět jí budu mít.Někdo říkal že mu s wifi nejde,ale moc tomu nevěřím.

To fakt nevím.Nepřipadám si ošklivá,ale kdejaká "ošklivější" má větší úspěch než já, zejména na MFC,tam mě to štve,ale s tím nic neudělám.
Sobotu jsou asi akčnější a nejsou tak unavený z práce nebo nevím..
Odpovědět
#60
Tak jak jsem čekala včerejšek-dnešek nic moc teda..
Ale dneska by to mohlo jít:-)
Odpovědět
#61
ahoj,u mně to bylo to samý v bleděmodrým i když u mně to bude asi něčím jiným,byla jsem tam ani ne hodinu a půl a vykašlala jsem se na to,lidí bylo dost,ale asi bez peněz nebo co.......mám bohužel dočasnou hodně viditelnou vadu na kráse a už týden čekám kdy zmizí a zatím nic Sad tak hold alespoň hodnocení nasbírat když už nic Smile
Odpovědět
#62
Tak sobota byla parádní:-)
Jo to znám-mně se udělají ty vady na kráse většinou na obličeji a to pokaždý,když to nejmíň čekám.
Odpovědět
#63
já v sobotu nebyla,je to prostě moc vidět i pod makeupem Sad joooooooo kdyby to byl nějaký pupínek nebo jebák tak si z toho hlavu moc nedělám,ale tohle je něco mnohem horšího,ale už to začíná mizet...........jinak neděle byla o ničem Sad
Odpovědět
#64
Neděle mi docela šla,ale je to fakt, jak kdy.
Ale jsem zase ráda,že už jsem si našla chaty,který mi jdou.Na jasmíně jsem se vůbec nemohla chytit(naštěstí do těch 100 usd nebyl žádnej chargeback).
Naštěstí už umím sladit němce s americkejma,takže doufám,že už to půjde.:-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)