• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STUDIO PRIMA
STUDIO PRIMA Z POHLEDU MODELKY

Ve firmě Studio Prima s.r.o. pracuji jako modeka na erotických multichatech již od února r.2007.Napřed při studiu a nyní jako hlavní pracovní činnost. Tato práce pro mne znamená maximální ekonomickou svobodu formou zábavné práce, neboť flirt na internetu s muži je pro mne zábavou. Ekonomická svoboda ,tedy výdělky jsou pro mne velmi důležité, nakonec asi jako pro každého. Tyto výdělky mám velmi slušné a hlavně mám za tu dobu co ve firmě pracuji jistotu, že své peníze dostaneme vždy včas a to 2 x měsíčně, dokonce si kdykoliv mohu vzít zálohu až do výše mého momentálního výdělku.

Pracuji pod firmou Studio Prima s.r.o. v Ostravě a v současné době nás zde pracuje více jak třicet. Firma pro tuto práci přijímá dívky, ženy a páry.Na všech ,kteří ve firmě pracují vidím maximální spokojenost. Všichni hlavně oceňují seriznost vedení studia při jednání s námi a jak jsem již psala pravidelnost a spolehlivost ve výplatách. Je u nás víc dívek, které k nám přešly z jiných studií a zakotvily u nás na trvalo a nic dalšího již nehledají, neboť všechni jsme přesvědčeni, že v Ostravě o okolí prostě nic lepšího není. Garantem všech plusů ve studiu je pro nás mimo vedení studia i majitel studia, který nám poskytuje všemožné výhody,např. parfémy zdarma, solárko, zábavné večirky, zahraniční dovolená, v prosinci jsme Silvestra a Nový rok oslavili na Floridě.

Ve studiu v Ostravě je mimo výše popsaných plusů nutno ocenit i prostředí v kterém pracujme. Jde především o luxusní pokoje, nejmodernější techniku - čtyřjádrové PC, kamery SONY EVI, ploché velké monitory. V neposlední řadě také používání tzv. autologinu. Jedná se o unikátní nsystém, který nás automaticky loguje na multichaty a navyšuje naše zisky. Velmi slušně si u nás vydělávají i dívky,které neovládají cizí jazyky, neboť studio využívá know-how, které to těmto dívkám umožňuije. Majitel firmy je velmi vstřícný, komunikativní a umožňuje spolupráci případným žadatelům z jiných studií. Tento pan majitel je i spolumajitelem portálu vwww.mujlevichat.cz. což je největší studio na světě a je zde registrováno již více jak 4000 vysílajících. Na závěr chci říci,že bych neměnila, věřím že ještě pár roků budu moci ve studiu pracovat. Přeji studiu a firmě Studio PRIMA s.r.o. mnoho dalších úspěchů a vedení studia mnoho dalších dobrých nápadů pro naši práci. Pokud budete mít zájem přijdťe se i vy nezávazně přesvědčit o všem co jsem zde napsala vedení studia vás jistě uvítá. O tom, že ve v našem studiu je vše super, svědčí jistě i to,že jsme se umístili jako první v soutěži o nejlepší studio v ČR a to na prestižním potálu:

www.livechaty.cz

Ashlyn

Kontakt: www.livechatostrava.cz
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)