Studio Eurolive
#1
Ahoj všichni

chtěla bych se zeptat,nemáte někdo zkušenosti se studiem Eurolive v Praze. Podle fotografií na www stránkách vypadá slibně, příští týden se tam jdu podívat, tak bych byla ráda za nějaké názory ohledně práce v tomto studiu :-)))
Odpovědět
#2
Nedoporučuji. Budu se snažit co nejdříve podat výpověd.
Odpovědět
#3
Taky jsem tam v Praze pracovala... Nedoporucuji. Smile Za prve se tam pracuje JEN na Flirt4Free a pokud nejsi luxusni modelka nebo pokud nemas s livechatem zkusenosti a plno hracek a pradylka k tomu, nevydelas nic, nebo hrozne malo, mozna na zacatku, protoze budes mezi novyma modelkama, tak te budou chodit okukovat, a nekteri te vezmou na pvt, aby te poznali, ale ono tam poradne vydelava jenom par holek - stalic. Sice nabizeji pausal, ale kdyz si to zprumerujes, tak pokud bys nevydelala nic na freechatu a byla placena jen za pausaly, vydelas si asi tak jak na kase v Tescu. Radsi si najdi nejaky studio, kde se da pracovat na multichatu, v Eurolive v Praze fakt holky moc nevydelavaji... Smile
Odpovědět
#4
Mám s tímto studiem několikaletou zkušenost a jsem maximálně spokojená. Ano, pracuje se tam sice jen na Flirt4free, ale právě tam se dle mé osobní zkušenosti dá vydělat celkem slušně a to třeba jen za tři hodiny práce. Poloha přímo v centru Prahy je velice výhodná a to že šéfové jsou muži je výhodou, jelikož jsou přímí a féroví, narozdíl od žen (mám zkušenosti i s jinými studii), které do pracovního vztahu projektují i svoje osobní sympatie a antipatie.
Odpovědět
#5
I z těchto prodaných videí má modelka peníze, ikdyž ne velké. Nehledě na to, že tato videa jsou pro modelku reklamou. Člověk musí přemýšlet víc "dopředu" a ne jen na okamžitý výdělek.
Navíc cenu kterou za tebe zákazník platí (tudíž cenu kterou máš za minutu) si můžeš nastavit sama podle vlastního uvážení. Sviňárnou bych to rozhodně nenazívala, každá věc která mě propaguje a zviditelní před membery je přínosná.
Odpovědět
#6
Nikomu mozek nevymývám. Také tento server znám dobře, ale je vidět, že na to máme každý jiný názor. Na této stránce jsem si vydělala vždy nejvíce, a to pracovala jsem i na jiných. Takže ikdybych za tyto videa nedostala opravdu nic, nevadí mi to. Přesto že vím, že ta to nějaké ty kredity jsou.
Odpovědět
#7
Myslim,ze je zbytecne se tady dohadovat ne?
kazdy ma na to jiny nazor,nekdo spojeny je,jiny neni,holt to tak je se vsim...100lidi ma 100 chuti a nazoru.Wink
Mmch skoro kazdy chat pouziva videa modelek,nekdo za to modelkam plati,jiny ne.
Ted jsem cetla podminky na jednom chatu a kazdy kdo tam chce pracovat musi podepsat,ze souhlasi s tim,aby spolenost sirila,rozsirovala,pouzivala hlas,jmeno i telo modelky pro vsechny ci specificke divaky atd..
Takze asi tak....dela to skoro kazdy.
Odpovědět
#8
tak to si teda nemyslim, ze kazdy chat pouziva videa modelek , pracuji na dosti mistech a na zadnem chatu nenabizeji ma videa, aniz bych sama nechtela ... pokud chci video , sama si ho nahraji a taky mam za to smluvenou provizi
Odpovědět
#9
sandrito takhle jak pises to mam i ja,ale muzu rict,ze za xx let co delam na chatech jsem uz toho videla hodne,precetla hodne smluv atd.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)