Žebříček nejlepších studií
#26
Ahojky,
jsme agentura LiveCzechModels sídlíme v Brně v blízkosti centra. Nabízím ti osobní návštěvu našeho studia a vysvětlení všeho potřebného. Ve studiu v Brně máme cca 35 aktivních dívek takže se jich můžeš klidně zeptat zda jsou u nás spokojené.

Jsme jen dívčí studio, takže chlapy u nás nenajdeš a rozhodně tě nebude nikdo sledovat a buzerovat. Největší naší výhodou je "autologin" software, který ti jako nové modelce hodně ulehčí. Samozřejmostí je kvalitní zaučení. V našem studiu jsou dívky se 6 ti letou zkušeností s prací na livechatu včetně mě.

V případě zájmu mi napiš na info@liveczechmodels.com

Katka
manažerka studia
Odpovědět
#27
Ahoj, znáte někdo studio ChatOnCam? Máte s tímto studiem nějaké zkušenosti? V Recenzí studíí ČR jsem ho nenašla.
Odpovědět
#28
ahoj ano znam a muzu povrdit je negativni skusenostivypalceji jen 50 procent a to hodne holek odnich uteklo protoze se penez dockas az za dlouhoooooooooooooooooo ja to studio vubec nedoporicuji
Odpovědět
#29
Ahoj, má ještě někdo zkušenosti se studiem ChatOnCam? Chtěla bych slyšet více nezávislých názorů...v každém studiu se totiž najdou holky, co utíkají a holky co spokojeně zůstavají Smile)
Odpovědět
#30
Tak z tohoto studia nejspíše dříve, nebo později utečou všechny dívky. 50% co tam vyplácejí je o ničem a také dolovat peníze z nich nikoho nebaví. V Ostravě si dívky mohou vybrat z několika lepších studiíí.
Odpovědět
#31
Ahoj já sem spokojený s livechat studiem *****. Pracuji z domova a peníze jsou super, pracuju kdy chci pohoda.


od Admina: nepodporujeme skrytou reklamu zdarma
Odpovědět
#32
Ahoj můžete mi někdo poradit dobré studio v Brně je jich tu hodně děkuji :-)
Odpovědět
#33
ahoj CHATONCAM vubec nedoporucuji vyplaceji jen 50 procent a penizeeeeeeeeee nikdyyyy nejlepe je pracovat sama na sebe nebo v lepsim studiu opravdu vim o cem mluvim pracovala jsem v minulosti pro toto studiu horsi snad jiz nemuze byttttttttttttttt.
Odpovědět
#34
ahojte, chtela bych poradit. v opavě jsou jen 2 studia - chatoncam (jak jsem zjistila, také převlečeno pod toplesschat) a livestudio. to druhé jak jsem zjistila, ted nenabírá, prý až v létě... mam si počkat, nebo to prubnout pod chatoncam? dělala jsem pod jedním studiem v ostravě, ale dojíždění mě nebavilo a penize byly ubohé.. naštestí studio krachlo a poslední výplatu jsem ani neviděla Sad
Odpovědět
#35
Dobrý den. Doporučuji Studio Prima v Ostravě. www.livechatostrava.cz
Odpovědět
#36
pokud bych chtěla pracovat v ostravě, tak mam kamaradku jako manažerku v jednom studiu.. ale jak říkám, jsem studentka, bydlím kousek za opavou a dojíždět si nemohu dovolit. pro mě je volba opava, jen jsem o chatoncam nečetla nic dobrého..
Odpovědět
#37
Nebudu se vyjadřovat ke konkurenci, přeji vám hodně štěstí.
Odpovědět
#38
Ahoj dixy, nedáš mi na sebe mail. Já bydlím taky kousek od Opavy a nastupuju do ChatOnCam, i když nevím, jestli je to vhodná volba, podle toho, co se tady píše, ale snad s nimi budu mít větší štěstí, slečna (manažerka) se zdála být v klidu. Nikoho, kdo takovou práci dělá neznám a ráda bych s někým o tom poklábosila. Už jsem to dělala, i když jen asi měsíc a teď se po dvou letech a brigádách v supermárketech chci vrátit a něco vydělat. Nebo se mi ozvi ty na Stali.nka@seznam.cz. Dík. Pa pa
Odpovědět
#39
Ahoj, ChatOnCam je studio,které se chvástá profesionalitou a NEJ podmínkami,ale realita je jiná. Hlavně finance. Studio od začátku stále řeší finanční problémy, věčné výmluvy, odkladání termínu výplaty, měli i problémy s placením elektriky, nájmu..... všem radím rychle pryč. Mají problémy i se zákonem, exekucemi........A pokud vím, tak manažer opavské studio odprodává.
Odpovědět
#40
ahoj, máte někdo zkušenost s liveczechmodels v praze ? kdyžtak napiště prosím na mail livechatkocka@seznam.cz ....děkuju
Odpovědět
#41
Co to jsou za kecy?! Nevím, jak to chodí u ChatOnCamu v jiných městech, ale já pracuju v Havířově skoro od otevření a ABSOLUTNĚ SI NEMŮŽU STĚŽOVAT. Paní manažerka je přímá, nepomlouvá a nebuzeruje ( jak se tomu dělo u ModelNetu, kde jsem pracovala předtím), peníze dostanu, když potřebuju, za celou dobu jsem nemohla vysílat jednou, protože v celém křídle budovy vypadly pojistky a ten tupec z ochranky, nebo co to je, nemohl celé odpoledne najít jistič. Big Grin A jestli můžu srovnávat právě s ModelNetem, je to jako NEBE A DUDY, ať už co se týká peněz ( zjistila jsem, že nás nahoře okrádali, protože jsme viděli jenom část statistik na 777, apod.), jednání, vstřícnosti, kolektivu, prostředí. Ovšem jak to je s Opavou, to opravdu netuším. A dostáváme mnohem více procent než těch 50, co tu je psané.

Mimochodem, hledám slečnu, která by se mnou vysílala jako lesbický pár, nenajde se? :-)
Odpovědět
#42
Holky, nemáte některá zkušenosti se studiem Mirage na Žižkově? Zítra tam mám jít na zkoušku a tak uvítám každý názor, každou radu...
Odpovědět
#43
Boubi Napsal(a):Co to jsou za kecy?! Nevím, jak to chodí u ChatOnCamu v jiných městech, ale já pracuju v Havířově skoro od otevření a ABSOLUTNĚ SI NEMŮŽU STĚŽOVAT. Paní manažerka je přímá, nepomlouvá a nebuzeruje ( jak se tomu dělo u ModelNetu, kde jsem pracovala předtím), peníze dostanu, když potřebuju, za celou dobu jsem nemohla vysílat jednou, protože v celém křídle budovy vypadly pojistky a ten tupec z ochranky, nebo co to je, nemohl celé odpoledne najít jistič. Big Grin A jestli můžu srovnávat právě s ModelNetem, je to jako NEBE A DUDY, ať už co se týká peněz ( zjistila jsem, že nás nahoře okrádali, protože jsme viděli jenom část statistik na 777, apod.), jednání, vstřícnosti, kolektivu, prostředí. Ovšem jak to je s Opavou, to opravdu netuším. A dostáváme mnohem více procent než těch 50, co tu je psané.

Mimochodem, hledám slečnu, která by se mnou vysílala jako lesbický pár, nenajde se? :-)
Ahoj jsem Ostravačka a měla bych zájem o vysíláníjako lesbický pár!Muj email kacka604@seznam.cz budu ráda když se ozveš Katka
Odpovědět
#44
Ahoj, chtěla bych se zeptat, je nějaké dobré studio v Praze? Vyskočil tu inzerát na camstudio, znáte ho?
Odpovědět
#45
Kitty1 Napsal(a):Ahoj, chtěla bych se zeptat, je nějaké dobré studio v Praze? Vyskočil tu inzerát na camstudio, znáte ho?
funguje ještě? netové stránky zmizly, stejně jako stránky liveczechmodels - víte někdo co se s nimi stalo, jestli neskočily?
a jinak máte někdo zkušenost s chat online v praze?
Odpovědět
#46
stránky studia prima v ostravě též nefungují
Odpovědět
#47
Tak studio liveczechmodels bylo zrušeno, zmizlo i ze zdejších hodnocení, jako by nikdy neexistovalo. Chat online je to stejné jako webgarden, což mi přijde zvláštní, že se prezentují pod dvěma názvy a stránkami. Hodnocení nikde žádné.
Odpovědět
#48
Pokud jste z Olomouce a chteli byste to zkusit, ozvete se :-) pracelive@seznam.cz
Odpovědět
#49
Ahoj holky Wink

Úvodem Vás chci krátce varovat před camstudiem a dalšími podobnými. Toto studio je již v krachu.

Ráda bych Vás ale všechny, které sháníte práci pozvala k nám do studia, ve kterém pracuji. V plánu je přestěhování do větších prostor, aspoň je vidět, jak studio prosperuje. Wink Momentálně rozšiřujeme náš tým, který je naprosto skvělý a rády přivítáme mezi sebe další holky, které práce bude bavit, jako nás. Musím říct, že za dobu, kdy sama tuto práci provádím jsem se nesetkala se studiem, které je tak pohodové, má nejlepší techniku a je luxusně a efektivně zařízené, používající ty nejlepší a osvědčené metody pro co nejvyšší výdělky holek! Sama za sebe mohu říci to samé, co mé kolegyně, že o vyšších výdělcích a lepším studiu v Praze nevím. Výplaty včas a VYŠŠÍ, než si samy spočítáme dopředu. Řekněte sami, jaké studio Vás překvapí výplatou včas a navíc i milými ciframi na kontě? Já osobně jsem v minulých studiích byla ráda za to, že jsem peníze vůbec dostala a pokud ano, stejně jsem byla okradena. Nechci házet všechna studia do stejného pytle, ale právem si studio CHAT-ONLINE může říkat, že je nejlepší! Ostatně to bylo jedno z prvních studiích v Praze a je zavedené již 12 let! O studiích ve kterých jsem byla předtím mohu vyprávět telenovely, ale to své nejlepší jsme s holkama již našly. Smile Lepší vedení, které nám poskytuje naprostou podporu, lidské i profesionální jednání, včetně bonusů a premií, super a spolehlivé vyplácené provizí jinde nenajdete. Navíc to, co dnes jiná studia prezentují jako novinky, s tím CHAT-ONLINE přišel jako první! Až v tomto studiu jsem skutečně přišla na kloub tomu, co jsem dříve při této práci dělala špatně. Nikdo mě už totiž neposadil před kameru, neukázal mi pouze, jak se pracuje s multichaty a ,,plav a vydělávej nám prachy." K dispozici je trpělivá školitelka vždy po ruce. Proto všem holkám, které chtějí rozšířit náš tým chci nabídnout práci v tomto studiu. Dělám v něm modelku i pomáhám našemu úžasnému vedení s náborem nových dívek. Ozvěte se mi buď na tento mail: tereza@chat-online.cz nebo na toto telefonní číslo 605 016 778 a pozveme vás na pohovor, ať se můžete podívat, do čeho jdete. Ale za sebe mohu říct, pokud vás tato práce baví, nebo ji chcete zkusit, nebudete litovat. Studio se nachází pár metrů od stanice Náměstí Míru, takže nejlepší dostupnost. Neváhejte proto a pokud máte minimálně základy AJ, NJ, rády vás přijmeme mezi sebe. Smile

Tak všem holkám zdar Smile
Odpovědět
#50
... a ještě, určitě se podívejte na stránky: www.chat-online.cz Wink
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)