Nudechat
#51
lady goodiva Napsal(a):a proč? mně je to jedno,já se tu skvěle bavím Big Grin admin je stejně bůhví kde a změnit si IP adresu není nic těžkého Big Grin
taky tak snadno jde zjistit , zda je ip zmenena anonymizerem ,ci je skutecne jina Big GrinD



njn, tak jsme se pobavily a je na case vydelavat ....

doufam, ze se nehraje zas nakej hokej Big GrinDD

zdar -)
Odpovědět
#52
si piš že je dneska hokej od 16 hod. to bude zase kravál ČR-Švédsko

tak práci čest..
Odpovědět
#53
My hrajeme odpoledne :-D
Odpovědět
#54
hm,aspon ze nehraje nemecko Smile)
Odpovědět
#55
Ahoj možná je to mimo mísu tady toho všeho,ale stejně se zeptám.Myslíte,že USD ještě poroste ?Byla bych ráda,ale těžko říct.Děkuju moc za váš názor:-)
Odpovědět
#56
.
Odpovědět
#57
Janaxxx Napsal(a):jde videt, ze se o mne opravdu zajimas -zrejmne jste si dali tu praci s Druidem (sama by jsi to ty blbko nezvladla) mne nalezite vylustrovat pre Google.

haha no tak to uz je az prehnany....to neni mozny, aspon vidis jak je seres.... ;D doufam, ze to nezustalo jen u tebe.....
Odpovědět
#58
SMAZÁNO
Odpovědět
#59
.
Odpovědět
#60
smazáno
Odpovědět
#61
Ahoj lidi, skoumám kam se přihlásit na jaký live chat, něco mám vyskoušenýho, ale chtěla bych skusit něco ověřeného. Můžete mi někdo poradit? Moc dík.
Odpovědět
#62
Pěkně zdravim
Mám zájem pracovat livechatu,můžete mi to nějak zprostředkovat?Jsem muž pohledný as komunikaci v erotice se vyznám ,a jsem docela žádaný.Pak mám přitelkyni která umí francouzky a ráda by spolupracovala jako dopisovatelka.Můžete nějak pěkně prosim poradit a nabídnout práci někde na livechatu???Děkuji Karel
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)