TOTAL spam
#76
*
Odpovědět
#77
PS: a mozna bys tu uz taky mohl napsat neco prinosneho pro chat a ne tu jen roznaset sve fasisticke prorasisticke kospiracni teorie :-)
Odpovědět
#78
http://www.scritube.com/limba/ceha-slova...313323.php

koncentracni tabory 21. stoleti
Odpovědět
#79
Sandrita Napsal(a):...tim se mi jako clovek absolutne hnusis ...a pokud jde o realne vysvetleni, nikdy bych se s takovym clovekem setkat nechtela a to ani omylem

nápodobně Wink
Odpovědět
#80
Sandrita Napsal(a):ze ti vadi negri a arabove a romove a hispanci .

proč píšeš negři, nejsou to černoši? Smile

PS: černoši mi nikdy nevadili, arabové taky ne (mám kamaráda Araba), ale vadí mi Islám, hispánci jsou mi dokonce sympatičtí, protože miluju jejich rytmickou hudbu, jižanskou přírodu a hispánské holky Smile (pokud nemají 120kg a kníra Big Grin) . A líbí se mi jejich jazyk, navíc můj oblíbený zápasník je hispánec :-) (Cain Velasquez) To, že jsem napsal, že mají v USA problémy s hispáncema pracujícími na černo je holý fakt.
Cigány nesnáším, to je pravda a za to se nestydím. Ale ne kvůli jejich barvě, ale protože jsou to u nás paraziti. Ale pořád vím, že NE všichni.
Tmavou barvu fakt na nikom neřeším, sám se smažím v solárku :-)
Rasista taky nejsem, to ses mohla dávno dočíst, že když mluvím o rase, tak tím nemyslím každého jednotlivce - to jsem tady psal.

S tebou nemá cenu diskutovat, protože vůbec nepobíráš to co se ti tu vysvětlí a pořád si meleš svoje.

Už toho nechme a vraťme se k livechatům, navrhuji tuhle debatu ukončit s výsledkem, že jsme se prostě neshodli.
Odpovědět
#81
*
Odpovědět
#82
Tak když jsme oba dva pro svobodu a chceme zůstat volní a vést své životy dál jak vedeme, tak spolu souhlasíme, jen se rozcházíme v metodě, jak toho docílit.

Parazit bych byl, kdybych se přiživoval na státě. Já mám svůj příjem a nikoho k tomu nepotřebuji.
Nekradu v obchodech, nepřepadávám lidi, neprodávám drogy, nikdy jsem nebral žádné sociální dávky.

Parazité jsou ti, co berou dávky a ještě kradou.
Že odmítám plnit kapsy našim politikům a lidem nad nimi ze mě parazita nedělá, paraziti jsou právě ti, kteří si za naše daně pořizují luxus a pro nás nedělají NIC. Až uvidím, že se s veřejnými financemi nakládá alespoň z části jak má, že tu nebude korupce na každém rohu, že nebude každá státní zakázka 4 krát předražená, pak budu mile rád přispívat. Až se stát přestane přiživovat na obyčejných lidech, ale začne se zabývat velkýma rybama. Ale když vidím, jak to u nás funguje, na co jdou peníze, jaké mi tento stát dává možnosti a kdo o tom rozhoduje, tak mám totální odpor na tohle čímkoliv přispět. Tento stát jen háže lidem klacky pod nohy. Proto se odmítám do tohoto systému zapojit a proto dělám livechat a žiju v ústraní. Parazitovat na mě chce ten stát - já od něj NIC nechci! Stát mi nic nenabízí, v ničem mi nepomůže, chce ode mě jen brát.
Navíc já mám příjem ze zahraničí a utrácím to tady, takže stát je díky mě i tak v plusu.

Zajímalo by mě, když ses setkala s argumenty obou stran, PROČ jsi uvěřila zrovna té protiamerické?
Na základě čeho? Když odsuzuješ "pravičácké konspirační teorie" proč se ti líbí ty levičácké?
Podle čeho jsi usoudila, že fikce je to co říkají ti "praví" a že je pravda to co říkají ti "leví" - to by mě strašně zajímalo.

PS: ale i přesto všechno mám ŽL jako sportovní trenér a daně z toho odvádím.

Ještě něco? Smile
Odpovědět
#83
Pro Old.: Tolik drzosti, blbosti, urazek a propagandy, k tomu musim par vet napsat.
Uvodni poznamka: Chtela jsem zde citovat prispevek cislo 77, mas zvlastni kulturu diskutovani a pravdepodobne strach z pravdy, protoze sve vlastni prispevky opakovane mazes. Presto bych na to chtela reagovat. Kdyz si myslis. ze nechces nikoho urazet a muzes sam myslet, nemusis zde pridavat zadne prispevky od 3 osoby ktere jsou plne: drzosti, blbosti, urazek, propagandy a polopravd. Proc sem neco takoveho pridavas kdyz to neni tvuj nazor?

Ted k obsahu: Je Atllanka tvuj buh? Tato zena neni schopna napsat jedinou vetu bez urazek a nadavek.
Shalom Atllanko! Pokud to ctes nemusis mit strach, ze se snizim na tvoji uroven.
Kdyz najdes pravopisne chyby muzes si je nechat. Moje materstina je Nemcina, Cestina moje druha rec.

Mezitim jsem se trosku intenzivneji zajimala o webstranku Atllanka. Obsah je temer vyhradne islam-bashing.
Plna nenavisti a sionisticke propagandy. Mozna nepatris k pravicackym kruhum, ale spis k tem sionistickym.
Je to jedno, obe ideologie jsou lehce zamenitelne.

Je tvoje kamaradka identicka s temito:

youtube-Atllanka
youtube-kofola55
youtube-NemoNoemi
youtube-CzCzechCzech
youtube-Samantha131313
youtube-KralKarelIV

Je to Karolina Rothova alias Nemo Noemi, Samantha131313, kofola55, Samantha Carter, Myllady atd. atd.?
Tak urcite znas video od hannibaldarker na youtubu
youtube-o Atllance

Cituji Hannibal. z youtubu pro Samantha131313: Nechcem spochybniť tieto hlúpe zvieratá,ale ty vieš tak dobre ako ja,že ak niečo z Jewtube odstrániš,už to nikde neprehráš.Na to existuje len jeden web,aj tam sú tie veci iba po určitú dobu po zmazaní,ale to je pass.Mne je úplne jedno,čo si píšeš v tej sionistickej brožúrke,sú to samé drísty,polopravdy a šovinistické rasistické pičoviny.Ty nikdy nič nedosiahneš,lebo si iba nula na metri a človek bez chrbtovej kosti.PS: Čo mi vlastne spamuješ na profil,ty židolokajská pandrava?!

Je to ta sama zena, ktera nasledujici prezentaci uverejnila na internetu: Israel forever?
Israel-forever

Mas svoje nickname z nasledujici prezentace?
Old-Shatterhand

Je to ta sama zena, ktera uverejnila tyto videa na youtubu?
Sio-propaganda1
Sio-propaganda2

Kdo chce vedet co je sionismus-google je tvuj kamarad.

Mas fajnovou kamaradku
Shalom
Odpovědět
#84
smazáno
Odpovědět
#85
ty vogo , ja jsem si dala tu praci a precetla ty nesmysly od atalnky dukladne .... oldo , jediny dobro, co muzes udelat , jed k ni a doprej ji orgasmus , protoze ta potrebuje s*kat , jak prase drbani a pri spolecnem orgasmu muzete jednohlas volat we trust , we trust , we trust in Americaaaaaa Big Grin Big Grin Big Grin
Odpovědět
#86
Proč zrovna vy, kdo pracujete v erotice a vyděláváte litr za hodinu, nadáváte na pravici??? Big Grin Pracujete ještě méně, než je poloviční úvazek a peněz máte víc než kdejaký ulítaný manažer. Máte absolutní luxus o kterém se 999 lidem z 1000 ani nezdá.
A to si jako myslíte, že s levicí se budete mít ještě líp? Big Grin Nebo dokonce s pytlem na hlavě a se zákazem vylézt vůbec ven? Myslíte, že kdyby tu byl Islám, že se budete mít dobře??? Vždyť vy si serete na vlastní hlavy tím, že jste proti USA a zastáváte se levice Big Grin !!!!
Jaký máte důvod nenávidět USA? Vy máte důvod nenávidět levici - nacizmus, komunismus, Islám, terorismus..to je to co nás ohrožuje, co nás v minulosti svíralo a nikdy nic dobrého nepřineslo. Jakákoliv totalita je humus. Ale USA vám nikdy nic neudělaly, díky amíkům si žijete dnes nad poměry (v porovnání s ostatním světem). A jde se pořád kupředu.
Co vám z toho, co denně používáte, zajistil levý východ? NIC. I za ty počítače, na kterých píšete protiamerické žvásty, vděčíte západu. Nosíte na sobě americké značky, používáte technologii ze západu, díváte se na americké filmy, každý den využíváte pokroků, které nám přinesl západ. A přitom jste ochotné to vše poplivat takovýma kecama a šířit protiamerickou teorii jen proto, že jste si přečetly nějaké debilní články a videa od lidí, kteří zastávají stranu, která nic dobrého nepřinesla. Koukněte se kolem sebe!!! Máte kolem sebe komfort, žijete v moderním světě, o kterém se miliardám lidí směrem na východ ani nezdá.

A co k nám naopak přišlo od muslimů? Akorát terorismus, drogy a mrtvoly. Postavte si vedle sebe to, co máte dnes díky západu a co máte díky Islámu. Já vím, že nejste muslimky, taky vím, že na každé teorii je část pravdy a taky vím, že USA nejsou všichni svaoušci. Ale pokud byste měly něco nenávidět na prvním místě, tak je to Islám. Pracovat na livechatu byste v USA mohly, ale v Íránu by vás umučili. Ale jasně, hlavně je potřeba nadávat na USA...je to přece moderní být za každou cenu zajímavý, koho baví být konzervativní a mít rodinu na prvním místě, že... Undecided
Pokud nenávidíte USA, měly byste Islám nenávidět 1000 krát tolik.

to KUSCHELMAUS:
Ano, je to ona. A co má být? Je to výrazná osoba, je jasné, že má proto hodně nepřátel. Je drsná, s nikým se nepáře a hlavně se s ní ve spoustě věcech shoduji. I když já bych nevolil tak tvrdá slova, pokud se totiž někomu nadává, tak ten druhý odmítá přemýšlet nad problémem a zvolí obranný postoj. A pak se nedostaneme k ničemu - viz vaše poslední příspěvky - 0% argumentů, 100% rozebírání autora článku Wink
Ona v této debatě nebyla tak úplně třetí osobou, protože jsme neustále mluvili o jejích článcích, její článek byl taky téma této diskuze. Vy jste se k tomu vyjadřovaly, takže je naopak fér, že jsem jí o takových vašich názorech dal vědět a nechal ji k tomu něco napsat. A vám jsem to chtěl předat od ní, protože ode mě jste to nějak nechtěly pobrat a hlavně jste to všechno převáděly do osobní roviny, že došlo až na nadávky, takže mi pak na chvíli došly nervy, smazal to tu a nechal jsem vás pak sežrat Atllankou Wink

Příspěvěk 77 je smazán jen proto, že jsem ho postnul omylem dvakrát.

Pravda je pro mě na prvním místě. A je mi úplně jedno, kdo ji má!!!!! Všichni děláme chyby, takže já nemám žádný problém si přiznat, kdybych se mýlil. Budu akorát sám na sebe naštvaný, ale zároveň budu hlavně rád, že se pravda našla, že jsem se přiklonil ke správně straně a poukazoval bych na to ostatním stylem "jo lidi, bacha na to, já se v tomhle také zmýlil". A vůbec bych se za to nestyděl, naopak, připadal bych si silnější než ti, co si omyl přiznat nedokáží a budou si za každou cenu mlet svoje, tzv. egoisti. Pravdy já se nebojím, naopak, já toužím po tom ji znát Wink a proto jsem tak horlivý v těchto diskuzích.
Odpovědět
#87
Sandrita Napsal(a):ta potrebuje s*kat , jak prase

to říká ta pravá Big Grin
Odpovědět
#88
A co k nám naopak přišlo od muslimů? Akorát terorismus, drogy a mrtvoly- Usa. usa, usa Big Grin

ty pravdo , hluchej , slepej , naockovanej, falesnej (viz.dane), lzivej ( rekl jsi ty svy fanaticce , jak se zivis? ) Big Grin


furt meles porad ty samy nesmysly ... stejne tady nikoho nepresvedces, kazdej ma svou pravdu ... tak si zalez ke sve psychopatce a dusevne nad svoji pravdou masturbujte Big Grin mozna se vam ulevi Big Grin

PS: ani slovo dodrzet neumis, rikal jsi, ze sem nepolezes a ses jak virus ( nesplodili te rodice nahodou v americe ? )


ISLAM NEPŘEDSTAVUJE GLOBÁLNI HROZBU, AMERIKA ANO, SNAŽÍ SE O TOTÁLNI NADVLÁDU ...až se budu domnívat , že islam predstavuje hrozbu , postavím se za Tebe a budu si říkat , jak jsem byla hloupá ,ale to se nestane ....věříš jen tomu ,co ti podsune televize ...a zuby nehty se ty nepravdy jak vir drzis ... to spis ty se v posledni minute sveho nesvobodneho zivota budes modlit k memu jmenu a v duchu se omlouvat , zes byl slepy , slepy, slepy, slepy ... Big Grin

ty proste tvrdis , ze vsechny zdroje, ktere jsou, jsou lzive , falesne, jen ty tva media jsou pravdiva .... podvej se kdekoli na internet Smile

jinak kdykoli ty sem hodis neco pro ameriku , ja tu hodim neco PROTIAMERICE ..a vis proc ? na svete , vse ma byt v rovnovaze :d


PS: ja si na zapad nestezuju , nesouhlasim ale s postupy, ktere usa ted podnika a manipuluje s nama ,aby ziskali totalitni moc
Odpovědět
#89
http://www.czechnewstv.cz/filmy.php

internetova TV
Odpovědět
#90
Chybí ti inteligence, co dodat. Nemáš na to abys diskutovala s lidmi jako já, tvoje mozkovna má velmi omezenou kapacitu, do které se vlezly 2-3 konspirační články, na základě kterých si myslíš, že jsi prokoukla všechno a dál nejsi schopná pochopit nic. Možná máš ještě IQ na pár nadávek k tomu a k udržení stolice.
Měj se hezky, ignorace je to jediné, co si zasloužíš.
Pro mě je tato diskuze ukončená.

Howgh

PS: aspoň mi to tady pomohlo si předpřipravit text pro svůj blog Wink
Odpovědět
#91
Sandrita Napsal(a):souhlas, ja bych to cele zavrela , protoze tu jisti jedinci propaguji sve nebezpecne teorie pripominajici fasismus ( viz. old,atlanka )

krávo,
já i atlanka jsme proti levici, proti jakékoliv totalitě, totalita = extrémní levice.
Ty ani nechápeš, co je levice a pravice.

Pokud si nakreslíme linku politiky a rozdělíme ji na dvě části, pravou a levou, tak levá strana dává důraz na právo skupiny a pravá strana dává důraz na právo jednotlivce. Čím víc doleva, tím větší právo skupiny až dojdeme k totalitám, kde skupina je vše a jednotlivec nic - komunismus, nacismus, islám. Čím víc doprava, tím víc se prosazuje jednotlivec. Krajní pravice je anarchismus - každý si může dělat co chce...

nechápeš nic a už raději MLČ.
Odpovědět
#92
*
Odpovědět
#93
smazáno
Odpovědět
#94
Tebe máme Patriku taky rádi Smile Sandritu jsem měl rád taky, ale už NE! Big Grin
Jj vyrážím směr fitko, bazén, sauna, solárko a restaurace Smile

PS: nechal sis u mě CDčka, kdybys je náhodou hledal ;-)

Howgh Big Grin Big Grin

PS: pokud by mě ta blbka znovu neoznačila fašistou, tak by ta debata tady už skončila.
Odpovědět
#95
smazáno
Odpovědět
#96
Druid01 Napsal(a):Ale máš jí rád. Dyť si o ní včera furt básnil:-) A víš co spolu dělají negaivní póly magnetu.-)
Jen je na tebe teď naštvaná a já se jí nedivím, měl by si jí dát aspoň kytku.-)
Nebo jí můžeš přenechat tvůj room, co sem ti včera udělal.-)

Ježkovi oči.-) Tak já si je vezmu zíta, si zatim můžeš nainstalovat nějaký officy, mam jich tam výběr.-)

Big Grin Big Grin Big Grin cože jsem???

hele možná ještě včera byla nějaká cestička zpět, ale to co tady předvedla dnes, to už bylo moc.
V mém pokoji o holky nouze nebude Wink

a díky, já si teda něco nahraju.
Odpovědět
#97
*
Odpovědět
#98
no a není? Celou dobu tady píšu proti totalitám a omezování a ona mě označí fašistou - tak jak bys jí nazval? Big Grin
Odpovědět
#99
Druid :
hele, nepíchej me , stejne ten tvuj spendlik necitim Smile)))
Odpovědět
nevedome totalnitni system propagujes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)