6.10.2010 - Epassporte officiálně oznamuje konec!
#1
Překlad z officiálních stránek epassporte.com pomocí google translator:


Důležitá zpráva ohledně vašeho ePassporte ÚČET

Vážení ********,

Je to s velkou lítostí jsme Vás informovali, že ePassporte musí zavřít dveře kvůli nedostatku příjmů a okolností mimo naši kontrolu.

S okamžitou platností, call centrum, ePassporte prodejní a marketingový tým a řízení rizik zaměstnanci již nebudou k dispozici. Malá skupina bude i nadále organizovat peněženku požadavky a pomůže vyplatit finanční prostředky. Na internetových stránkách ePassporte, v blízké budoucnosti, bude peněženka držitelé poskytovány další informace o tom, co je potřeba k získání vašich finančních prostředků. To bude především jednat o proces na ochranu finančních prostředků peněženky držitele z podvodu. Očekáváme, že to bude zjednodušený proces, a když jsme dostaly potřebné informace, náš malý zbývající pracovníci budou zpracovávat žádosti tak rychle, jak oni mohou. Prosím směřujte peněženku otázky, obavy a požadavky na walletrequest@ePassporte.com.

Pro ty z vás, s prostředky na účty Visa, jsme informováni, že Svatý Kryštof banka pracuje na plánu poskytnout všem subjektům plný přístup ke své finanční prostředky prostřednictvím své karty Visa Electron, nebo převody bezhotovostním převodem, a bude informovat.

Vážíme si Vaší podpory pro ePassporte program za posledních 7 let a hluboce lituji, musíme zavřít dveře v této obtížné době.

S pozdravem,

ePassporte.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)