Prace na nemeckych chatech
Dvě osoby v jedné sorry to ne...Já holkám normálně radím.A bejt sesy bych nechtěla fakt ne.Petka

Já myslím že sesy je jak dva lidi v jednom..
Ne ty!
Že jednou vše umí a podruhý nemá o ničem ani páru..
Jsem to napsala asi blbě.
Odpovědět
Může se zeptat, ať se klidně ptá vždyť mě je to úplně jedno....ať si píše kdo chce co chce. Jen už je otrava číst pořád to samé dokola když odpověď tu byla 40 krát napsaná. Jde jen o to, že všechny věci na které se ptá vlastně musela zvládnout když pracuje sama na sebe a vydělá pěkný peníze ......To je jako bych upekla koláč a pak se ptala na recept.....nechápu, ale to je jedno
Odpovědět
Sesy to Sandrita: Tak co jak ti to tenhle tejden šlo??...No víkendy sou stejně lepší dle mého názoru...Jo a konečně jsem se odpoutala od studia,zrusila od studia profily a zalozila si novy, a ani nevíš jak to šlape,páč vidím svý statistiky a nemůžu tomu ani uvěřit za tři dny tvrdý práce co mákám sama na sobě to fakt šlape mám za ty dva dny jednou tolik...no prostě bomba...Hmmm takže studio...asi bych tam už nešla...Je fakt super zapnout si chat kdy chces bez nejaky buzerace...Co ty jak to tobe šlape??....Smile


HOLKY MYSLÍM TOHLE:

Pokud by to byla pravda, tak by se teď Petky nevyptávala na takový kraviny , hlavně je to i nesmyslné časově, to snad nemohla mít ty chaty za dva dny ani hotový..
Odpovědět
Cicmunda Napsal(a):Dvě osoby v jedné sorry to ne...Já holkám normálně radím.A bejt sesy bych nechtěla fakt ne.Petka

Já myslím že sesy je jak dva lidi v jednom..
Ne ty!
Že jednou vše umí a podruhý nemá o ničem ani páru..
Jsem to napsala asi blbě.

A já se lekla že ji slučuješ se mnou.Je mi líto ale bud je uplne blba nebo to jen hraje.Nic víc nic míň.Petka
Odpovědět
Cicmunda Napsal(a):
petka Napsal(a):Holky měním názor ta sesy je fakt nějaká divná pta se mě už po 10 jak se regnou na nejjednoduššejších chatech.Vaši kritiku beru zpátky ode mě.Že já jsem se ten email dávala.Holky to psychicky nezvládnu..Petka

Hlavně to, jak napsala, že si sama vymazala profily u studia, to je lež jako věž. Na to mě upozorňovala učitelka, že když budu chtít někdy končit, tak že mám říct pravdu a požádat majitele o vymazání, protože ty profily jsou jeho, ne moje a když udělám levou, že mě tam taky za trest může nechat viset třeba 5 let :-)
Sama si ty profily zrušit nemůžeš, musí to udělat oni. Podle mě prostě lže...

Joo přesně tak to mi bylo taky divne protože si to ani sama nemužeš zrušit musela by jsi znat login studia :-) asi tak nějak. Sama jsem přestala makat a nezrušily mě na 777 a nemužu tam makat :-) takže vim co to je. Prostě sama si nic zrušit nemužeš asi tak nějak ;-) aspon Flirt, 777, 99, livestrip . . . a ještě určo jine pokud neznaš login studia pod kterym maji všechny holky ( což určitě nezna nikdo bo by pak viděl statistiky všech holek celeho studia) . Neni to lehke začit makat na sebe člověk se musi domluvit že ho zruši bo fakt hlavně na 777 a livestrip byva problem ;-) a potom určo i ještě u některych.
Odpovědět
Cicmunda Napsal(a):Sesy to Sandrita: Tak co jak ti to tenhle tejden šlo??...No víkendy sou stejně lepší dle mého názoru...Jo a konečně jsem se odpoutala od studia,zrusila od studia profily a zalozila si novy, a ani nevíš jak to šlape,páč vidím svý statistiky a nemůžu tomu ani uvěřit za tři dny tvrdý práce co mákám sama na sobě to fakt šlape mám za ty dva dny jednou tolik...no prostě bomba...Hmmm takže studio...asi bych tam už nešla...Je fakt super zapnout si chat kdy chces bez nejaky buzerace...Co ty jak to tobe šlape??....Smile


HOLKY MYSLÍM TOHLE:

Pokud by to byla pravda, tak by se teď Petky nevyptávala na takový kraviny , hlavně je to i nesmyslné časově, to snad nemohla mít ty chaty za dva dny ani hotový..

No to nemohlaaaaaaa za dva dny to jsem neměla ani ja ;-) čekala jsem tři dny skoro :-)
Odpovědět
petka Napsal(a):
Cicmunda Napsal(a):Dvě osoby v jedné sorry to ne...Já holkám normálně radím.A bejt sesy bych nechtěla fakt ne.Petka

Já myslím že sesy je jak dva lidi v jednom..
Ne ty!
Že jednou vše umí a podruhý nemá o ničem ani páru..
Jsem to napsala asi blbě.

A já se lekla že ji slučuješ se mnou.Je mi líto ale bud je uplne blba nebo to jen hraje.Nic víc nic míň.Petka


Ne vubec, já mluvila o ní, já si to teď čtu co tady psala všechno, protože sem zase nechodím každý den a to jsou bludy. Tak je buď uplně mimo nebo si vymýšlí. Jeden den píše tak a druhý den tak. Podle mě je to nějakej trouba, co chat neviděl ani z rychlíku a chce pomoct a nechce nikomu dávat žádnou provizi ani tomu můjlivechat, tak se to snaží takhle z lidí vytáhnout. Nebo blázen
Odpovědět
Díky holky.Já jsem tak naivní a odpovídám jí na krávoviny,když klidně můžu makat na chatu a nepopisovat ¨jí všechno.Všem se tu holky omlouvá že sem vás holky nařkla,ale sesy je fakt pitomá.Jdu pracovat.Nebo mě z ní jebne.
Odpovědět
petka Napsal(a):Díky holky.Já jsem tak naivní a odpovídám jí na krávoviny,když klidně můžu makat na chatu a nepopisovat ¨jí všechno.Všem se tu holky omlouvá že sem vás holky nařkla,ale sesy je fakt pitomá.Jdu pracovat.Nebo mě z ní jebne.


Hele já to ted dočetla a jdu taky makat, kvůli nějaký totální blbce tady ztrácíme cenný sobotní výdělky. No nejsme my kozy? :-) Holky, tak ahoj a někdy zase tady jo?
Odpovědět
Hela asi takhle holky ráda jiným holkám pomůžu jelikož sem taky začínala a než sem se to všechno naučila bylo to dost kruty.Ale nemám ráda holku co mi napíše že všechno zná a umí a pak se mě ptá na krávoviny.A máte pravdu,mě ten pod kým dělám zařizoval profil i tejden takže to nemohla mít tak rychle.Petka
Odpovědět
Jsme kozy.Víkendy jsou nejlepší a já jí už 2-3 hodiny odpovídám jak se regnou na chat.Jesli mi ještě jednou napíše tak jí pošlu do pr***.Tak zase tady někdy.Ahoj Petka.
Odpovědět
petka Napsal(a):Jsme kozy.Víkendy jsou nejlepší a já jí už 2-3 hodiny odpovídám jak se regnou na chat.Jesli mi ještě jednou napíše tak jí pošlu do pr***.Tak zase tady někdy.Ahoj Petka.


Radši sem pak hod její mejl a to "pravý jméno" ať si na ní dají ostatní pozor a nenechají se nachytat jako my..
Odpovědět
Petka: tak jako podle tebe jsem blba a pitoma jo..tak ti taky neco reknu 2 hodiny mi neradis co keces..ty ses kravka kdyz neumis pochopit co ti pisu v meilu...jo a pro vsechny mate mi co zavidet sem hezci a mladsi tak se tu mejte.PsTongueetka nemylsla jsem si ze ses takova bonzacka a lzes.!!.
Odpovědět
eurofriends: Musíš taky počítat že když seš v páru tak se dělíš,i když pravda je že nevím kolik máš za měsic tak to nemůžu soudit.A jestli tví přatelé fakt jedou tech 12 chatu+ 8 hodin denně tak je jejich výdělěk víc než reálný.Dle mého.Jen je to záhul dle mého.
Odpovědět
eurofriends: Máš pravdu je to jak na kterym chatu,já osobně bych asi do páru nešla.Nevím jaké to má výhody,krom peněz spíš vidím ty nevýhody-dělba peněz,domluvit se taky,v jakej čas to dělat.Je to prostě na dohodě pokud to neděláš s přítelkyní či přítelem se kterým žiješ.Petka
Odpovědět
Z docela zajímavého tématu, které mohlo pomoci mnoho dívkám jste udělali totální offtopic sračku, kterou bych nejraději celou smazal. Už vůbec mi hlava nebere to, že někdo píše za 2 osoby a ještě se tak stupidně prozradí (sesy a petka píšicí ze stejné IP adresy musí být určitě chytré holky).

Opravdu se holky dokážete jen hádat, pomlouvat a předhánět se ve výdělcích?

Bohužel z důvodů zkvalitnění fóra jsem nucen automaticky blokovat IP adresy, ze kterých se budou psát příspěvky, které budou sprosté nebo budou někoho urážet.
Odpovědět
ADMIN : mozna by bylo fajn tohle tema cele smazat , je to jen jeden velkej spam a infomace uzitecne vysly do ztracena
Odpovědět
admin : proc jsou blokovany emailove adresy v jednotlivych profilech?Tzn.,ze i kdyz ji do sveho profilu napisu,ostatni ji nevidi?Je k tomu nejaky duvod?
Odpovědět
*
Odpovědět
pro Sally: ano určitě k tomu důvod máme a to ten, že nechceme aby Vám chodili různé druhy spamu. Další věc je že někteří chytráci viz p.Gre.. obesílal emailové adresy z našeho fora aby holkám zaregistroval zdarma chaty. Když jsem mu psal z čeho žije když všem holkám registruje chaty zdarma bez jakékoliv provize tak mi raději neodpověděl. Ale za to mi odpověděla dívka, které před výplatním termínem změnil epassporte tak aby výplata přišla přímo mu. Takže tohle jsou přesně ty důvody!

Diskuzi jsem promazal aspoň trošku, aby zmizely ty nadávky, urážky a podobně pak se na to ještě podívám aby zde zbyly jen relevantní informace.

A VÁS DÍVKY PROSÍM PIŠTE ZDE BEZ EMOCÍ, FORUM JE ZDE PRO VÁS TAK SI HO NEKAŽTE!
Odpovědět
chapu,pak ale rovnou zakazte vkladani emailu do profilu.Vsichni pisou adresu mam v profilu a nikdo netusi,ze pro ostatni je ten jejich email neviditelny.
Jinak chvalim to promazani fora.
Odpovědět
Pájinka Napsal(a):Nabizim divkam a zenam praci na nemeckych chatech. Znalost nemciny neni nutna a vekove to take neni omezeno.

Jedna se o praci z Vaseho domova, proto musime mit pocitac a webovou kameru. Nejsem studio, sama tuto praci delam. Divka si muze mesicne vydelat 30 - 40 000 kc, ale statisice Vam slibovat nebudu. Napiste mi email, vse Vam vysvetlim a zaskolim.



prosím o bližší info:***********

Tak v jednom přispěvku pišeš že pracuješ . . . :-) V druhem příspěvku pišeš že hledaš praci . . . a v třetim příspěvku že se chceš registrovat na webcam. Teeedaaa TROŠKU ZMATENE NEEEE? :-) A v dalšim chceš pujčit kameru . . . ??? trošku tě nechapuuuuuuuuuuuu co vlastně chceš Big Grin A pokud pracuješ na německych chatech tak asi představu musiš mit kolik se da vydělat neeee? :-)
Odpovědět
Nekdo kdo neumi ani zaklady Nj a Aj nabizi praci na 20 chatech za 30-40tisic, podruhe hleda studio.....hmmm to nebudes mit asi moc zajemcu.
Registrovat se na chatech umi kazdej deb.l, ale jak dal aby to melo nejakej smysl....to je slozitejsi.
A pokud jsi to nikdy nedelala a z par rad a prispevku tady ses rozhodla udelat si pomyslne studio doma, tak ti radim ani se do toho nepoustej, najdi si radsi nejake studio a bez delat tam.
Odpovědět
kuschelmaus Napsal(a):Pokuď modelka vypadá dobře je to plus v tom, že se o ní klienti začnou více zajímat. Ale pokuď ta krásná modelka neumí komunikovat a show nestojí za nic tak jí nepomůže nic, ani ta hezká tvářička. A komunikativní boubelka s dobrou show nemůže očekávat, že bude mít na chatu narváno. Každý zákazník preferuje něco jiného, ale záleží jen na té dívce jak to umí prodat.

Danča: tak to je první studio o kterém tohle slyším.....

Naprosto souhlasím je spousty krásných holek na chatu a nevydělají vubec to co jiné ony totiž jsem sedí a předvádějí svou krásu , show o ničem a hlavně s těžkým nezájmem a pak se diví.
Já se snažím jsme vždy namalováná, upravená, usměvavá mám plno hraček a i tak 300-600na hodku nebo 200e za 3hod jak tady někdo psal nemám:-((((
Odpovědět
Rebelka Napsal(a):
Pájinka Napsal(a):Nabizim divkam a zenam praci na nemeckych chatech. Znalost nemciny neni nutna a vekove to take neni omezeno.

Jedna se o praci z Vaseho domova, proto musime mit pocitac a webovou kameru. Nejsem studio, sama tuto praci delam. Divka si muze mesicne vydelat 30 - 40 000 kc, ale statisice Vam slibovat nebudu. Napiste mi email, vse Vam vysvetlim a zaskolim.



prosím o bližší info:***********

Tak v jednom přispěvku pišeš že pracuješ . . . :-) V druhem příspěvku pišeš že hledaš praci . . . a v třetim příspěvku že se chceš registrovat na webcam. Teeedaaa TROŠKU ZMATENE NEEEE? :-) A v dalšim chceš pujčit kameru . . . ??? trošku tě nechapuuuuuuuuuuuu co vlastně chceš Big Grin A pokud pracuješ na německych chatech tak asi představu musiš mit kolik se da vydělat neeee? :-)



Rebelka
co to je za hloupost!!! To jsem vůbec nepsala já!!!

Už jsem tu záhadu odhalila já jen odepisovala na ty příspěvky moje odpověd je vždy pod textem jako napr:
prosím o bližší info:***********
a
:-)) trošku jo,ale ani ne:-)) pisni email pošlu ti na někoho kontakt jistě pomuže
a
Ahojky také bych měla zájem o co pak jde?

ses teda pěkně do toho zamotala:-)) a já asi takySmile asi se odepisuje na příspěvek jinak,ale jsem tady jeden den takže to neumím. Takže pokud jsem způsobila mystifikaci - omlouvám se:-))

kuschelmaus
a každy druhý hned se toho chytne:-))
Koukám že zajímavé dikuse:-)))

pro info německy umím učím se 8rok. Chaty mám také ( 3 roky) dělám 100-150hod měsicně - neumím ale ang a chtěla bych se naučit na chat. Abych si zapla např wecams,ale bez angl tam určitě zatím nepolezu:-)) Mám rada práci pořadně né na půl.
Tak doufám, že jsem omyl již všem dostatečně vysvětlila.

jaké jsou chaty mdh a nowyoo tyhle nemám jsou freečkové nebo klasické minutáky ? a penize?
děkuji za radu
PS: už odepisovat umím:-) viz výše a ty příspěvky na které jsem odpovídala byly mám pocit od nikolafisher nebo tak nějak na první straně je.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)