studio Velvet - olomouc
#1
Zdravím všechny holky,
supr fórum už dlouho ho čtu a dnes jsem se rozhodla se podělit o svoji zkušenost s jedním skvělým studiem. Snad to někomu pomůže a nespálí se jako já.

Po přečtení příspěvků zde na fóru jsem si řekla, že zkusím tuto práci a tak jsem si našla studio v Olomouci jménem Velvet. Manažerky studia jsem se před osobní schůzkou ptala zda mají plánování směn přes internet a ten samologovací program. Bylo mi řečeno že ano samozřejmě. Pro studio Velvet jsem se rozhodla hlavně z toho důvodu, že na stránkách píšou "vlastníme 15 serverů". Což jen tak nějaké studio nenabízí a proto jsem si ho vybrala.

Ve studiu mě čekala slečna xxx, nerada bych jmenovala, která byla příjemná akorát na první schůzce, kde mi ještě jednou potvrdila otázky, na které jsem se ptala. Dostala jsem smlouvu, kterou jsem si nemohla odnést domů a probrat s přítelem tak jsem si ji raději 3x přečetla a podepsala na místě.

Bohužel pokud Vám někdo nedá smlouvu domů k přečtení ani v tom studiu nepracujte holky, protože to byla velká chyba. Ve smlouvě jsem se zavázala k odpracování minimálně 12ti směn za měsíc. V případě nedodržení pokuta 10 000kč. Když jsem se na to ptala tak mi bylo řečeno, že to platí jen pro dívky, které nejsou spolehlivé a že pokud to myslím s prací na livechatu vážně tak nebude problém.

Na schůzce mi bylo řečeno, že plánování směn přes internet a samologovací program mají a zde nastala první chyba protože ani jedno ve studiu není. Když jsem se na to ptala tak, že se na tom pracuje a že to brzo bude.

Hygiena ve studiu je otřesná, myslím si že pracovní místo by mělo být maximálně čisté a sterilní a ne aby si v pokoji, kde se vysílá sušila manažerka studia své prádlo a k tomu všemu ještě prádlo přítele, který je ve studiu pečený vařený.

A teď asi to nejlepší, slečna xxx na svých stránkách píše, že vlastní 15 serverů. Poprvé když jsem to četla nevěděla jsem zda je to myšleno jako že nabízí práci na 15ti serverech a nebo že je přímou majitelkou 15ti serverů. No můžu Vám říct, že ani jedno protože mě zaregistrovala jenom livejasmin a to 2 konta a to je vše. Takže z 15ti serverů byl nakonec jen 1 Smile

V momentě, kdy jsem již navenek ukazovala svoji nespokojenost a otravu chodit na směny abych 6 hodin znuděná ležela na posteli a vydělala 100kč tak přišlo vyhrožování. Jestli nesplním 12 směn tak pokuta 10 000kč. Slečna xxx pořád dokola volala, psala sms, že to bude řešit s právníkem a podobně.

Myslím si, že tahle slečna asi dlouho fungovat nebude a můj názor je takový, že svoje studio si může udělat asi každý, když to zvládne taková blbka.


Mimochodem s prací na livechatu jsem po této zkušenosti sekla, jelikož se nechci spálit znovu. Takže za mě studio Velvet rozhodně nedoporučuji!
Odpovědět
#2
Čauky, tak tohle přesně vystihuje studio velvet a tu neskutečnou trubku veroniku kadlčákovou s jejím úžasným přítelem a zároveň technikem co je uplně neschopnej. Podmínky absolutně nejhorší. V momentě kdy jsi nemocná a nesplníš směny pokuta 10000kč a pokud nezaplatíš právníci a pokud ani právníci tak vyhrožování přes telefon, neustálé otravování a podobně.

Už tam několik měsíců nepracuji díky bohu a fakt nevím jestli vůbec ještě fungují. Dřív byl velvet v jakž takž dobře vypadajícím starém baráku, který byl na stránkách velvetu prezentován jako LUXUSNÍ VILA haha Smile

Z důvodů nefungování a obrovské ztráty finančních prostředků se studio stěhovalo na okraj města takže všechno špatně pak jsem skončila.

Mimochodem šéfová je neuvěřitelně tupá, kdo se s ní nepotkal nikdy tak by nevěřil jak může být někdo tak hloupej a naivní. Po olomouci rozhlašuje neuvěřitelné kraviny jako že tam vlastní studií několik a že všechny zničí a podobně. myslím že tahle zničí sama sebe.
Odpovědět
#3
Výborně holky...registrovala jsem se, abych zareagovala, jelikož mám stejné zkušenosti se zmiňovaným rádoby studiem..

Slečna Kadlčáková je namyšlená, hloupá a těžce naivní kráva (bez prominutí), která na počátku než podepíšete smlouvu naslibuje hory doly a hraje si na příjemnou šéfovou a pak zjistíte, že skutek utek...
Její tupost je až tak vysoká, že neumí zaregistrovat jiný chat než LiveJasmin ( Kdo na chatech dělá, tak ví, že jen jasmin ho v dnešní době neuživí )..

Jakmile odcházíte domů s výdělkem 120 Kč za 6ti hodinovou směnu ( a to Vám ještě "šéfka" řekne po 4 hodinách, že můžete jít klidně domů, protože dnes to "nejde" ), tak začnete přemýšlet nad tím, že je asi něco špatně...

Ta "kráva" neumí nic jiného, než jen bombardovat smskama, že si musíte okamžitě napsat směnu, nebo zaplatíte pokutu...Týden jsem si nenapsala směnu a zkoušela to na mě, že prý si zjistila, že dělám v jiném studiu a že mám zaplatit pokutu 10 000...

Ono totiž ty pokuty jsou asi jediným zdrojem jejího příjmu, protože tak jak tak za chvíli krachne...

Hygiena otřesná, pokoje nic moc a jednání Kadlčákové děs a hrůza!!

Myslím, že se nás tu sejde víc se stejným názorem...A doufám, že to poslouží jako odstrašující případ pro holky, které se tam případně chystají, nebo chystaly....
Odpovědět
#4
Ve zmíněném studiu Velvet pracuji už docela dlouhou dobu a proto si myslím, že jsem také oprávněna podat recenzi :-)

To, co tady čtu, jsou výplody chorých mozků, protože většina zde zmíněného je přesně naopak :-) Je neuvěřitelné, co dokáže lidská závist, zhrzenost...že, pane B. ? Ale teď k samotnému studiu- Modelka má k dispozici až 15 serverů, je pouze na ní, kde se uchytne a kde bude vydělávat, bohužel slečno" Buchtičko ", když nejste schopna vydělat na jednoduchém serveru, nevyděláte ani nikde jinde Smile Bylo by vhodné dát si ruku na srdce a popřemýšlet o tom, zda na tuto práci máte, či ne :-) ... Další věc je hygiena, je až k smíchu, co se tu dočítám o pověšeném prádle a pod... i kdyby to byla pravda, svědčí to spíš o tom, že je zde dodržovaná hygiena, ne naopak :-) chtěla bych to vidět u vás doma Smile) a nebo spíš nechtěla .... Prádlo přítele, který je ve studiu pečený vařený ? Po dobu co jsem ve studiu, jsem přítele slečny X potkala asi 2x a vždy po pracovní době, kdy již nepracovaly modelky !!! A i kdyby tam byl, jak píšete- pečený vařený, Vám by to mohlo být úplně jedno... Rovněž sušící se prádlo Vám jistě Váš chabý výdělek neovlivnilo :-) Osobně neznám studio, kde by se na hygieně lpělo tolik, jako ve studiu Velvet. Podmínky pro práci jsou nadstandardní a to jak v přápadě techniky, tak i prostředí. Což může posoudit každý, kdo studio osobně navštívil, nebo si prohlédl fotografie studia Velvet... je k blití, co se tu píše, ale každý s průměrným IQ pozná, že tyto příspěvky psala jedna a tatáž osoba se záměrem pošpinit livechatové studio Velvet a slečnu X... Která mimochodem vždy novým modelkám poradí a vychází vstříc jak jen je možné...

:-) a nezapomeň ten příspěvek hned smazat Tongue
Odpovědět
#5
Bohužel nemám pravomoce smazat tento příspěvek ale v pohodě reagovat můžu. Neskutečná je akorát drzost autora předešlého příspěvku, protože vyplodil jednu velkou LEŽ. Do dnes mě otravuje právník té krávy a vymáhá ze mě 10000kč za to, že jsem nesplnila podmínky. Už jsem ho několikrát poslala někam tak uvidíme co z toho bude snad né exekuce.

15 CHATU DĚLÁŠ SI SRANDU ??? tak je vyjmenuj ty kozičko haha, vždyt ta kráva není schopná nic nového zaregistrovat jen ten livejasmin!!! A co mi řekneš na tu 1 dezinfekci co tam koluje co stojí 150kč Smile

Holky co dělají doplňování zboží v tescu mají více peněz než modelky z velvetu!

VELVET JE JEDNA VELKÁ ŠPÍNA - kdo chce mít na krku právníka a nevydělat si ani korunu tak prosím pracujte tam.
Odpovědět
#6
Tak nevím,
ale pokud je paní Kadlčáková majitelka studia Velvet, tak by možná všechny zajímalo, že příspěvek FromSpace byl odeslán z IP adresy připojení, které je napsané na paní Kadlčákovou. Takže paní majitelka obhajuje své chování a chod svého studia a ještě tak stupidním způsobem.

Mimochodem nic se mazat nebude je třeba aby si všechny dívky udělali obrázek a věděli jakým studiím se mají vyhnout. A vypadá to, že studiu Velvet se budou vyhýbat velkým obloukem.
Odpovědět
#7
Sice samotný Velvet ani majitelku studia neznám....ale jak to tak čtu přijde mi divné, že samotný administrátor objektivních stránek livechaty.cz dokáže takto osočovat studio nařčené pouze dvěmi dívkami, které o livechatu hodně ví a mají zde každá pouze jeden příspěvek o zkušenostech (negativních) pouze v tomto studiu....zajímalo by mě tedy....kdo je tu vlastně kdo....ani na recenze se nedá spolehnout protože dobré recenze si píšou vlastníci studií a špatné recenze vlastníci studií kteří chtějí poškodit jiná studia.....
Odpovědět
#8
Nikoho neosočuju, jen přikládám fakta k danému tématu jelikož pokud se tady někdo hádá a plyve špínu tak kontroluji IP adresy tím zjistím například zda k pražskému studiu nehází špínu někdo z Ostravy a podobně. Takže beru za důležitou informaci, že příspěvek, který vyvrací tu špínu si píše sama majitelka studia. Mimochodem to, že je někdo nový uživatel neznamená že je nezkušený.

Pro upřesnění:
Pokud má například někdo internet od netboxu či jiného poskytovatele a podepsal s nimi smlouvu tak je uživateli přidělen tzv. hostname což je ve většině případů jméno ze smlouvy. Jméno majitelky studia Velvet jsem si přečetl v jednom z příspěvků a hostname je přesně tohle jméno.

At si každej udělá obrázek jaký chce.
Odpovědět
#9
Doprdele tohle nemyslíte vážně!!!

Tak jen aby bylo jasno. MeggiLP je majitelka LipsTicku, která ho hrozně chválí jak se změnil majitel, jak je to tam ted superSmile a přitom tady mele takové kraviny co je objektivní.

Jste opravdu moc chytrá do svého profilu si dát email, na který je na internetu mnoho inzerátů pro nábor dívek do studia LipsTick, který mimochodem má zde na foru otřesnou pověst!


Zde je důkaz toho kdo psal příspěvky od MeggiLP:

IP address 194.213.62.145
Hostname mail.lipstick.cz
ISP LIPSTICK s.r.o.
Country Czech Republic
City Brno



TAKŽE CO MEGGILP JE OBJEKTIVNÍ CHVÁLIT STUDIO LIPSTICK POKUD JSTE MAJITELKOU ???
Odpovědět
#10
FromSpace Napsal(a):Osobně neznám studio, kde by se na hygieně lpělo tolik, jako ve studiu Velvet. Podmínky pro práci jsou nadstandardní a to jak v přápadě techniky, tak i prostředí. Což může posoudit každý, kdo studio osobně navštívil, nebo si prohlédl fotografie studia Velvet...

LOL Veroniko, ty jsi tak trapná, že to ani možný není...
Haha...nadstandardní prostředí??..Možná máš dobrý kamery, ale tím to hasne...3 vysílací pokoje, z toho jeden je tvůj, takže vlastně modelkám připadají zbývající dva..I když vlastně jeden z těch dvou má asi navždy rezervovaný dle tebe nejlépe vydělávající modelka, tudíž zbývá jeden pokoj....Nevím, co jsou dle tebe nadstandardní podmínky pro modelky - myslíš vysílací pokoj s prosklenými dveřmi z chodby?Nebo rozvrzaná stará parketová podlaha? A nebo jsi snad měla na mysli žebřík umístěný v jednom z vysílacích pokojů???To, že máš 3 kamery Sony EVI z tvého rádoby studia bohužel žádné nadstandardní studio nedělá...
A mimochodem, jakých 15 serverů prosímtě?...2 nicky na jasminu jsou 15 serverů? Pokud ano, tak potom se samozřejmě omlouvám...

Ano, můžu jen souhlasit, že v Tescu za pokladnou si člověk vydělá více, než ve Velvetu...
A vůbec tady ve většině případů nejde o zhodnocení toho, zda-li člověk na práci na livechatu má, nebo nemá jak tu bylo zmíněno...Říkám to proto, že osobně jsem obešla několik studií v Olomouci, přesněji 4, kde jsem pracovala a Velvet byl nejhorší, jak co se týče prostředí, tak jednání "šéfové", a výdělků...Vrátila jsem se k jednomu ze studií, o kterém si dovolím říct, že je v Olomouci nejlepší a co se týče výdělku, nemůžu si vůbec stěžovat...
Bohužel u sl. Kadlčákové bych si nevydělala ani životní minimum...

Jen doufám, že naše příspěvky poslouží holkám, které třeba přemýšleli o tom, že by zkusili do Velvetu jít pracovat...
Za sebe a kamarádku, která tam taky pracovala můžu říct jen: HOLKY, NEVYDĚLÁTE SI ANI NA ŽIVOBYTÍ A PAK PO VÁS JEŠTĚ BUDE POŽADOVAT 10000KČ POKUTU!!!!!

Jestli můžu poradit, vyhněte se Velvetu obloukem...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)