Prace na nemeckych chatech
*
Odpovědět
Holky pls nevite jaky sou ty chaty kde videa bejt muzou ale i treba musi ale nezalezi na prodejnosti videii?,.mate pravdu par euro se vzdycky hodi tak bych do nich sla ....Diky(MDH uz sem si procetla,ta nejaky dalsi)...Smile
Odpovědět
Sandrita: Taky sem na to koukala a mas pravdu jde tu jen o kliknuti,takze takhle ...Smile
Odpovědět
Tak díky,ty ostatní jsou pro mě asi lepší...Smile
Odpovědět
Myslím,že na MDH musí být občanka a nápis MyDirtyHobby.
Odpovědět
Já chápu když někdo začíná a nerozumí tomu tak se zeptá. Sesy psala,že dělala ve studiu i doma a teď se studiem skončila a dělá jen doma. To znamená, že těma nejjednoduššíma věcma jako jsou registrace už prošla. Psala,že má 900 korun za hodinu to znamená,že všechny věci na které se 6krát ptala by měla už dávno vědět.....jak dělat show,psát nebo mluvit......jinak mi to nedává žádnej smysl. Příště tu budem řešit v jaké ruce držet dildo.
Odpovědět
Kuschelmaus: přesně tak :-) proto se divim i ja. No kdo vi taky jestli nekecaaaa tady na tomto foru někteři taky pěkně kecaji Big Grin Prostě chlubi se tady jake nema penize a přitom se na vše pta jak nějaky nezkušený nováček taky ji nechápu Big Grin Ale jsem ráda že mě aspoń někdo v tomto chápe prostě holka hraje si na zkušenou jake nema many . . . a najednou taky pomalu fňuka o rady :-)
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):souhlas s Rebelkou , ono to jen vypada, ze na tom clovek rejzuje ,ale pravda je jina ,ale kazdej at zkusi sam ...


jo a vyplaceji maximalne 25 procent

Nechci vám do toho kecat, ale zrovna u těch videí je psáno, že jim je dáváš doživotně k dispozici, takže bych si nějaký natáčení docela rozmyslela. Jednak na tom vůbec nic nevyděláš, když něco tak max 10 euro nebo dolarů za měsíc. To mě za to nestojí, když mě někdo skočí na pvt, tak z něj vytáhnu víc..A opakovaně.
Video si většinou pustí 1x a stáhnou si ho.
A hlavně když skončíš s chatem, tak tě většina chatů, snad mimo jasminy, docela bezproblémově vymaže z profilů a galerií, ale ty videa si prý nechávají a prodávají je pak dál na jiných sítích.
Takže já nemám video ani jedno, pracuji ve studiu a nemám problém si v létě vydělat i tisíc korun na hodinu, myslím pro sebe. Teď se to pěkně rozjíždí, jen ten hokej to trošku blokuje :-)
Léto , jak tu někdo psal, je úplně bezkonkurenční na výdělky. Stejně jako Vánoce, Silvestr, Nový rok a Velikonoce. Všechny svátky dělám a opravdu nejlepší výdělky na hodinu a nejmíň holek online.

eurofriends: Obávám se, že jako kluk nemáš na němcích tak velkou možnost výdělku, protože ti buzíci německý, co jsou starý a mají prachy jdou většinou po těch mlaďoučkejch holčičích typech. Jestli jsi namakanej jak píšeš, tak bych vysílala i pro ženský, myslím si, že dneska má plno ženských prachy a chodí na chat. Já mám teda asi 12 leseb, stálých klientek :-) A mám od nich tak okolo 20 doláčů za jednu show.

K těm registracím sama na sebe, tak ono je klidně můžeš i zvládnout, ale až se ti vyskytne nějaký problém s vyplácením nebo ztrátou karty epp, to tu někdo psal asi 10x, tak aby jsi si to pak dokázala vyřídit. Ono taky můžeš jinak o ty peníze docela dobře přijít.Samozřejmě pokud ti studio neukazuje statistiky nebo tě obírá, dává málo %, tak beru dráhu, studií je plno . I těch dobrých.

A myslím si, že private mature i když tě bloknou, že se dobře neprodávají tvoje videa, tak si je stejně nechají a prodávají je dál na jiných stránkách. Takový nátlak bych teda nesnesla. Ať už ze strany chatů nebo studia. Kdyby mě někdo do něčeho tlačil, tak bych okamžitě odešla.
Odpovědět
eurofriends Napsal(a):Cicmunda: kde se dá vysílat pro ženy? To přece neovlivním, kdo mi příjde do roomu, ne? Mě se za XXX hodin na americkém freečku nestalo ANI JEDNOU, aby přišla žena. To víš že by mě to bavilo asi tak 87685786687 krát víc než ze sebe dělat buznu Undecided

Já to myslela jako při registraci, tam si přece vybíráš, jestli jsi gay nebo hetero ne? Aspon teda u holek to je, jestli chtěj vysílat jako straight nebo lesby. Na jasmině má většina holek i 2 registrace různé, zapnuté zároveň a v každý se prezentuje jinak..Nebo ty starší mají jednou mature a jednou girl.
Samozřejmě to ztrácí smysl, když si dá stejnou fotku nebo se zapneš hned po sobě, pak máš na stránce, dva profily skoro vedle sebe..Což většině asi nedochází, že má zapnout jedno a třeba za 15 minut druhé..:-)
Myslím, že by jsi si taky mohl udělat jedno jako gay a jedno jako hetero :-)
Odpovědět
Cicmunda Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):souhlas s Rebelkou , ono to jen vypada, ze na tom clovek rejzuje ,ale pravda je jina ,ale kazdej at zkusi sam ...


jo a vyplaceji maximalne 25 procent

Nechci vám do toho kecat, ale zrovna u těch videí je psáno, že jim je dáváš doživotně k dispozici, takže bych si nějaký natáčení docela rozmyslela. Jednak na tom vůbec nic nevyděláš, když něco tak max 10 euro nebo dolarů za měsíc. To mě za to nestojí, když mě někdo skočí na pvt, tak z něj vytáhnu víc..A opakovaně.
Video si většinou pustí 1x a stáhnou si ho.
A hlavně když skončíš s chatem, tak tě většina chatů, snad mimo jasminy, docela bezproblémově vymaže z profilů a galerií, ale ty videa si prý nechávají a prodávají je pak dál na jiných sítích.
Takže já nemám video ani jedno, pracuji ve studiu a nemám problém si v létě vydělat i tisíc korun na hodinu, myslím pro sebe. Teď se to pěkně rozjíždí, jen ten hokej to trošku blokuje :-)
Léto , jak tu někdo psal, je úplně bezkonkurenční na výdělky. Stejně jako Vánoce, Silvestr, Nový rok a Velikonoce. Všechny svátky dělám a opravdu nejlepší výdělky na hodinu a nejmíň holek online.

eurofriends: Obávám se, že jako kluk nemáš na němcích tak velkou možnost výdělku, protože ti buzíci německý, co jsou starý a mají prachy jdou většinou po těch mlaďoučkejch holčičích typech. Jestli jsi namakanej jak píšeš, tak bych vysílala i pro ženský, myslím si, že dneska má plno ženských prachy a chodí na chat. Já mám teda asi 12 leseb, stálých klientek :-) A mám od nich tak okolo 20 doláčů za jednu show.

K těm registracím sama na sebe, tak ono je klidně můžeš i zvládnout, ale až se ti vyskytne nějaký problém s vyplácením nebo ztrátou karty epp, to tu někdo psal asi 10x, tak aby jsi si to pak dokázala vyřídit. Ono taky můžeš jinak o ty peníze docela dobře přijít.Samozřejmě pokud ti studio neukazuje statistiky nebo tě obírá, dává málo %, tak beru dráhu, studií je plno . I těch dobrých.

A myslím si, že private mature i když tě bloknou, že se dobře neprodávají tvoje videa, tak si je stejně nechají a prodávají je dál na jiných stránkách. Takový nátlak bych teda nesnesla. Ať už ze strany chatů nebo studia. Kdyby mě někdo do něčeho tlačil, tak bych okamžitě odešla.


Ahoj,taky dělám bez videií a jsem maximálně spokojená ,protože ti nikdy videa nevydělaj nějaký ohromný částky.Já pracuji pod někým z domu,a myslím si že i tak si vedu dobře a to i bez videií,jak se na tomto foru rozšířilo(spíš zaspamamovalo).Ale k těm německým chatům taky ti tam choděj lesby ?A já sem myslela že jsem jedna z mála.Ale provize jsou od nich jako slušný.Jo a u těch videíí máš fakt pravdu do nich bych se nepouštělo,pak by se ti to mohlo vrátit i s úrokama ,když bys přestala pracovat ..Jen můj názor.Petka
Odpovědět
SANDRITA: Jinak moc díky za radu na tu webku asi tak před čtvrt rokem si mi dobře poradila.Ta logitech sphere je skvělá.Ještě jednou děkuji Petka
Odpovědět
Ahoj,taky dělám bez videií a jsem maximálně spokojená ,protože ti nikdy videa nevydělaj nějaký ohromný částky.Já pracuji pod někým z domu,a myslím si že i tak si vedu dobře a to i bez videií,jak se na tomto foru rozšířilo(spíš zaspamamovalo).Ale k těm německým chatům taky ti tam choděj lesby ?A já sem myslela že jsem jedna z mála.Ale provize jsou od nich jako slušný.Jo a u těch videíí máš fakt pravdu do nich bych se nepouštělo,pak by se ti to mohlo vrátit i s úrokama ,když bys přestala pracovat ..Jen můj názor.Petka


Mě choděj lesby i na ameriky i na němce. Samý starý baby teda podotýkám, žádné krasavice to nejsou, ale nechávají mi dost. Já jim teda posílám i soukromý fotky a zprávy , který nedávám na chat a to je vždycky dostane. Stejně jako chlapi. Připadají si pak výjmeční, že mi stojí za víc než obyč membři :-) A když se jich cítí výjmečně víc , tak je to super znát na penězích
Odpovědět
Cicmunda:To máš pravdu s těma staršíma ženskejma,mě teda choděj spíš na němce ale i ameriky(asi zbohatlé paničky),ale jinak jsou dost v pohodě ,protože nevyžadujou většinou to co chlapi,ale jako některý taky jo-se nezdaj.Ale jsou mi příjemnější a i ten pokec.Na pěnězích je to fakt znát..Vůbec by mi nevadilo ,kdyby ty lesby přibývaly je tak dáál.::Smile
Odpovědět
eurofriends Napsal(a):CICMUNDA: při registracích jsem zatím pokaždé vyplňoval jen orientaci (dávám všude BI)
Spíš přemýšlím, jestli to nezkusit v páru.

Máte některá zkušenost s vysíláním v páru?

Osobně ne, nikoho nemám ale jedna z našich učitelek dělala dřív modelku sama i v páru a řikala, že by do páru už nikdy nešla. Chodili prý jen na chvilku a pořád jeli show jak blbý. Žádný dvacetiminutový zamilovaný vykecávačky nebo stáláci jen na pokec , co ti zůstanou i hodku, když si snížíš cenu a hlavně nikdy žádnej present, nic bokem. Pár nic nedostane, každej chce jen show. Hrozně se namakaj. Podle mě chtěj makat v páru jen ti kluci, co si tu svojí holku hlídají a žárlí a chtějí být u toho...Normální kluk by jí nechal makat samotnou, protože vydělá mnohem víc. Neznám teda žádnej pár, co pracuje ani tu žádný není, ale myslím že kdyby peníze dělali, tak by je sem brali hned.
Odpovědět
petka Napsal(a):Ach bože , jsou také studia která vás registrují sama a vy se potom jen přihlásíte.No a těm provizím sesy to jako žárlíte nebo co??Tak je jasný že si mladá holka vydělá víc...A ktomu že se neumí registrovat nebo si spíše není jistá,prominte ale sami jste říkaly že na MDH jsou změny,tak co se divíte.A jak už vím od sesy(pravé jméno sdělovat nebudu) ,tak je registrovaná na chatech kde nejsou žádáná videa a nebyla si pouze jistá jak je to u chatů s videii,ale ještě jsem tu já,co ráda poradím a nechovám se jak leckterá slepice.Myslete si co chcete,ale tak se ptám proč tedy na toto forum chodíte,když ani neumíte poradit.Může to znít všelijak,ale mám radši holky ,které se zeptají na jednu věc raději stokrát než holky co si myslí že sou ty nej a pak nic ani neumej,vydělaj si podprůměrně a myslí si že jsou mistrině světa.Jo a k tomu že chce vědět kolik máte peněz to asi normální člověk chce někdy vědět jak si vede.No jo,ale to je asi zde pro leckteré zde mistrině nepochopitelné.Petka

K tomu že mlada si vyděla vic joo TAK TO JSOU JEN KECY Big Grin Pracovala jsem nějakou dobu ve studiu a měly jsme tam pani extrem ktera měla kozy XXXL a tělo taky mužu řict že si vydělala vic než holka ktera byla mlada a jako modelka :-) kdo ma vice zkušenosti vi že to neni o tom ZDA JE ČI NENI HOLKA MLADA, ale je to o tom co děla a když se podivaš někdy na TOP baby jsou tam dokonce na některych chatech mezi prvnima baby ktere maji 40,36, 39 let, podivej se třeba na PX24 . . . NIKDO TADY NIC NEZAVIDI jen se divi viš ;-) že se tady pta na zakladni věci pomalu Big Grin
Odpovědět
Ach bože, já nemám co závidět. Já sem taky mladá a vydělám víc než dost.......jen mě překvapuje, že sesy pracuje sama na sebe, někde se už registrovat musela, nějaké fotky tam taky poslat musela, před tím dělala ve studiu a neví jak má dělat show atd..
Něco mi tam nesedí. Jak píše všechno zvládla sama a jde jí to, vydělá dost peněz, tak proč se tady ptá 50krát na ty nejjednodušší věci které už vlastně zvládá a dělá je. Na MDH jsou možná změny, ale je to pořád jednoduché jako předtím a všude jinde. Psala že se učí už 7 let němčinu , registrace by ji něměla dělat problém....je to opravdu jednoduché. Já myslím, že je tu rad víc než dost. A když někdo něco neví a nestojí to tu už 30 krát tak ať se klidně zeptá....já ráda poradím když budu vědět.
Nechci rejpat ani kritizovat.....jen mi to připadá zvláštní.
Odpovědět
kuschelmaus Napsal(a):Ach bože, já nemám co závidět. Já sem taky mladá a vydělám víc než dost.......jen mě překvapuje, že sesy pracuje sama na sebe, někde se už registrovat musela, nějaké fotky tam taky poslat musela, před tím dělala ve studiu a neví jak má dělat show atd..
Něco mi tam nesedí. Jak píše všechno zvládla sama a jde jí to, vydělá dost peněz, tak proč se tady ptá 50krát na ty nejjednodušší věci které už vlastně zvládá a dělá je. Na MDH jsou možná změny, ale je to pořád jednoduché jako předtím a všude jinde. Psala že se učí už 7 let němčinu , registrace by ji něměla dělat problém....je to opravdu jednoduché. Já myslím, že je tu rad víc než dost. A když někdo něco neví a nestojí to tu už 30 krát tak ať se klidně zeptá....já ráda poradím když budu vědět.
Nechci rejpat ani kritizovat.....jen mi to připadá zvláštní.

TAK TAK TAK SOUHLAAAAAAAAASIM :-)
Odpovědět
kuschelmaus Napsal(a):Ach bože, já nemám co závidět. Já sem taky mladá a vydělám víc než dost.......jen mě překvapuje, že sesy pracuje sama na sebe, někde se už registrovat musela, nějaké fotky tam taky poslat musela, před tím dělala ve studiu a neví jak má dělat show atd..
Něco mi tam nesedí. Jak píše všechno zvládla sama a jde jí to, vydělá dost peněz, tak proč se tady ptá 50krát na ty nejjednodušší věci které už vlastně zvládá a dělá je. Na MDH jsou možná změny, ale je to pořád jednoduché jako předtím a všude jinde. Psala že se učí už 7 let němčinu , registrace by ji něměla dělat problém....je to opravdu jednoduché. Já myslím, že je tu rad víc než dost. A když někdo něco neví a nestojí to tu už 30 krát tak ať se klidně zeptá....já ráda poradím když budu vědět.
Nechci rejpat ani kritizovat.....jen mi to připadá zvláštní.

No to máš pravdu, zvláštní to je, jak kdyby to byli dva lidi v jednom že? :-) Jeden 7 let dělá němčinu, registruje se sám na sebe a druhý neví skoro nic..Anebo jen machrovala a ty registrace třeba ani nemá a teď čeká kdo jí s čím poradí...
Odpovědět
Ok takže od čeho je tohle forum ,když se člověk nemůže zeptat na základní věci??..Aha je asi pro ty zkušenější a pro začínající se tu nebere ohle.Skvělééé tos to vyřešila.
Ze zkušeností vím,že mladý a šikovnější s prsama 70 A maj víc .No a ty babi holt jsou schopný zajít dál než zajíčci,ale o tom to je v týhle práci ,když člověk není ochoten zajít dál má miň.Uznávám že sesy se ptá na blbosti desetkrat(už se mě ptala na mailu),ale mě to prostě nevadí,klidně jí odepíšu stokrát,když se na tomto foru nemůže zeptat na základní věci.Sorry.Petka
Odpovědět
petka Napsal(a):Ok takže od čeho je tohle forum ,když se člověk nemůže zeptat na základní věci??..Aha je asi pro ty zkušenější a pro začínající se tu nebere ohle.Skvělééé tos to vyřešila.
Ze zkušeností vím,že mladý a šikovnější s prsama 70 A maj víc .No a ty babi holt jsou schopný zajít dál než zajíčci,ale o tom to je v týhle práci ,když člověk není ochoten zajít dál má miň.Uznávám že sesy se ptá na blbosti desetkrat(už se mě ptala na mailu),ale mě to prostě nevadí,klidně jí odepíšu stokrát,když se na tomto foru nemůže zeptat na základní věci.Sorry.Petka

Podle mě se ptát můžeš i desetkrát, tady vždycky někdo odpoví ale asi si má člověk pamatovat, co psal minule...At to nevypadá pak divně.
Odpovědět
kuschelmaus Napsal(a):Ach bože, já nemám co závidět. Já sem taky mladá a vydělám víc než dost.......jen mě překvapuje, že sesy pracuje sama na sebe, někde se už registrovat musela, nějaké fotky tam taky poslat musela, před tím dělala ve studiu a neví jak má dělat show atd..
Něco mi tam nesedí. Jak píše všechno zvládla sama a jde jí to, vydělá dost peněz, tak proč se tady ptá 50krát na ty nejjednodušší věci které už vlastně zvládá a dělá je. Na MDH jsou možná změny, ale je to pořád jednoduché jako předtím a všude jinde. Psala že se učí už 7 let němčinu , registrace by ji něměla dělat problém....je to opravdu jednoduché. Já myslím, že je tu rad víc než dost. A když někdo něco neví a nestojí to tu už 30 krát tak ať se klidně zeptá....já ráda poradím když budu vědět.
Nechci rejpat ani kritizovat.....jen mi to připadá zvláštní.

S tím také souhlasím vyjímečně ať se klidně zeptá když neví..Smile
Odpovědět
Cicmunda Napsal(a):
kuschelmaus Napsal(a):Ach bože, já nemám co závidět. Já sem taky mladá a vydělám víc než dost.......jen mě překvapuje, že sesy pracuje sama na sebe, někde se už registrovat musela, nějaké fotky tam taky poslat musela, před tím dělala ve studiu a neví jak má dělat show atd..
Něco mi tam nesedí. Jak píše všechno zvládla sama a jde jí to, vydělá dost peněz, tak proč se tady ptá 50krát na ty nejjednodušší věci které už vlastně zvládá a dělá je. Na MDH jsou možná změny, ale je to pořád jednoduché jako předtím a všude jinde. Psala že se učí už 7 let němčinu , registrace by ji něměla dělat problém....je to opravdu jednoduché. Já myslím, že je tu rad víc než dost. A když někdo něco neví a nestojí to tu už 30 krát tak ať se klidně zeptá....já ráda poradím když budu vědět.
Nechci rejpat ani kritizovat.....jen mi to připadá zvláštní.

No to máš pravdu, zvláštní to je, jak kdyby to byli dva lidi v jednom že? :-) Jeden 7 let dělá němčinu, registruje se sám na sebe a druhý neví skoro nic..Anebo jen machrovala a ty registrace třeba ani nemá a teď čeká kdo jí s čím poradí...

:-) :-) :-) jojo je to divne vidim že nas to tady vidi víc
Odpovědět
Holky měním názor ta sesy je fakt nějaká divná pta se mě už po 10 jak se regnou na nejjednoduššejších chatech.Vaši kritiku beru zpátky ode mě.Že já jsem se ten email dávala.Holky to psychicky nezvládnu..Petka
Odpovědět
Dvě osoby v jedné sorry to ne...Já holkám normálně radím.A bejt sesy bych nechtěla fakt ne.Petka
Odpovědět
petka Napsal(a):Holky měním názor ta sesy je fakt nějaká divná pta se mě už po 10 jak se regnou na nejjednoduššejších chatech.Vaši kritiku beru zpátky ode mě.Že já jsem se ten email dávala.Holky to psychicky nezvládnu..Petka

Hlavně to, jak napsala, že si sama vymazala profily u studia, to je lež jako věž. Na to mě upozorňovala učitelka, že když budu chtít někdy končit, tak že mám říct pravdu a požádat majitele o vymazání, protože ty profily jsou jeho, ne moje a když udělám levou, že mě tam taky za trest může nechat viset třeba 5 let :-)
Sama si ty profily zrušit nemůžeš, musí to udělat oni. Podle mě prostě lže...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)