Flirt4free
#1
Flirt4free je server s dlouhou tradicí a obecně se traduje, že na něm mají šanci uspět spíše luxusnější modelky, což ale nemusí zdale vždy být pravda. Tento mýtus je zapříčiněn pravděpodobně vyšší cenou za privátní minutu videochatu která se pohybuje kolem 6ti dolarů pro koncového zákazníka. Modelky pracující na Flirt4free se musí docela snažit aby se dostali na placenou sekci, ovšem potom růst výdělků stoupá velmi prudce. Flirt4free je graficky velmi povedený server se zavedenou klientelou a podporou blokace na vybrané země. Nevýhodou může být to, že jako jeden z mála serverů vyžaduje Flirt4free splnění minimálního počtů odvysílaných hodin za měsíc - například pokud se modelka nepřihlásí alepoň jednou za týden na server online, bude její konto zablokováno. Provize pro studia se pohybuje v rozmezí 1.5 - 2 USD za minutu v závisloti na počtu zaregistrovaných modelů v rámci studio konta na Flirt4free. Hodně štestí při spolupráci s tímto serverem.

Daří se Vám s tímto serverem?
Odpovědět
#2
Ahoj, vcelku souhlasim ze se na f4f ''chytaji'' jen lepsi modelky, ale nejaky ten privatek se tam chytnout da.. Problem je opravdu s prisnosti studia, ktere je zastupuje v CR a udeluje pokuty, pozaduje neschopenky atd..HRUZA!!! Nicmene jelikoz se mi jejich jednani nelibilo, tak jsem odesla na jinou website a dodnes mi neposlali vyplatu kolem 20.000 :-( Website je sice draha, ale modelky nemaji z pvt snad ani 30%, takze s touto website opravdu dobre zkusennosti nemam...!!! Nika
Odpovědět
#3
Hehe.Tam se dělala.Není pravda že luxusnější,kolikrát tam měli pěkný koštata a vydělaly si a pak tam přišla hezká holka a neměla nic.Zas záleží na schopnostech jako všude.No každopádně děs a hrůza.
Odpovědět
#4
kdyby mel nekdo zajem pracovat na tomto chatu z domu nabizim 1.25usd za min:-)
myslim si ze je to nejlepsi sazba co muze model z domu dostat
Odpovědět
#5
Ahoj holčiny!
Na tomhle serveru se mi daří, musím říct, že je to jeden z mých nejoblíbenějších serverů, na kterém pracuji. Smile
Neřekla bych, že je na F4F těžké dostat PVT, ale je zase pravda, že když jsem si tam našla (nebo spíš oni si mě našli) stélé zákazníky, tak jsou PVTs třeba denně jistější. Wink

A jinak si myslím, že to jak modelka vypadá - podle toho se automaticky nedá určit, ani na tomhle serveru, kolik bude vydělávat. Je to o sympatiích a každému klientovy se může líbit jiný typ dívky. A PVTs nebude dostávat žádná slečna, která bude na free vypadat otráveně nebo znuděně, to je snad jasný. Smile
Odpovědět
#6
Holky může prosím někdo poradit jak se tady sama přepnout do nude nebo pvt?nedávno jsem ho regla že ho zkusím místo Imlivu,na ten kašlu nemůžu ukazovat hračky normálně ve free,naposled mi za to odstavily učet na měsíc
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)