CamComLive
#1
Sít německy i anglicky mluvících stránek s freechatem. Je zde mnoho klientů hlavně neplatících. Osobně jsem tento livechat zkusila ale jen na chvilku a to z důvodu velice malých provizí a v případě, že pracujete na vice chatech tak nedoporučuji tento server, jsou zde časté priváty ale bohužel za dost malé peníze a proto se vám vyplatí, když budete mít priváty na jiných livechatech. Vyplácení modelek a studií je možné pouze bankovním převodem.

A ještě bych ráda upozornila na velice nekvalitní software, který velmi často padá a to i v privátní zóně.

Máte někdo jiné zkušenosti s tímto livechatem?
Odpovědět
#2
Smile tu a tam s tímto chatam pracuji vždycky když nejedou ostatni chaty.. No a penízky se tam také dají vydělat. Wink
Odpovědět
#3
Software nepada, odpojuje te pri neaktivite - pokud se nic pred kamerou nehybe, tak te vypne. Jinak penizky mam docela dobry, spokojenost :-)
Odpovědět
#4
Tak ja si myslim ze na kazdym chatu se da vydelat jasne jestli pracujes pro studia tak ti toho moct nezustane.
Odpovědět
#5
*
Odpovědět
#6
Jestli je tímhle serverem myšlen klasický cams.com, tak jsem to na něm chvilku zkoušela. Moc mi neseděl. Lidi chodili většinou jen na čučmendu. Stáláka jsem měla snad jen jednoho... jediné, co na něm frčelo byl nudechat, který jsem zapínala, když jsem měla priváty. To mi tam lidi fakt skákali často. Taky když to měli levnější, tak proč by ne. Takže perfektní věc pro slečny preferující nude. Spousta z nich jinak ve free aktivně otravovala a žádala, abych se já sama přepínala do nudechatu, na pvt se jim moc nechtělo. Vadilo mi, že server zachovává záznamy+ fotky z show, které jsem pak musela vždycky po stovkách promazávat. Přístup k nim mají asi jen někteří speciální membři. Nevím, moc jsem to nezkoumala, místo toho jsem tam radši přestala vysílat. Vážně mi nevyhovoval.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)