LiveJasmin
#1
LiveJasmin o sobě:

Jednoduchá registrace, snadné používání
Není nutné nic stahovat
Jednoduchá možnost výdělku z domova
Sám rozhoduješ o svém čase
Můžeš se stát jedničkou mezi Účastníky LiveJasmin Performer Awards a můžeš získat vysoké peněžní ceny
Můžeš si vybrat způsob "Chat Zdarma" nebo "Výhradně pro Členy"
Můžeš si vybrat z několika platebních opcí
Úplnou statistiku můžeš sledovat online
Odpovědět
#2
Jak se Vám praceje na tomto serveru? Líbí se Vám?
Odpovědět
#3
Chci se zeptat jake mate zkusenosti stimto studiem??? Mam zajem snimi spolupracovat. Dekuji za odpoved! Wink
Odpovědět
#4
Ahoj kolik má holka z pvt za 1min.? dekuji za odpoved.
Odpovědět
#5
Ahojky,
tak livejasmin vyplácí studiím a modelkám 35% z freechatu a 30% z nudechatu, takže pokud pracuješ za 1,99usd jako většina modelek tak to je cca 0,7 (freechat) a 0,6 (nudechat) za minutu v privátní místnosti.
Odpovědět
#6
Ještě odpověd pro Roberta,
já osobně na Livejasmin již nepracuji a to protože tam je obrovská konkurence a to 700 dívek stále online a ty provize také nejsou nějak závratné Smile
Odpovědět
#7
ahoj chacey,jak se máš?
Odpovědět
#8
Ahojky viviane,
mám se fajn děkuji za optání.

Jakpak se máš ty, jak jsi pořídila s hledáním studia?
Odpovědět
#9
je to docela blázinec :lol: píšu si asi s 6-ti studiama a těma co nabízí jen doma,ale je to na mě moc zdlouhavý,někdy je to věčnost než reagují na mail,s vybavením je to na štíru,protože jsem z daleka a to je pro ně nevyhovující,takže si vše musím opatřit sama,nakonec to dopadne asi tak ,že budu dělat u ......,pán mi dneska volal,pošle mi parametry PC,fráze .... a až budu mít vše připravené,tak mi pošle smlouvu,ráda bych už příští týden pracovala,už se to táhne na mě moc dlouho a já už chci pracovat,jinak co říkáš na tohle - 160 odpracovaných hodin aza cca 22.000Kč?
chacey Napsal(a):Ahojky viviane,
mám se fajn děkuji za optání.

Jakpak se máš ty, jak jsi pořídila s hledáním studia?
Odpovědět
#10
Je tu niekto - kto pracuje cez LiveJasmin...? Co je lepsie - "free chat" alebo "for members only" ?
Odpovědět
#11
ahoj Viviane,no za 160h to moc neni,ja délám tak 120 h měsíčně a nemívám pod 45tis.Ale pokud nemáš možnost sehnat nic lepšího,tak to zkus.Hlavně se jeď do studia kouknout.Koho neuvidíš při podepisování smlouvy tak ho většinou nevidíš ani o výplatě.:-(
Odpovědět
#12
ahoj,já pracuji na jasmině na free,jen některé dny je tak přetížená,že se ani nepřipojíš a když jo,tak me vypadávají lidi z pvt a nadávaji mi.Nechápou,že za to já nemůžu. :-( Jinak nemá cenu dělat za více než 1.99,nechodi pak lidi.Nejvic vydělávám na té malé ceně,jak dám 2,49 tak mě buzerujou i stály klienti.Na member jsem nevydělala nic,na free mám od 80dolaru vyš.Zlomte vaz
Odpovědět
#13
Nikole dakujeme za odpoved...
my sme dvojica,takze istotne pojdeme na 3.99 $...a k tomu free chatu-mysleli sme,ze na "members only" bude viac klientov,co chcu ist na privat - ako na "free" chate...
...inak nechces byt nasim PATRONOM ? Ak mame dat niekomu zarobit - tak nech to je aspon niekto z okolia...Smile
Odpovědět
#14
sem si to myslela,že je to málo,a to je holka co tam dělá dlouho-prej,mluvila jsem s majitelem jen potelefonu,takže nevím,nevím Tongue nejbližší studio je ode mne tak 3 hod. cesty autobusem Tongue
Nikole Napsal(a):ahoj Viviane,no za 160h to moc neni,ja délám tak 120 h měsíčně a nemívám pod 45tis.Ale pokud nemáš možnost sehnat nic lepšího,tak to zkus.Hlavně se jeď do studia kouknout.Koho neuvidíš při podepisování smlouvy tak ho většinou nevidíš ani o výplatě.:-(
Odpovědět
#15
tak jsem prolezla ten Jasmin,některé holky teda nic moc,přijdou mi před kamerou znuděný :lol: ,některým se obraz seká :/ někdo mi tady psal ať se tam zregistruju a pracuji si sama,proto jsem se tam šla číhnout,ale zase tady výšše se psalo,že je často přetížený
Odpovědět
#16
já pracuji na jasmíně a tento chat mi vyhovuje a vydělávám na něm dost peněz..
Odpovědět
#17
Ahoj,diky ale patron podle mě za toho druhého ručí a já věřím jen sama sobě.A makám pro studio,tak to asi nemůžu dělat.Ale jestli chcete dělat za takovou cenu tak doufám ,že vypadáte jak Brangelina jinak asi budete zklamaní.Já makám spíš jinde ale kámošky tam dělaj dost.Já mám radši jiný site kde neberou ty rádoby modelky s webcama :-)
Odpovědět
#18
ahoj chtela bch reagovat ohledne jasminu .ja pracuji na jasmine uz pres rok a vzdy za 2.99 a opravdu se tam penizky daji vydelat a mam tam i klienty kteri zustanou i 20az nekdy 40min to je ruzny .a njsem zadna hvezda ,takze se tam opravdu vdelat da pracuji dene 3 hodky a mivam tam 100 az 150 dolaru .nerikam ze je to dene ale nikdy se mi nestalo , kdyz mam spatnej den mit pod 60 dolaru . nezlobte se jsem se tak rozepsala ale chce to usmev a nemusite vypadat jako holywudske hvezdy tak hodne stesti nicola.
Odpovědět
#19
Ja by som sa chcel zaregistrovat na livejasmin osobne mi nejde vobec o peniaze ale skor o zabavu. ale chcel by som sa spitat na par veci:
1. pri registraciji pitaju strasne vela osobnych udajou a toto je vec z kym sa moc nechcem delit, neviete co sa moze stat keby im zadam falosne udaje?
2. Ak by som pri registraciji zadal prave udaje vratane adresi budu mi na moju adresu nieco posielat? bude mat zasielka od nich ich logo (dost by som sa hambil od postarky preberat obalku z napisom livejasmin)
3. Ake su sposoby platby? je mozne zvolit si paypal?
Odpovědět
#20
Může mi prosím někdo vysvětlit jak funguje team awards?? diky paige
Odpovědět
#21
Není to tak špatnej server, jak jsem předpokládala. Makám sama na sebe a za první 4 krátký směny ala odpracovaných 508 minut mám 421 dollarů pro mě. Je tam privátů dost, tak to zkuste. Zatím mi to nepadalo ani jiné technické problémy
Odpovědět
#22
to mluvíš o jasmínu?
Ella Napsal(a):Není to tak špatnej server, jak jsem předpokládala. Makám sama na sebe a za první 4 krátký směny ala odpracovaných 508 minut mám 421 dollarů pro mě. Je tam privátů dost, tak to zkuste. Zatím mi to nepadalo ani jiné technické problémy
Odpovědět
#23
Viviane Napsal(a):to mluvíš o jasmínu?
Ella Napsal(a):Není to tak špatnej server, jak jsem předpokládala. Makám sama na sebe a za první 4 krátký směny ala odpracovaných 508 minut mám 421 dollarů pro mě. Je tam privátů dost, tak to zkuste. Zatím mi to nepadalo ani jiné technické problémy

Ne drahá, v sekci LiveJasmin píšu asi o chovu pštrosů. Říkám, že jsem tím sama mile překvapenaWink a po dalších dvou směnách to šlape téměř stejně
Odpovědět
#24
jooo?ty chováš pštrosy?a jaký máš,dvouprstý a nebo Emu?
ne drahá, jsem ve Napsal(a):
Viviane Napsal(a):to mluvíš o jasmínu?
Ella Napsal(a):Není to tak špatnej server, jak jsem předpokládala. Makám sama na sebe a za první 4 krátký směny ala odpracovaných 508 minut mám 421 dollarů pro mě. Je tam privátů dost, tak to zkuste. Zatím mi to nepadalo ani jiné technické problémy

Ne drahá, v sekci LiveJasmin píšu asi o chovu pštrosů. Říkám, že jsem tím sama mile překvapenaWink a po dalších dvou směnách to šlape téměř stejně
Odpovědět
#25
můžete mi prosím někdo poradit,na jasminu je možnost si natočit placená videa ,která si klient může pustit když jste offline,natočila jsem,dala název a popis,uložila,ale vidoa jsou neaktivní,není aktivní ta ikonka panáčka,co s tím prosím?díky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)