mikrofon
#1
Ahojky,
jaký máte mikrofon? ja nemam vestaveny, ale koupila jsem si klasicky na stojanku, za 69 kc s jackem ... a chlapi si stezujou, ze neslysi me, ale v pozadi nejake radio (ikdyz radio nemam nikde zaple) - ma cenu investovat do drazsiho mikrofonu? Dekuji za radu

Diky :-)
Odpovědět
#2
aaaaaaaaaaa, už jsem našla článek o mikrofonu od Druida :-D :-D co rikate na tohle http://www.alfacomp.cz/php/product.php?e...archType=1 no ale ma to klasickou koncovku no
Odpovědět
#3
A co vy holky, jak to resite? :-)
Odpovědět
#4
já mám mikrofon v kameře a nemusím nic řešit.
Odpovědět
#5
Sandrita Napsal(a):já mám mikrofon v kameře a nemusím nic řešit.

hmm, tak takove odpovedi se nemohla dockat
Odpovědět
#6
Janaxxx Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):já mám mikrofon v kameře a nemusím nic řešit.

hmm, tak takove odpovedi se nemohla dockat

otázka zněla A CO VY HOLKY JAK TO ŘEŠÍTE? Smile Sandrita má mikrofon v kameře a já mám vestavěný v notebooku,nevím co je špatného na této odpovědi???
Odpovědět
#7
lady goodiva Napsal(a):
Janaxxx Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):já mám mikrofon v kameře a nemusím nic řešit.

hmm, tak takove odpovedi se nemohla dockat

otázka zněla A CO VY HOLKY JAK TO ŘEŠÍTE? Smile Sandrita má mikrofon v kameře a já mám vestavěný v notebooku,nevím co je špatného na této odpovědi???

špatného nic, ale dosti nelogické..pokud by Lilien měla někde vestavěný microfon asi by dotaz vůbec nepoložila.
Na dotaz "Co přidáváte do čočkové polívky?" není relevantní odpověď .."nic, já čočku nemám ráda"
Odpovědět
#8
jana: tys abys neřekl zase nejakou píčovinu ,ale už jsme zvyklí, že tu vse prevezmes od druida a pak si hrajes na chytraka,Marcelku ,vid Big Grin bohuzel si na nej muzes jenom hrat ,ale i s tim hranim to na Oskara zrovna neni Big Grin
Odpovědět
#9
mimochodem lilien ma neustale nesmyslne dotazy, proto jsem ji odpovedela , jak jsem ji odpovedela... ja nechapu, proc si kupujes mikrofon za 69 kc, kdyz ve studiu ,ve kterym jsi delala ,to maj skoro vsechny a vsem funguje stejnym zpusobem , a to takovym, ze nefunguje, jde slyset hudba a zvuky vody ci vlaku Big Grin to je pak tezke neco radit
Odpovědět
#10
Sandrita Napsal(a):jana: tys abys neřekl zase nejakou píčovinu ,ale už jsme zvyklí, že tu vse prevezmes od druida a pak si hrajes na chytraka,Marcelku ,vid Big Grin bohuzel si na nej muzes jenom hrat ,ale i s tim hranim to na Oskara zrovna neni Big Grin
jinak venku je hezky co?
Odpovědět
#11
Sandrita: jestli ti me dotazy pripadaji nesmyslne, tak na ne vubec nereaguj, nevim co je na tom nesmyslne, kdyz tato stranka byla zalozena hlavne kvuli radam, pokud jsi tak skvela a kdyz jsi zacinala, tak jsi nemela zadnou otazku, tak klobou dolu, ale takova hvezda nejsem, sorry
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)