Prace na nemeckych chatech
#1
Nabizim divkam a zenam praci na nemeckych chatech. Znalost nemciny neni nutna a vekove to take neni omezeno.

Jedna se o praci z Vaseho domova, proto musime mit pocitac a webovou kameru. Nejsem studio, sama tuto praci delam. Divka si muze mesicne vydelat 30 - 40 000 kc, ale statisice Vam slibovat nebudu. Napiste mi email, vse Vam vysvetlim a zaskolim.



Nikola
Odpovědět
#2
Sally,

hlavnich chatu je 6 a postupem casu Vam pridam jeste dalsi 3. Ja osobne pracuji na tech sesti a tech 45 000 si mesicne vydelam. Vic chatu bych uz asi nezvladla, ale nektere divky a zeny to zvladaji.
Odpovědět
#3
Dobrý den všem, prosím Vás uvědomte si, že ten, kdo bude porušovat pravidla fóra a dobré mravy, bude bez vyjímky postihován tím, že jeho příspěvky budou redukovány nebo dokonce odstraněny. Přispíváme tím ke kvalitnímu obsahu fóra Livechaty.cz Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
#4
nicolefischer Napsal(a):Nabizim divkam a zenam praci na nemeckych chatech. Znalost nemciny neni nutna a vekove to take neni omezeno.

Jedna se o praci z Vaseho domova, proto musime mit pocitac a webovou kameru. Nejsem studio, sama tuto praci delam. Divka si muze mesicne vydelat 30 - 40 000 kc, ale statisice Vam slibovat nebudu. Napiste mi email, vse Vam vysvetlim a zaskolim.



Nikola
Nikolo ahoj
...určite mám zajem to zkusit - taky pracuji z domova a vše potřbne mám - ....ale samozřejmne bych chtela vedet podrobnosti....a vše spolu probrát. Doufám že se ozvete conejrychleji...tešim se....a předem dekuji. Čekam. Rita
Odpovědět
#5
Ahoj taky dělám na němcích,myslíte si že se daj vydělat takový prachy jak vás všude lákaly(studia atak)...těch 50 000 a víc...myslí že u studiií zrovna není realné,spíš přehánějí,já dělám a myslím že ty začátky jsou slušný(40 000 někdy 45 000mám)....co myslíte záleží na tom jak hoolka vypadá a přístup ke klientovi apod??...Smile
Odpovědět
#6
No těch 50 tis. jde z domova zvládnout. Šikovný holky udelaj i víc když je dobrej měsíc.....ale o studiu kde holky vydělaj normálně 50tisíc měsíčně jsem ještě neslyšela. Možná takové štědré studia ani nejsou.....a proč? No někdo v tom studiu peníze vydělat musí, od toho tady jsou né. Je to dobrej byznys..... asi víc pro studia než pro modelky ve studiu.
Odpovědět
#7
kuschelmaus Napsal(a):No těch 50 tis. jde z domova zvládnout. Šikovný holky udelaj i víc když je dobrej měsíc.....ale o studiu kde holky vydělaj normálně 50tisíc měsíčně jsem ještě neslyšela. Možná takové štědré studia ani nejsou.....a proč? No někdo v tom studiu peníze vydělat musí, od toho tady jsou né. Je to dobrej byznys..... asi víc pro studia než pro modelky ve studiu.
Hele nevim jak u vas,ale u mě ve studiu je celkem 30holek a tak 15 mám 50tis a výš.Zbytek okolo 30tis,když nevyděláváš,tak tě hned nahraděj.Je tu totálné narváno,jak vynecháš schedule,tak pomalu nemáš náhradu.Jsem z toho tlaku fakt na nervy!
Odpovědět
#8
Pokuď modelka vypadá dobře je to plus v tom, že se o ní klienti začnou více zajímat. Ale pokuď ta krásná modelka neumí komunikovat a show nestojí za nic tak jí nepomůže nic, ani ta hezká tvářička. A komunikativní boubelka s dobrou show nemůže očekávat, že bude mít na chatu narváno. Každý zákazník preferuje něco jiného, ale záleží jen na té dívce jak to umí prodat.

Danča: tak to je první studio o kterém tohle slyším.....
Odpovědět
#9
Tak to je dobrý,že si dokážete takhle vydělat...ale mě by spíš zajímalo jestli byste si dokázaly takhle vydelat jen na němcích???(free na amerikach se mi moc nelíní,páč se musí lákat apod.)....a také jaké jsou nejvyšší vydělky z jednoho chatu(moje tak 200-300 euro Smile...Smile
Odpovědět
#10
Takže je to taky o tom jak vypadáš,ale i o přístupu ke klientum...Smile
kuschelmaus Napsal(a):Pokuď modelka vypadá dobře je to plus v tom, že se o ní klienti začnou více zajímat. Ale pokuď ta krásná modelka neumí komunikovat a show nestojí za nic tak jí nepomůže nic, ani ta hezká tvářička. A komunikativní boubelka s dobrou show nemůže očekávat, že bude mít na chatu narváno. Každý zákazník preferuje něco jiného, ale záleží jen na té dívce jak to umí prodat.

Danča: tak to je první studio o kterém tohle slyším.....
Odpovědět
#11
Já psala jen o němcich, s americkejma nemám žádnou zkušenost. Jak se tam dá, nebo nedá vydělat....nevím.
A těch 200-300euro myslíš za měsíc? Jak tak čtu, tak málokdo kouká na online hodiny a k tomu výdělek. Někdo má 500euro z jednoho chatu za 150hodin a někdo má ty samé peníze za poloviční čas......a v tom je rozdíl. Asi je lepší koukat na průměr z jedné hodiny.
Odpovědět
#12
Jasně myslela sem tech 200-300 euro za měsíc...ale u každýho je to individuální asi takSmile
Odpovědět
#13
*
Odpovědět
#14
Sandrita Napsal(a):souhlasim s Kuschelmaus ,o takovem studiu jsem tez neslysela, ze by holky na nemcich vydelavali nad 50 tisic , znam spousty holek ,co delaji na nemcich pro studio a vydelky maji tak od 10 do 30, problem je v tom, ze si hodne holek mysli, ze si sedne na par hodin za mesic pred pc s otraveym oblicejem a vydelaji behem par minut na hypoteku :-D
urcite je to o vzhledu , zpusobu komunikace, hravosti , kvalite show ... kdyz se to vse skloubi dohromady, tak si myslim, ze muze byt vydelek slusny ...
ja ameriky nedelam , pouze nemce (+ naky holandsky , sice je tam hodne zakazniku ,ale provize pouze 0,20 centu ) a za nakych 100 hodin online si tak tech 75-90 000 vydelam, jak kdy ... kazdopadne vim, ze jsou mozne vydelky i hodne nad 100 tisic( nenu muj případ) ,ale vetsina holek na takove castky nedosahne ... mluvim o nudechatech , ne o amerikach .-)

ve studiu se dle me nad 50 tisic dela tezce (nemci), ale doma se to celkem dobre da :-)
Tak to seš víc než dobrá,když dělaš relativně málo hodin oproti jiným holkám a máš tolik(takovejch je docela pomálu)....Ale asi je to otom jet sama na sebe a mít dorý chatu a taky bejt milá na zákazníky pokud se nepletu:Smile
Odpovědět
#15
Sandrita:Mohla bys dát par rad jak to děláš,že se ti třeba zákazníci vracej(předpokládám)...vím že musíš bejt mila ,delat show apod.,a co dál...nejaky rady ??...DekujiSmile
Odpovědět
#16
*
Odpovědět
#17
Sandrita: Ale i tak seš dobrá.Popravdě mě taky nebaví si s klientama povídat-i kdyz nemecky dost dobre mluvim(7 let se ji učím) a pak ty americký to už nebylo nic moc pro mě-pro mě ztrata casu,jsem radsi kdyz me prijdou klienti hned do privatu nebo namember chat...a povidat si fakt se da jen na tech lepsich chatech,ktery mas pac ty levnejsi to je spis tak na show nic víc...asi tak no...jo a v cem te klienti stvou ze chtej treba furt to samy nebo tak???? Jo taky vim vetsinou kdy me budou chodit klienti,tak je to na pohodu ale spis to bejva v noci nebo k veceru ,ale taky o vikendech si nemuzu stezovat ...::::Smile
Odpovědět
#18
Sandrita: To co si napsala ty,jako bych psala já...zvláštní Smile)
Odpovědět
#19
*
Odpovědět
#20
čau holky Smile tak já na němcích nedělám jen ameriky,ale musím souhlasit se Sandritou Smile..Sesy se ptala na pár rad aby se zákazníci vraceli,přesně jak píše sandrita nejvíc prachů mi dělaj stáláci,uvidím známí jméno a okamžitě vím že mám brát latex ,nebo chystat strap on,průsvitnou blůzu,nebo tkaničky od bot,opravdu jsem netušila kolik je uchylek,ale takový jsou nejlepší ,vím že my tam rychle naskočí pár desítek doláču..vždy se výrazně nalíčím obleču si hodně výrazný prádlo a snažím se je lákat,mě se výdělek zastavil kolem 60 za měsíc,ale dost sem slevila,dělám daleko mín hodin než když jsem dělala na jednom chatu,a za těch 5 let co dělám noční odbyde půlnoc a padám nahubu Smileraní nedělám kvůli dětem,a zase brzo stávám ,ale na druhou stranu jsu spokojená,stát někde u kasi za 10 fakt neSmiletaky si hodně zakládám na tom abych vždy dělala dobrou show,záleží mi vždy aby dobře na 100 procent hlasovali,tím pádem vím že se vrátí,když nehlasují 100procent tak se nad sebou zamyslím a řeknu si měla jsem udělat lepší show Smileale sto lidí sto chutí,ne vždy se člověk zavděčí,a taky si myslím že holka ví zhruba po 3 měsících kolik vydělá...studio si myslím že zase není tak špatný pro holku co začíná a apsolutně netuší jak se registrovat ,nebo zda nemá někoho kdo jí poradí když si neví rady,já mám na to doma chlapa,stane se párkrát že mi nejde absolutně obraz nebo neslyším jejich zvuk atd... amůj mi to vždy opraví,když je holka sama a nemá nikoho tak studio je lepší než aby volala vždy nějakou firmu a tá věděla co dělá..tak holky at se daří mě to dnes frčelo..tak paSmile
Odpovědět
#21
Toto forum je vazne skvele...jina fora jsou hrozna tam vas hned holky odsoudi ze jste ku*rva ,ale pri tom s ku*vou nemate nic spolecneho...(napr. na foru omlazeni)

Sandrita:Je pravda ža já to tak dlouho nedělá, a makám přes studio někdy si říká jestli není lepší makat sama na sebe..Určitě po několika letech to musí bejt vyčerpávající to jsem si neuvědomila a tak držím palečky at jeste dlouho vydrzis::Smile

claudinka3:Tak to ses dobra že dokazes udelat tolik penez na americkejch,me by to nebavilo je lakat ...Pro me sou němci holt jistejsi..Jinak mas pravdu ze kdyz je holka nezkusena bud potrebuje aby ji nekdo zaucil nebo aby sla delat do studia(muj prapad)...ale po studiu bych pak urcite chtela delat sama na sebe ,tak mas aspon jistotu ze te studio neokrade....::Smile
Odpovědět
#22
čao Smilemě to právě taky nebaví je lákatSmile taky bych brala ty nudechaty,ale neumím ani slovo německy,tak pa Smile
Odpovědět
#23
Holky a jaké němce jedete?
Odpovědět
#24
Holky, já ale myslela 100%,stejně jako psaly ty modelky,že dělaj samy na sebe.Vyplata je různá,% se dost liší.Někdo má 60% někdo 80% je to podle počtu směn,docházky atd.
Odpovědět
#25
eurofriends:Tak pokud umíš lidi lákat a máš na to dost času tak ameriky..
ale jestli nemáš tolik času tak pro mě sou nude nejlepší,ale jak říkám je to individuální,každýmu vyhovuje neco jinyho tak zkus oboji a uvidisSmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)