Nudechat
#26
Ahojky,chtěla bych poradit nudechaty.Ideálně v Brně.Díky
sara56@volny.cz
Odpovědět
#27
Ahoj, poradí mi prosím někdo nejaké dobré nudechaty? Předem děkuji. mail: nepi.po.rybe@seznam.cz
Odpovědět
#28
Chtela bych se zeptat, hlavne slecen co jsou jako verny clen a maji hodne zkusenosti...hlavne Sandrita (moc te obdivuji Smile) kdyz pracujete z domova a mate hodne chatu, to mate vsechny nude? Nebo k tomu mate i free? me nikdy neslo do hlavy, jak to delaji holky, co maji oba druhy...to si ty free vypinate kdyz prijde nekdo rovnou na placeny? to se preci neda....diky moc za info (kdyztak pisnete na email wokurka@centrum.cz) diky diky Smile
Odpovědět
#29
*
Odpovědět
#30
Pro Sandritu:
Tak to jsme na tom stejne. Smile Pracuju na nemeckych nudechatech, a porad hledam nove...ale nejak se mi to nedari...kdyz neco najdu tak mi to prijde jako freechat. Bylo by moc troufale pozadat te o nejake ty chaty? Nebo aspon radu jak je hledat? Dekuju moc Smile
Odpovědět
#31
*
Odpovědět
#32
dobrý den, muzete mi nekdo poslat kontakt na studio z Ostravy Hrabůvky, kde tu o něm psala ing.Modelka?
basia.slunicko@seznam.cz děkujiSmile
Odpovědět
#33
PROSÍM může mi někdo poslat kontakt na studio z Ostravy Hrabůvky? děkuji moc . psala tu o něm ing.Modelka.
basia.slunicko@seznam.cz
Odpovědět
#34
Dobrý deň, chcel by som si zalozit vlastne studio ale mal by som par otazok na ktore by som potreboval odpoved vedel by mi niekto pomoct?? tom.jst@centrum.sk dakujeeeem!
Odpovědět
#35
Ahoj, co delate aby vam dovnitr chodili membri? Mi chodi jen na visitu a nikde jinde skoro nikdo :-( a to tam mam pekne fotky, uz nevim co delam spatne, to je tak silena konkurence nebo co? Vzdycky slo vse skvele a ted mi skoro nic nejde :-(
Odpovědět
#36
Ahojky
¨Prosím prosím mohl by mi někdo na můj mejlík napsat všechny německé chaty co zná. Děkuji moc mili21@seznam.cz
Odpovědět
#37
*
Odpovědět
#38
.
Odpovědět
#39
ty jo, ty bys tam vydelal hovno, sikovna holka tam za 12 hodin vydela to , co ta tva vydelava tejden na skypu a k tomu ji bude stacit tak 6 chatu z tech vsech ,co jsem tu vypsala .-)

PS: mimochodem svym prispevkem jsi nam dal opet najevo ( ale to vetsina z nas tu uz vi) , ze o livechatech nic nevis .-)
Odpovědět
#40
Ma mezi nima i ty nejlepsi z nemeckych chatu, zadny jiny snad ani nejsou nebo o nich nevim.....ja ze 4 chatu co vypsala ziju a to dobre.
Odpovědět
#41
.
Odpovědět
#42
kuschelmaus Napsal(a):Ma mezi nima i ty nejlepsi z nemeckych chatu, zadny jiny snad ani nejsou nebo o nich nevim.....ja ze 4 chatu co vypsala ziju a to dobre.
jenze holka co zacina (zvlast pokud neni nemka) a nehovori plynule a perverzne nemecky vydela hovno, takze nejaky seznam nem. chatu je k nicemu
Odpovědět
#43
ježiš co tu řešíte...Mili chtěla seznam německých chatů a dostala ho a jestli na nich vydělá nebo ne to už musí vědět sama..
Odpovědět
#44
jelikoz si svy hovno pouzil na me ( tys to slovo pouzil prvni) , otrela jsemtvoje hovno o tebe , ja o tvy hovna nestojim Big Grin nebo je zkus namatlat na svou cacorku, treba vam stoupne vydelek Big Grin

opet se potvrzuje, ze nevis , o cem mluvis ...i zacatecnice muze vydelat majlant, kdyz neni strevo
Odpovědět
#45
*
Odpovědět
#46
taky si říkám. Mně taky kolikrát štvou lidi, co přijdou a jen se vyptávají stylem "nic neumím, nikdy jsem to nedělala, tak mi to teď všechno prozraďte", ale proč se naváží do nás, co jsme tu od začátku, nic jsme mu neudělaly, snažíme se navzájem radit a naše příspěvky mají hlavu a patu. Je pravda, že se nenaváží akorát do Patrika a Sandrity.
Odpovědět
#47
[.
Odpovědět
#48
g
Odpovědět
#49
nadávky a to nemalé tu padly opravdu na každého mimo Druida a Sandrity,každý ať si to přebere sám...
Odpovědět
#50
a proč? mně je to jedno,já se tu skvěle bavím Big Grin admin je stejně bůhví kde a změnit si IP adresu není nic těžkého Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)