777livecam
#1
Ahoj má někdo skušenosti ze 777? Mě včerá posílali ve 14 hod peníze a pořád nic na payoneer, z jiných četu mi to posílají a mám to ten den, píšou mi že by to mělo být co nejdříve. Ale to mi psali i včera. Děkuji za odpověd Brenda
Odpovědět
#2
já na tomto serveru pracuji a jsem velice spokojená...nejdná se o žádný free chat Wink vřele doporučuji Wink
Odpovědět
#3
veronika Napsal(a):já na tomto serveru pracuji a jsem velice spokojená...nejdná se o žádný free chat Wink vřele doporučuji Wink
jaká je v tom výhoda?
Odpovědět
#4
vyhoda je v tom,že nemusím nikoho přemlouvat do privátu.......jde o to,že jakmile prijde do mé místnosti platí a navíc když máte dobré fotky a uvítaci video a občas to prohazujete novějším a novějším spokojenost je mimořádná Wink já pracuji pouze na nudech chatech.....free chaty jsou pro mě nezajimavé......abych někoho přemlouvala to rozhodně neni muj styl a navic sedět u pc nejaky cas zadarmo?to teda opravdu ne Wink
Odpovědět
#5
Rada bych vedela jak se na nemeckych chatech pracuje protoze vsude po me chteji zivnostak?
Odpovědět
#6
karolina-30 Napsal(a):Rada bych vedela jak se na nemeckych chatech pracuje protoze vsude po me chteji zivnostak?
tak ja jsem co se týče německych chatu spokojena........pracuji jen na nich zadny free chaty a nemuzu si ztezovat.-)
Odpovědět
#7
mě by zajímalo kolik si tak za den na těch německých chatech vyděláte?já dělam na visit-X a 777 a nic moc...
Odpovědět
#8
tak jich zkus víc než jen 2, den u toho nesedím, ale za hodku tak litr a víc
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)