Co zde psát?
#1
Sama nevím co zde psát, proto mi poraďte nebo sami napiště něco do této nové rubrikySmile
Odpovědět
#2
Chtěla bych se zeptat jestli nemáš nějaké zkušenosti s prací v zahraničí.Docela by mě to zajímalo.Už jsem slyšela od několika lidí ale nikdo nedává skoro kontakt.Hlavně by jsem tam jela s přítelem jako pár na live chat.Děkuju za ospovědSmile
Odpovědět
#3
Ahoj, praca v zahranici je, pokial si spravne pamatam tak CumTV ma vlastne studio v Holandsku aj s ubytovanim pre modelky, ale beru tam len dievcata.
Odpovědět
#4
Ahojky, bohužel v tomto směru nemohu sloužit nemám totiž s prací v zahraničí žádné zkušenosti.
Odpovědět
#5
Myslim ze by bylo dobry , aby i holky uvaděly, kolik si kde vydělaj.Každý studio piše výdélky 60-100tis a zatim vim jen o dvou, kde to holky skutečně vydélávaj a ne jen 1 šefa favoritky.
Odpovědět
#6
To Albert : ahoj pokud jsi modelka tak jistě víš že zisk modelky záleží na ní a ne na šefovy.....Big Grin Jediné čím ti boss krátí výplatu je procenta které ti ze zisku dává. Většinou dávají studia 65% ( za méně bych nikdy nedělala) ale vyděla jsem již i za 80% takže pokud studio uvede 60000 nic na tom nevidím špatného, jistě ti rádi prokáží že modelka (ky) tolik opravdu vydělala, jsou dívky šikovné co si dokáží v poho vydělat 60 tis a jsou dívky co vydělají 5 tis a budou věčně nespokojené a za vinu to budou dávat studiu... Dívky by si měly uvědomit že za výdělěk jsou odpovědné ony a jak se k práci stavějí a pusobí na zakazniky takový zisk bude. Vydělávat 5 tis a hanit za to bosse a studio mi přijde hloupé a směšné. Zbytečně se pak šíří pomluvy že studio je špatné.. Šef nemuže mít favoritku hehe jako že by dostavala 100 tis Smile z čeho by ji platil, nejdřív mu to musí přeci vydělat. Jiná věc je pokud je šef podvodnik a vyplácí si modelky tak jak chce a ne dle earnings které modelka vidí na každé síti kde pracuje.
Odpovědět
#7
Tak co se týče šéfové favoritky to jsem taky docela nepochopila, protože je to nesmysl žádný šéf nebude dotovat modelku, která se mu líbíSmile

Je pravda, že většina studií inzeruje astronomické částky 60-100tis, před 5 lety tento výdělek byl docela běžnou záležitostí a to proto, že dolar nebyl 20 jako dnes ale byl 40 takže holky co dřív vydělávali 100tis dnes vydělají 50tis ale i přesto věřím tomu, že se najdou modelky, které i dnes jsou tak úspěšné ale určitě pracují každý den.

Ve většině studií nabízí 60% a 80% z domu ale znám i studio, které nabízí 80% přímo ze studia ale bohužel nejsem z Brna takže tam pracovat nemůžu. Jsou ale i studia, která nabízí pouhých 40% a to už je opravdu zlodějina a divím se, že v těchto studiích vůbec někdo pracuje.

Prosím o další názory, děkujiSmile
Odpovědět
#8
Ahojky vespolek
velmi mě potěšilo, že existuje toto fórum, ale chtěla bych navázat na příspěvek Kami a Chacey a chtěla jsem se zeptat jak je myšleno těch 65%, to je z částky kterou platí zákazník, převodem kartou, nebo to je z toho co dostane "Boss". Byla jsem u jednoho kluka z Brna, měl to propojený přes zprostředkovatele a dával mi na ruku 20.000,- za měsíc. Asi si na mě pěkně vydělal, protože tvrdil že 50% bere server, 25% on, 25% zůstane mě. (za 8 hodin denně)

Jak je to v případě, že bych se chtěla přihlásit na zde nalezený liveJasmin.com ? Jak to probíhá účetně a jak chodí peníze? Poradíte mi?

Misa
Odpovědět
#9
Každá modelka, která umí alespoň základy v angličtině si je schopna na webových stránkách chatů přečíst kolik chat vyplácí , a ano skutečně chaty vyplácejí studiím nebo agenturám až 50% (vím o jednom jediným, kde se zrovna moc nevydělává) ale většinou je to 30- 35%,
takže i když si dívky myslí, že tam dělají největší práci a že by měly mít min procent 99% :-), tak je to opravdu nesmysl, protože každý server si platí reklamy, techniky, lidi na trafic a podobně. To samé studia.
Takže i kdyby si tam sedla miss world a nikdo jí nědělal reklamu, nezajistil techniku, softy a umístění na serverech,tak by si nevydělala ani korunu.Když nějaká síť jde dolu nebo zkrachuje, tak to není ,že by měla špatný holky, ty jsou víceméně všude stejný, ale mají třeba špatný soft, špatnou nebo žádnou reklamu.
Takže milá Míšo, váš šéf ,pokud je slušnej, a vyplácí vám ve studiu alespon 60%, tak si nikdy nevydělá ani tolik co vy.. Vždy bude mít míň, jelikož platí provoz studia a další věci.Takže pokud jste si vydělávála jen 20000Kč , tak jste buď pracovala na špatných chatech anebo to prostě děláte špatně a nebo jste nepříjemná na lidi.
Odpovědět
#10
A těmi 60% myslím provizi z té co zůstává zprostředkovateli, tj. 60% z těch 30% co mu server pošle.
Peníze vyplácejí na účet když vyděláte více než 1000 dolarů, tj. dokud je nevyděláte, tak nedostanete nic.
Odpovědět
#11
já tomu teda nerozumím,jsem nováček,teprve scháním info ...,ale někde píšou že výplatu dávají buď každý týden nebo jednou za měsíc a nic nepsali o tom,že až vydělám tolik a tolik tak pak teprve dostanu výplatu,tak tomu teda teď nerozumím
Angel Napsal(a):A těmi 60% myslím provizi z té co zůstává zprostředkovateli, tj. 60% z těch 30% co mu server pošle.
Peníze vyplácejí na účet když vyděláte více než 1000 dolarů, tj. dokud je nevyděláte, tak nedostanete nic.
Odpovědět
#12
Slečna si myslela, že když pracovala pro studio , že ji odkradli, ale dostavala uplně normální provizi, kterou vyplácí většina existujících studií.
K livejasmin a 1000 dolarům. Pokud pracuješ ve studiu, tak samozřejmě dostáváš to co jsi si vydělala, protože většina studií garantujeto, že ti vyplatí peníze mnohem dříve než je samy od chatu dostanou...
Tj. když chceš mít jistotu peněz a nečekat až uděláš nějaký limit,jdi do studia.
Odpovědět
#13
já do studia nemůžu,žádné tu není a i kvůli směnování v práci,dělám na nepřetržitý provoz,takže budu dělat doma
Angel Napsal(a):Slečna si myslela, že když pracovala pro studio , že ji odkradli, ale dostavala uplně normální provizi, kterou vyplácí většina existujících studií.
K livejasmin a 1000 dolarům. Pokud pracuješ ve studiu, tak samozřejmě dostáváš to co jsi si vydělala, protože většina studií garantujeto, že ti vyplatí peníze mnohem dříve než je samy od chatu dostanou...
Tj. když chceš mít jistotu peněz a nečekat až uděláš nějaký limit,jdi do studia.
Odpovědět
#14
Angel
budu dělat doma pod společností
Odpovědět
#15
I z domova můžeš vysílat pro studio :-) Pokud jsi nováček a sháníš teprve informace a koukala jsem, že i rady ohledně technického vybavení, tak je mnohem lepší, když se necháš vybavit od studia. Většina jich
buď vybavení půjčuje nebo dává na splátky. Málokterá modelka, která si vše dělá doma "na koleně, vysílá na webku, má slabý pc a špatně vybraný internet"a pracuje sama na sebe si vydělá více než 10000,15000 Kč . Tj. nemá cenu tuhle práci vůbec dělat, to si vyděláš víc i jako prodavačka. Ve studiu nebo z domova pro studio není problém si vydělat i 50000-100000. Zvlášt teď poslední měsíce díky dobrému kurzu to není vubec neobvyklý výdělek...Určite si tolik nevyděláš ani v normální práci, pokud neděláš právničku nebo nějakou managerku. ..
Hlavně každé lepší studio má učitelku, která tě naučí jak vysílat, poradí různé triky atd. Takže zlom vaz
a hodně štěstí.
Odpovědět
#16
Pro Viviane:
Tak si prosím najdi dobrou společnost, která ti vše doma vybaví a zařídí, když si musíš sama shánět technické info, tak to jsou nějaký amatéři :-( promiň
Odpovědět
#17
no tohle je studio a dá se dělat "pod nima" i z domu.jestli se dá pronajmout vybavení nevím,psala jsem o další informace,protože mi psali,že u nich z domu pracovat můžu,že mě rádi uvítají a že s angličtinou mi pomůžou alespoň tištěnýma frázema,tak doufám,že mi to půjde a budu spokojená,napsala bych o koho se jedná,ale asi tady nemůžu,nevím
Angel Napsal(a):I z domova můžeš vysílat pro studio :-) Pokud jsi nováček a sháníš teprve informace a koukala jsem, že i rady ohledně technického vybavení, tak je mnohem lepší, když se necháš vybavit od studia. Většina jich
buď vybavení půjčuje nebo dává na splátky. Málokterá modelka, která si vše dělá doma "na koleně, vysílá na webku, má slabý pc a špatně vybraný internet"a pracuje sama na sebe si vydělá více než 10000,15000 Kč . Tj. nemá cenu tuhle práci vůbec dělat, to si vyděláš víc i jako prodavačka. Ve studiu nebo z domova pro studio není problém si vydělat i 50000-100000. Zvlášt teď poslední měsíce díky dobrému kurzu to není vubec neobvyklý výdělek...Určite si tolik nevyděláš ani v normální práci, pokud neděláš právničku nebo nějakou managerku. ..
Hlavně každé lepší studio má učitelku, která tě naučí jak vysílat, poradí různé triky atd. Takže zlom vaz
a hodně štěstí.
Odpovědět
#18
já poprvé mluvila s jinou spol. a tam dávají vybavení pokud pracuješ na pevnou prac. dobu,nebo tak nějak to říkal,ale u těhle druhých nevím,na webu to psaný nemají,proto sem se na to ptala
Angel Napsal(a):Pro Viviane:
Tak si prosím najdi dobrou společnost, která ti vše doma vybaví a zařídí, když si musíš sama shánět technické info, tak to jsou nějaký amatéři :-( promiň
Odpovědět
#19
Pro Viviane - tak tuhle společnost neznám, ani nikoho kdo by pro ní pracoval,takže přeji hodně štěstí
Odpovědět
#20
a můžeš mi nějakou prosím doporučit,kde nelpí na angličtině,z jedné mi totž napsali,že jak chci pracovat když neumím,takže scháním i tu spol. která mi v tomhle pomůže
Angel Napsal(a):Pro Viviane - tak tuhle společnost neznám, ani nikoho kdo by pro ní pracoval,takže přeji hodně štěstí
Odpovědět
#21
Angel
u koho pracuješ ty?
Odpovědět
#22
Pro Viviane_ Já už u nikoho, dělala jsem tuhle práci 4 roky a teď mám pěkný buben a chystám se na mateřskou :-) A jmenovat se tu fakt nesmí,
je to zakázané :-) Koukala jsem to pravidel. Když tam mě napiš mejla a pošlu ti to, ahoj
Odpovědět
#23
jo budoucí maminka,tak to blahopřeju,když na mě klikneš tak tam mi můžeš poslat mail,díky moc
Angel Napsal(a):Pro Viviane_ Já už u nikoho, dělala jsem tuhle práci 4 roky a teď mám pěkný buben a chystám se na mateřskou :-) A jmenovat se tu fakt nesmí,
je to zakázané :-) Koukala jsem to pravidel. Když tam mě napiš mejla a pošlu ti to, ahoj
Odpovědět
#24
Angel
poslala si mi prosím tě mail?ještě mi nic nepřišlo,díky
Odpovědět
#25
Prosím viviane, mohla by si mě taky poradit a třeba něco poslat??



Jinak děkuji, jsem rada za Vaše odpovědi tekže když LiveJasmin bere 4USD/MIN, Boss bere má 2USD/MIN za mou práci, a já bych měla mít 65% z toho je 1,3USD/MIN? on = Boss 0,7USD/MIN

Když budu tedy doma provozovat své studio, s novým počítačem, s novou vebkou, mám tam rychlost 501 kilo bytu, bude to stačit na připojení na LiveJasmin?

co po mě všechno budou chtít a kdy začnu vydělávat?

Nebo je lepší se napojit na někoho zdejšího jako to měl boss?

někdo mi říkal že je potřeba dobré připojení, které snad nikdo nenabízí, ale obyčejný telefon jak jsem volala na linku nabízí nějakých 8 mega bytu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)