Práce doma
#26
Ja jsem tomu co jsi psala rozumela dobre, ale ty jsi mi asi nerozumela. Nemecky chaty maji klientu dost a to ne jen nemce, ale i rakusany nebo svicary. Za minutu plati taky docela slusne a me tak rychle neodchazeji, ale porad se radi vraceji!!! To bude asi tim co uz jsem tu psala:** Dobry fotky, dobra show, dobra nemcina(mluvena) = hodne penez za kratky cas** u me to tak funguje. To ze chteji vsechno rychle videt......kvuli tomu tam ta vetsina zakazniku prisla.........je to Live chat(sex chat). Vetsina lidi ktera chodi na tyhle sex chat stranky neprisla jen pro small talk (pisu VETSINA, mam i klienty co si chcteji jen povidat)
Tak ze to neni o tom,ze jsou nemecky chaty spatny nebo jestli klienti maji penize, ale vsechno zalezi jen na tech divkach. Mam 4 chaty a za 3-4 hodiny si vydelam v prumeru 200 euro a vic hodin pred pocitacem nesedim......ne u kazdyho ty nemecky chaty nejdou.
Odpovědět
#27
ahoj všem,prosím o radu.mám prostory,chtěli jsme podnikat,ale plány nějak nevyšly.přemýšlím o zřízení videochatu,ale nemám představu co to obnáší.můžete mi někdo poradit?děkujiíSmile
Odpovědět
#28
Jasne,za 200tisic poskytnu know how a zaregistruju na 20 nejnavstevovanejsich chatu.:-)
Odpovědět
#29
Dobrý den,
napište mi prosím odkud jste rád bych se s Vámi domluvil popřípadě setkal osobně!

PS: nechte zde na foru kontakt na Vás (email, tel)

Díky
Odpovědět
#30
Ahoj holky, mám na vás dotaz, přemýšlím že bych začala pracovat doma, přece jen je to pohodlnější než dojíždět do studia.Našla jsem tuhle stránku: www.livechat-doma.cz, máte s tím některá zkušenost?
Odpovědět
#31
já jsemto tady už někde psala,tohle studio jsem kontaktovala jako první,pořád na mě neměli čas a slibovali,zítra se ozveme,zítra se ozveme..... a nic,já jsem se zaregistrovala pod pražským studiem a budu už od zítra dělat pod nima z domu,mám měsíc na zkušenou a garantovaný plat,vybavení mám od nich zapůjčené na splátky,¨výplata chodí každý týden,pokud chceš,dám ti kontakt
Natty Napsal(a):Ahoj holky, mám na vás dotaz, přemýšlím že bych začala pracovat doma, přece jen je to pohodlnější než dojíždět do studia.Našla jsem tuhle stránku: www.livechat-doma.cz, máte s tím některá zkušenost?
Odpovědět
#32
Ahoj holky,dovolte,abych se přidala mezi vás...Mám takovou otázku,hned na začátek :-)Nemáte některá zkušenosti se Slovenským chatem ??Dostala jsem nabídku pracovat na slovenském chatu,ale nemám ponětí,jestli se dají nějaké korunky vydělat....Prozatím jsem dělala jen na chatech německých....pokud by někdo odpověděl-díky :-)
Odpovědět
#33
Hello,
Just moved to Brno,i am trying to start work from home and i have troubles finding a good and reliable internet provider.The best seems to be Netbox..but unfortunately the flat i rented is not in netbox coverage area.
Second,upc:maximum upload speed 1,5Mbits/sec....i made a contract with them and i wait for them to bring me the modem.Anyway,1,5Mbits is not very good for me...in my country i was using 3-4 Mbits/sec upload.
Any idea about another good internet provider in Brno,Veveri area?
Odpovědět
#34
ahojky,sice mi nikdo na můj dotaz neodpověděl,tak jsem usoudila,že ten chat je asi nic moc :-) Pročetla jsem příspěvky na foru-je to super,alespoň si můžeme vyměnit své skušenosti..Tak přidám taky pár větiček o sobě..Jsem z Ostravy,začínala jsem vysílat ve studiu-je to už nějakých pár let zpátky :-)/ca8 :-) Celou dobu dělám na německých chatech,na těch,jak tady bylo řečeno-pro chudou klientelu :-)I tak mohu říct,že se mi nestalo,že bych nevydělala nic,či nebyla spokojena s výdělkem.Každý máme jiné nároky :-)Já k tomu mohu jen dodat,že mne to celých 8 let živí a nikde jinde zaměstnaná nejsem-zároveň nedělám každý den,spíše ob den :-)Znám spoustu lidiček,kteří si takto přivydělávají,či se tím živí...Uvažuji o otevření vlastního studia,i když tady u nás je už přestudiováno,konkurence veliká,ale podle mne chaty pofrčí pořád:-)Rovněž si myslim žena věku nezáleží,některé holky tady psaly,že mají malé výdělky,což je zvláštní a někde je něco špatně.....Každopádně přeji všem hodně zdaru :-) a super klientů :-)
Odpovědět
#35
Hanka Napsal(a):ahoj všem,prosím o radu.mám prostory,chtěli jsme podnikat,ale plány nějak nevyšly.přemýšlím o zřízení videochatu,ale nemám představu co to obnáší.můžete mi někdo poradit?děkujiíSmile

Ahojky,přidám se,napište,odkud jste-hledám někoho pro vzájemnou spolupráci ze Severní Moravy...Plánuji také otevření studia,ale nemám k sobě tu správnou parťačku:-)Zkušenosti mám...Hledám spíše kamarádku,která ví,o co jde...
Odpovědět
#36
Mo Napsal(a):Ja jsem tomu co jsi psala rozumela dobre, ale ty jsi mi asi nerozumela. Nemecky chaty maji klientu dost a to ne jen nemce, ale i rakusany nebo svicary. Za minutu plati taky docela slusne a me tak rychle neodchazeji, ale porad se radi vraceji!!! To bude asi tim co uz jsem tu psala:** Dobry fotky, dobra show, dobra nemcina(mluvena) = hodne penez za kratky cas** u me to tak funguje. To ze chteji vsechno rychle videt......kvuli tomu tam ta vetsina zakazniku prisla.........je to Live chat(sex chat). Vetsina lidi ktera chodi na tyhle sex chat stranky neprisla jen pro small talk (pisu VETSINA, mam i klienty co si chcteji jen povidat)
Tak ze to neni o tom,ze jsou nemecky chaty spatny nebo jestli klienti maji penize, ale vsechno zalezi jen na tech divkach. Mam 4 chaty a za 3-4 hodiny si vydelam v prumeru 200 euro a vic hodin pred pocitacem nesedim......ne u kazdyho ty nemecky chaty nejdou.

ahoj,chci se zeptat-za 3 až 4 hodiny 200 euro ?? nějak mi to v hlavě šrotuje,ale atˇpočítám,jak chci,nějak mi to nesedí...chodí ke mne maník,zůstává 3 hodiny a mám za něj nějakých 90....Pokud přijde na jiný chat,kde mám vyšší cenu,dostanu nanejvýš 110,ale kde je do 200 ???Možná děláš na jiných chatech,než já,které neznám a to jsem si myslela,že znám všechny :-) Já udělám těch 100 e tak za 5 hodin a to se ještě vyšoupnu hned do top 10,v tom bude asi nějaký fígl...Co na to říkáte-ženské ?? :-) Kujuuuuuuuuuuuuu p.s. Jsem z toho jelen :-)
Odpovědět
#37
Monča Napsal(a):
Mo Napsal(a):Ja jsem tomu co jsi psala rozumela dobre, ale ty jsi mi asi nerozumela. Nemecky chaty maji klientu dost a to ne jen nemce, ale i rakusany nebo svicary. Za minutu plati taky docela slusne a me tak rychle neodchazeji, ale porad se radi vraceji!!! To bude asi tim co uz jsem tu psala:** Dobry fotky, dobra show, dobra nemcina(mluvena) = hodne penez za kratky cas** u me to tak funguje. To ze chteji vsechno rychle videt......kvuli tomu tam ta vetsina zakazniku prisla.........je to Live chat(sex chat). Vetsina lidi ktera chodi na tyhle sex chat stranky neprisla jen pro small talk (pisu VETSINA, mam i klienty co si chcteji jen povidat)
Tak ze to neni o tom,ze jsou nemecky chaty spatny nebo jestli klienti maji penize, ale vsechno zalezi jen na tech divkach. Mam 4 chaty a za 3-4 hodiny si vydelam v prumeru 200 euro a vic hodin pred pocitacem nesedim......ne u kazdyho ty nemecky chaty nejdou.

ahoj,chci se zeptat-za 3 až 4 hodiny 200 euro ?? nějak mi to v hlavě šrotuje,ale atˇpočítám,jak chci,nějak mi to nesedí...chodí ke mne maník,zůstává 3 hodiny a mám za něj nějakých 90....Pokud přijde na jiný chat,kde mám vyšší cenu,dostanu nanejvýš 110,ale kde je do 200 ???Možná děláš na jiných chatech,než já,které neznám a to jsem si myslela,že znám všechny :-) Já udělám těch 100 e tak za 5 hodin a to se ještě vyšoupnu hned do top 10,v tom bude asi nějaký fígl...Co na to říkáte-ženské ?? :-) Kujuuuuuuuuuuuuu p.s. Jsem z toho jelen :-)

ahoj, ty jsi z Ova? a proc nedelas na Amerikanech? myslim si ze vydelat taky dost pokud mas dost zkusenosti jak bys dostala lidi do pvt.
Odpovědět
#38
Ahoj, je to tak za 3-4 hodiny delam tak v prumeru 200 euro a to mam jen 4 chaty.Nepracuji pro zadne studio, delam sama na sebe. A jak uz jsem psala tak tuhle kombinaci chatu jsem hledala hodne dlouho.Takze vzdycky kdyz jdu makat vim,ze tam ten cas jen tak neprosedim.S touhle kombinaci chatu tam porad nekoho mam a po tech 3 hodinach jsem vyrizena! Myslim, ze opravdu vsechno zalezi jen na tech divkach , chyby by nemeli hledat na chatech nebo na zakaznicich, ale vzdy jen sami u sebe. Uz jsem to tady psala, ale jeste jednou zopakuji veci ktere u me funguji: dobra prezentace(fotky,videa) , dobra znalost jazyku , upraveny vzhled , dobra show .
Myslet na to ,ze tema na chatu je SEX. Ne pocasi, moda, zvirata nebo rodina.......je to SEX. A jeste smat se, smat se a jeste jednou smat se. S timhle receptem pracuju uspesne a jsem porad v Top10 napriklad u privat aktu.
Odpovědět
#39
Me nemecky chaty vyhovuji, vsechno bezi tak jak ma, nemam duvod neco menit. Mam tam svoje stalaky, takze nechci zacinat zase od nuly na amerikach.
Odpovědět
#40
Nechci pracovat na amerikach 8 a vic hodin za stejny penize ktery muzu mit na nemeckych chatech za 3 hodiny. A jeste se mi nelibi, ze me nekdo muze videt i bez zaplaceni (freechat).
Odpovědět
#41
ahojky,jo,já jsem z Ovy-proč nedělám na amerikách? mhhh,nevím,komu byla položena tahle otázka,protože na ni už někdo odpověděl,každopádně neuškodí,když se přidám :-)Já nevím,jestli bych na nich vydělala více:-) Trošku mi v tom vadí i můj věk,protože,jak jsem koukala na ty chaty,tak tak jsou samé mladé kočky,za jakou se já v žádném případě nepovažuji :-)Zároveň by sekluci zhrozili,kdyby viděli mou angličtinu :-) Německy komunikuji i píšu plynule,protože jsem v Německu nějakou dobu žila,Anglicky já moc neumímSmileJen tady koukám na ty výdělky a zarazila mne suma 200 eur za 3-4 hodiny.Když jsem dělala pod studiem,měla jsem nejlepší výdělky-ale to jen kvůli němčině,a nikdy jsem neměla za 3 hodˇky tolik :-( Jinak na privat -aktu já nejedu,když jsem psala o top 10,tak jsem myslela třeba px,na privát aktu jsem dělala kdysi,ale tam mi to teda moc nefrčelo,měla jsem nějakých směšných 300 eur za měsíc,proto tam nedělám,jinak na px dělám těch 1500 měsíčně,mám taky ještě další 3 chaty,ale věnuji se celkově jen 2..Jinak bych zblbla :-)Přiznám se,že jsem měla občas nutkání to na amících taky zkusit-ale asi by to fakt pro mne nebylo ončo,nevím,nikdy neříkám nikdy :-)Taky dělám víc,jak 7 let na sebe,ve studiu jsem byla necelý rok...
Odpovědět
#42
Mo Napsal(a):Ahoj, je to tak za 3-4 hodiny delam tak v prumeru 200 euro a to mam jen 4 chaty.Nepracuji pro zadne studio, delam sama na sebe. A jak uz jsem psala tak tuhle kombinaci chatu jsem hledala hodne dlouho.Takze vzdycky kdyz jdu makat vim,ze tam ten cas jen tak neprosedim.S touhle kombinaci chatu tam porad nekoho mam a po tech 3 hodinach jsem vyrizena! Myslim, ze opravdu vsechno zalezi jen na tech divkach , chyby by nemeli hledat na chatech nebo na zakaznicich, ale vzdy jen sami u sebe. Uz jsem to tady psala, ale jeste jednou zopakuji veci ktere u me funguji: dobra prezentace(fotky,videa) , dobra znalost jazyku , upraveny vzhled , dobra show .
Myslet na to ,ze tema na chatu je SEX. Ne pocasi, moda, zvirata nebo rodina.......je to SEX. A jeste smat se, smat se a jeste jednou smat se. S timhle receptem pracuju uspesne a jsem porad v Top10 napriklad u privat aktu.

Já dělám taky zhruba jen 4 hodiny a to ob den....Většinu času taky předvádím,mám spoustu pomůcek,dělám i lehčí sm show,německy píšu rychle,směju se ,jako blázen,archív mám plný,většinou mám nové lidi jen kvůli archivu,stejně mi to jaksi finančně nesedí :-)Teď mne npadlo,jestli jsem to nepochopila blbě,jestli máš 200 eur čistý zisk a nebo celkovou částku,kterou zaplatil klient...musím se na to mrknout,hilfe :-)a díky,že píšete !!!
Odpovědět
#43
no tech 200euro je moje provize-cisty zisk.
Odpovědět
#44
Já ted´mrkla do té statistiky ju,vzala jsem namátkově jeden chat,jak jsem psala,že 2 se věnuji a 2 ne,tak to je jeden z těch,co nejede....abrechnung: 1.071,04 € 34,00 % 364,16 € myslíte si,že se na těch amících dá vydělat více ???Fakt nevím,jak to funguje,proto tady dneska píšu..Já měla registračky na bývalého/v Německu/,když jsem bydlela v Německu a makala tam,tak když bylo danění,dostal ještě nějaké prašulky navíc...Teď jsem nějakou dobu tady,pořád to mám na něho,ale už moc nedělám,zatím zjišťuji,jak to funguje tady-daně atd....Volala jsem Němčourům,ti raději taky nic neví,poradí jen,když budu makat na jejich území,ale tady mám kontaktovat úřady :-) To je sice hezké,jen kdyby na těch úřadech někdo něco věděl :-)Tak kdyby někdo věděl více a byl ochoten poradit,tak prosím,písněte....Jinak ten výdělek nijak zvláš't neřeším,mi stačí těch 50 litrů měsíčně na to,abych si dopřála i nějaký ten luxus-nejen pro mne,ale i mé dětičky:-)No,to mám ale otázek :-) děs:-)
Odpovědět
#45
Tak ted tomu zase nerozumim ja. 364 euro je tvoje provize z nejspatnejsiho chatu.To znamena, ze mas treba jeste 3 chaty ktery jdou dobre. Takze: mas 4 chaty a na jednom chatu udelas v prumeru treba 450euro za mesic. To znamena ,ze mas v prumeru 1800euro dohromady (48000 kc). Pracujes obden 4 hodiny , to je 60 hodin za mesic. A psala jsi , ze stridas vzdycky chaty 2 a 2 , to znamena ze vzdycky kdyz pracujes jsi online na 2 chatech. To znamena se 2 chaty za 60 hodin mas 48000 kc. Tak kde je nejakej problem? Vetsina divek ktere pracuji pro studio maji mnohem vic chatu a odpracuji mnohem vic hodin a padesat tisic taky nedostanou.
Odpovědět
#46
Mo Napsal(a):Tak ted tomu zase nerozumim ja. 364 euro je tvoje provize z nejspatnejsiho chatu.To znamena, ze mas treba jeste 3 chaty ktery jdou dobre. Takze: mas 4 chaty a na jednom chatu udelas v prumeru treba 450euro za mesic. To znamena ,ze mas v prumeru 1800euro dohromady (48000 kc). Pracujes obden 4 hodiny , to je 60 hodin za mesic. A psala jsi , ze stridas vzdycky chaty 2 a 2 , to znamena ze vzdycky kdyz pracujes jsi online na 2 chatech. To znamena se 2 chaty za 60 hodin mas 48000 kc. Tak kde je nejakej problem? Vetsina divek ktere pracuji pro studio maji mnohem vic chatu a odpracuji mnohem vic hodin a padesat tisic taky nedostanou.

dělám na 4 chatech současně,jen 2ma se věnuji více a 2ma méně...364e je má provize z chatu,na který moc času nezbývá,takže spousta lidí projde jen tak,když nestihnu chat stopnout-což fakt nestihnu.Ano,dělám ca 60 hodin měsíčně a na výdělek si nestěžuji....Jen mi nešlo na mozek,když jsi psala,že máš za 3 hodiny 200 e,tak jsem pouze nedokázala pochopit,jakým způsobem se to dá udělat,když já jsem fakt veškeré minuty vytížená a tu částku nevydělám... Pár krát jsem psala holkám na chatu,ony předváděly,v tom případě těch 200 e se udělat dalo....Nepsala jsem tady,že si stěžuji na výdělek,spíše mne jen zajímalo,jak se dá udělat za tak krátkou dobu 200 :-) Nic víc,nic míň....Právě proto,že holky si tolik nevydělají,tak jsem psala na toto téma,protože by je taky zajímalo,jak na to,aby měly více:-) Snad se nemýlím....Jak to chodí ve studiu,taky vím moc dobře-už dělám nějaký ten pátek :-)Jako jediná jsi tady uváděla takové sumy-proto mé dotazy byly směřovány na Tvou adresu...
Odpovědět
#47
Jinak znám spoustu holek,které si poradit nenechají a pak se diví,že dělají za 100 kaček na směnu... V tomto případě máš pravdu-špatné fotky,špatný přístup...A o tom to je,potřebují pouze vědět,jak na to a od toho by jim mohlo pomoct tohle forum :-)Tak papa
Odpovědět
#48
Psala jsi ze na px24 mas 1500euro a na nejslabsim chatu mas 364euro. ktomu jeste 2 chaty. To znamena ze za 4 hodiny musis mit taky kolem 180-200 euro. A to je preci dobry ne, za takovou chvilku. A nemyslim si ze na tech amerikach jde udelat jeste vic. Smile
Odpovědět
#49
Mo Napsal(a):Psala jsi ze na px24 mas 1500euro a na nejslabsim chatu mas 364euro. ktomu jeste 2 chaty. To znamena ze za 4 hodiny musis mit taky kolem 180-200 euro. A to je preci dobry ne, za takovou chvilku. A nemyslim si ze na tech amerikach jde udelat jeste vic. Smile


jo a najych chatech pracujes? pokud to neni tajny, hm?
Odpovědět
#50
To uz jsem taky psala : mam 2 nemecky chaty,1 holandskej a 1 telefonsystem. Presny jmena psat nebudu Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)