VisitX.com
#26
Musiš si stáhnout Adobe Reader ;-) a pak ti to pujde otevřit ;-)

No někteři to asi neznaji protože to měly po staru, ale jak jsi psala je to od r. 2010 :-) Jako ja tam posilala papir dvakrat jednou jsem napsala ič a taky zatrhla privatni osoba a bylo to blbě psaly mě ž tam mam bud zatrhnout jedno nebo druhe, nakonec jsem zatrhla jen privatni osoba a bylo Big Grin nojono papiry německe moc nemusim hehe Big Grin ale nakonec jsem pochopila :-) Kdyby něco piš na support radi ti pomužou :-)

charlotaellas Napsal(a):SANDRITO ASI SI TO NEPOCHOPILA ALE JE TO JEJICH OZNÁMENÍ A JEN PŘELOŽENO PŘEKLADAČEM A TO OPRAVDU UPLNĚ SPRÁVNĚ NEZVLÁDNE !!

Reb super díky.Já to koumala celou noc a nemám tedy stažený nějaký program takže to neotevřu,ale večer se to pokusim stáhnout.Děkuji moc moc
Odpovědět
#27
chtela jsem se vas zeptat kdyz nemam ico muzu pracovat na visit jsem tam jiz zaregistrovana mam jim poslat ten papir napsala jsem jim tam privatni osoba .tak jsem se chtela zeptat jak to chodi .dekuji nicol
Odpovědět
#28
Prosim prosim jaké fotky mám dát do tohoto alba???
Flirt ProfilbilderHilfe / FAQ 0 Bilder online | Pool: 0 Lade hier sexy Fotos von Dir hoch, auf denen Du angezogen bist (Bikini ist ok).
At tam zadám oblečené jakkoliv tak vždy napíše neschváleno moc tvrdé.


Nikol vše tu je napsáno stačí číst
Odpovědět
#29
charlotaellas Napsal(a):Prosim prosim jaké fotky mám dát do tohoto alba???
Flirt ProfilbilderHilfe / FAQ 0 Bilder online | Pool: 0 Lade hier sexy Fotos von Dir hoch, auf denen Du angezogen bist (Bikini ist ok).
At tam zadám oblečené jakkoliv tak vždy napíše neschváleno moc tvrdé.


Nikol vše tu je napsáno stačí číst


Ja tam taky jednou dala normálně oblečenou jen roztahle mirně nohy a zamitly mě to Big Grin Tak nevim co tam chtěji :-))No a hlavně co vim tak chtěji s obličejem kolikrat se mě stalo že mi neschválily fotku a to proto že tam nebyl obličej
Odpovědět
#30
Já tam sem právě oblečená,ani nerozcapená i s obličejem a zamítnuto:-)
Budu to hold zkoušet a pak jim napíšu:-))
Dají se na visitu udělat 2 profilky?
Odpovědět
#31
:-) Tak už jdou konečně posílat penízky i na český učet :-) a jinak vyplácí se od 50euro, maji to nově :-) tak ať víte ;-)
Odpovědět
#32
Ahoj všem. Když jsem se chtěla zaregistrovat na visitu, tak jsem zjistila, že v okénku, kde se musí uvést země, není česká republika. Co s tím? Poradí mi prosím někdo? Jak jste to řešili. Díky za odpověď
Odpovědět
#33
potrebujete holky zivnostak diky nicol
Odpovědět
#34
Sandrita Napsal(a):
Venica Napsal(a):Ahoj všem. Když jsem se chtěla zaregistrovat na visitu, tak jsem zjistila, že v okénku, kde se musí uvést země, není česká republika. Co s tím? Poradí mi prosím někdo? Jak jste to řešili. Díky za odpověď



tak tam dej klidne nemecko , nezalezi na tom , jaka tam bude zeme , to nikdo nekontroluje, dulezite je akorat spravne cislo uctu -)

někdy je třeba hledat TCHechien a ne CZech Republic.....
Odpovědět
#35
Ano, vypadá to tak a případně nějaké daňové osvědčení. Pokud tak neučiníš do 14 dnů, zmrazí ti účet i s výdělkem, dokud dokumenty nedodáš

Sandrita Napsal(a):Rozumím tomu správně, že chtějí živnostensky list ?

wir haben festgestellt, dass uns zu Deinem Account noch einige Documenten wie : der Darstellerausweis (Vorder- und Rückseite), Steuer Einordnungsdocument und Steuerbescheinigung in digitaler Form fehlen. Da wir Dich bereits vor einigen Monaten gebeten haben diese Documente hochzuladen, möchten wir Dich letztmalig drum bitten diese nachzureichen. Wird diese nicht innerhalb der nächsten 14 Tagen hochgeladen, wird Dein Account für die Auszahlung gesperrt bis uns Deine Documente vollständig vorliegen.
Odpovědět
#36
tak živnostak nechteli , jen vyplnit nake dokumenty
Odpovědět
#37
Ahojky Sandrit mohla by si mi prosim napsat jak to tedy je?stačí vyplnit ty papíry jako soukromá osoba?
ještě sem si peníze nevybrala.Moc děkuji
Odpovědět
#38
Ahoj holky mela bych dotaz ,,,, nemužu najít na visitX.com statistiku kolik mam vydelano poradí nekdo kde to tam najdu ??? dekuji.
Odpovědět
#39
bohous: presne tak, staci zaskrtnout, ze vysilas jako privatni osoba


rosianna 21 : konto /mein konto
Odpovědět
#40
Zdravím všechny,

nechápu, co tady všichni píšete, že bez IČO nemůžete pracovat na Visitu. Já tam pracuji 4 měsíce a v tom pdf jsem zaškrtla, že pracuji sama na sebe jako jednotlivec a poslala jsem jim to zpátky. Peníze mi chodí pravidelně a žádné, že bez daňového čísla Vám peníze nepošlou. Není to žádná pravda, a německý účet mít nemusíte, já mám normálně v komerční bance eurový účet a peníze mi chodí bez problémů a přesně, i když je tam někdy hodně storen, nikdy jsem s tímto serverem problémy neměla a support byl vždy velmi vstřícný a hned semnou komunikoval.......:-)
Doporučuju spoléhat sama na sebe a pořádně si přeložit a přečíst co po Vás support chce, já taky neumím něměcky ani hlásku, komunikuju v angličtině a musím říct, že se tam peníze vydělat dají i když ho mám jako doplňkový, jsem s ním spokojená.
Odpovědět
#41
už se vam stalo, ze jsem mela asi 10 klientu kazdeho po 5 minutach a vubec se vam to nezapocetlo do vydelku? od urcite hodiny mam porad stejny stav konta, ikdyz jsem mela klienty, ale neni o nich nikde zminka :-( psala jsem supportu, ale nevim co by mohli udelat?
Odpovědět
#42
Jsou tam 2 polozky- Auszahlbarer Betrag a Offener Betrag, do jedne z nich vzdy prictou penize....zalezi jakou metodou zakaznik zaplatil. Pokud je nevidis ani v jedne polozce mozna si nemela platici zakazniky, ale byl to jen TEXT chat.
Odpovědět
#43
nevíte, ještě pořád se tam musí vydělat minimálně 50 euro, aby odeslali peníze?
Odpovědět
#44
jo, na visitu je 50 minimum ,ale visit skáče dost rychle .
Odpovědět
#45
to ne, visit je fakt jeden z nej nemeckych chatu, tam to máš behem chvíle... na visitu si za mesic musi 50 vydelat i meliska Big Grin
Odpovědět
#46
Ahoj děvčata,jsem v tomto oboru začátečnice a snažím se,alespon na dvou chatech zaregistrovat sama a nikde jsem nepřišla na visit x jestli se tam dá bloknout Česká republika.Tak jestli to některá z vás víte,tak mi prosím poradte.
Odpovědět
#47
Ahoj pracuju taky na Visitu a mam taky komerčku. Zaslala jsem už všechny doklady, dokument co jsem si stáhla z jejich stránek, ale když chci vložit můj účet, tak mi to píše že je buď moc dlouhý nebo krátký. Poradíš co s tím? Nebo jak je to s tím šekem.. Díky Megi
Sonriente Napsal(a):Zdravím všechny,

nechápu, co tady všichni píšete, že bez IČO nemůžete pracovat na Visitu. Já tam pracuji 4 měsíce a v tom pdf jsem zaškrtla, že pracuji sama na sebe jako jednotlivec a poslala jsem jim to zpátky. Peníze mi chodí pravidelně a žádné, že bez daňového čísla Vám peníze nepošlou. Není to žádná pravda, a německý účet mít nemusíte, já mám normálně v komerční bance eurový účet a peníze mi chodí bez problémů a přesně, i když je tam někdy hodně storen, nikdy jsem s tímto serverem problémy neměla a support byl vždy velmi vstřícný a hned semnou komunikoval.......:-)
Doporučuju spoléhat sama na sebe a pořádně si přeložit a přečíst co po Vás support chce, já taky neumím něměcky ani hlásku, komunikuju v angličtině a musím říct, že se tam peníze vydělat dají i když ho mám jako doplňkový, jsem s ním spokojená.
Odpovědět
#48
Ahoj Megi,já to udělala tak,že jsem jim zaslala email s mým číslem účtu ve formě IBAN s tím,že to tam prostě nejde vložit a oni si to tam napsali sami,šek bych určitě nezkoušela platí se za to peníze a ještě to dlouho trvá než to proplatí...
Odpovědět
#49
Ahoj chci se zeptat, za jak dlouho ti přijde visit na ůčet. Mám KB v pondělí jsem to měla hned vynulované. Děkuji. Megi.
Odpovědět
#50
já si přesně nepamatuju kdy jsem klikla na vyplatit peníze,protože jsem na to klikla nechtěně,nechtěla jsem ještě vyplácet,několik dní trvalo než udělali fakturu,tu mám ze dne 21.11. a peníze mi na účet přišli 24.11.

můžu se tě zeptat jakou máš návštěvnost?já nic moc,myslím,že je to tím,že nemám v profilu německou vlajku.....
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)