CoolCams
#26
Taky se chci podělit o svoji zkušenost s panem Petrem a Coolcams, ostatně to byl hlavní důvod mojí registrace.
Měla jsem zájem o vysílání z domova, vážený majitel ze mě vytahal všemožné informace a když jsem odmítla osobní schůzku a požadovala registraci přes internet, už jsem byla "slečna, která vůbec nic neví". Je zajímavé, že v ostatních studiích tohle funguje úplně normálně, že se vyřizuje registrace přes internet, za pomoci občasného telefonního hovoru. A ještě chci dodat,že na žádnou moji otázku ohledně provizí a smlouvy neodpověděl. Takže souhlasím s ostatními a pan majitel si tu zakládá profily a pěje slávu na své studio. Nikomu NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
#27
Ahoj všem, ani já nedoporučuji tohle studio. Pracovala jsem v něm pár měsíců a můžu říct že spokojenost teda nebyla v ničem.
Co se týká vybavení, uvádějí nadstandartní, ale na každém pokoji byl nějaký problém a k tomu výpadky internetu. O zvukotěsných příčkách si může dívka jen nechat zdát. A hlavně pokud jsou na směně tři, je to hotový koncert. Co se týká vyplácení peněz, taky chodily čím dál později. Není nad práci z domova.
Odpovědět
#28
Jen zírám, jakou nenávist a zlobu dokážou dostat někteří lidé do svých komentářů. Nezbývá mi než skromě a s nadhledem pozvat zájemce do studia CoolCams, aby sami zhodnotili, jaké podmínky skutečně nabízíme.
Mějte se fajn
Coolcams
Odpovědět
#29
Toto bylo první studio, kde jsem vysílala. Nestrávila jsem zde mnoho času, s přestávkami cca dva měsíce s tím, že někdy jsem třeba dva týdny nebyla ve studiu, pak jsem vysílala celý týden atd... Takže spíše nárazově. Vedení: Pan Petr mi příjde sympatický. Jestli pije či nepije sem do diskuze absolutně nepatří. Důležité je, že se chová slušně! Studio: Nachází se v centru, kousek od maliňáku v čistém panelovém domě spolu s dalšími firmami, takže perfektní dostupnost. Studio je ve stylu panelového bytu, kde je ze tří velkých pokojů uděláno šest vysílacích míst. Pouze v jednom pokoji je zmiňovaný závěs, ve zbylých dvou je sádrokarton. V závěsovém pokoji toho soukromí opravdu moc nebylo. Nejhorší bylo, když slečna vedle mě byla hekavějšího typu Big Grin To jsem se tam opravdu necítila moc dobře. V sádrokartonových pokojích to bylo dobré- pustilo se rádio a slyšet nebylo skoro nic. Vybavení: Každá slečna dostala vlastní deku, jinak bylo vše společné- klávesnice, myš... dezinfekce byla stále po ruce. Internet a kamery: Na serveru, kde mohli zákazníci hodnotit kvalitu vysílání (připojení, obraz), hodnotili průměrně. Celkový (subjektivní) dojem z pokojů: je tam vše, co potřebujete k vysílání, ale působí to stísněným a utlačovaným dojmem. Do některých pokojů se vleze opravdu snad jen ta postel s kamerou. Polovina pokojů je bez oken. Směny: volí se online, na jak dlouho slečna chce. Takže klidně tři hodiny, klidně dvanáct. Zrušit se dají také. Chaty: A) německé nude chaty: k dispozici jsem měla livestrip, 777 a ještě jeden, kam mi moc lidí neskákali. B) freechaty: cams, needlive, jasmin, streamate. Pracovat na sedmi serverech byla docela fuška. Nejvíce mi vadilo, že když mi někdo skočil do němců, tak než jsem se odhlásila z free chatů nebo přepla do nude modu, často se lidi z němců už odhlásili, takže jsem neustále vše přepínala jako blázen a spoustu času strávila jen svlíkáním a oblíkáním; a minuty logicky moc neskákaly. Nehledě na to, když jsem při vypínání nějaký chat opomenula, dělala jsem někde zadarmo show ve free chatu Big Grin Člověk strávil manipulací s jednotlivými chaty zbytečně moc času. Po každé směně jsem byla uřícená a výdělek a odpracované minuty přesto nic moc. Když se mi opravdu dařilo, měla jsem za směnu tř. 9 stovek, a to jsem teda kmitala!!! Tanečky ve free chatu, kroucení, vlnění, psaní s guestama a s každým šupákem bez peněz, protože člověk přece nikdy neví...(teď si takovou částku vydělám, když mám špatný den, sedím jak pecka a lidi víceméně ignoruju Big Grin, ale v coolcams to pro mě byla tehdy opravdu suma za vysoké nasazení!!) To ale není nic proti studiu, samozřejmě. Prostě tyto chaty a tato kombinace chatů mi nepřišla jako příliš povedená. Na jednu stranu musíte být na všech, aby se z každého ta stovka dvě vymáčkla a hodilo to nějakou sumu, ale na druhou stranu- pro nováčka, který nechce být na pěti a více chatech je to 100% neštěstí. Teď babo raď. Radši klídek a méně peněz a budovat si nějaké stálé návštěvníky, nebo o trošku více dolarů, ale s větrem o závod... Smile Mně toto moc nevyhovovalo. Ještě bych ráda zdůraznila, že jsem v coolcamsu pobyla krátkou dobu. Pevně věřím, že je jiná situace na těchto chatech, když už máte stálou klientelu. Já s tím ale začínala a rozhodně jsem se necítila dobře, když jsem někdy po šestihodinové směně odcházela s bolavýma nohama a zádama od tancování a kroucení pouze se dvěma stovkama. Tím se dostávám k penězům. Výplaty chodily poctivě 2x do týdne. Hotově nebo na účet. I když nastoupíte třeba 5. v měsíci, prostě hned 15. máte výplatu za to, co jste do té doby udělaly!!! Vždy se můžete podívat online na částku, kterou jste předchozí den vydělaly. Musím říct, že peníze mi seděly. Jediné, co jsem nepochopila, byl kurz. Přestože byl někdy aktuální kurz dolaru v den výplaty 18.něco, v systému se uváděl jako 16.něco. Nebudu tady řešit proč, pouze uvádím, jak to bylo. Paušál zde nenajdete. Když vyděláte, tak vyděláte, když ne, jdete domů s prázdnou. Procentuální odměna se odvíjela od vydělaných peněz. Nejsem si teď jistá hranicí, takže uvedu pouze modelovou situaci, abych zde studiu neškodila. Pokud vyděláte 0-1700, máte 60%, pokud nad 1700 a více, dělá to 70% atd. až na webu zmiňovaných 90%. POZOR, je v tom samozřejmě háček, který vám dojde až ve výplatě. Když vyděláte za směnu sumu dejme tomu 2000Kč, není to tak, že dostane 70% z 2000, ALE počítá se 60% z 1700+ 70% ze 300Kč, takže místo 1400 dostanete 1230. Když k tomu přihodíme čachry s kurzy, cítila jsem se mírně řečeno podvená. Je to samozřejmě jen a jen moje chyba. Měla jsem se ptát a ptát a ptát. Na závěr- pokutu či nějakou sankci jsem zde NIKDY nedostala!! Nemyslím si, že je to špatné studio. Jak je psáno v předchozím příspěvku- každá slečna by si měla utvořit vlastní názor. Já za sebe říkám ne. Ale nikoliv kvůli studiu!!! Zkrátka se mi v těch mrňavých pokojících na nabízených chatech nepracovalo dobře. A poměr mého úsilí a výdělku mi nepřišel přiměřený. Někdo třeba nebude tak náročný jako já a ze začátku mu postačí menší penízky. Je to vše o zvyku a o tom, co každé vyhovuje.
Odpovědět
#30
*Výplaty chodily 2x do měsíce, omlouvám se, moje chyba Smile
Odpovědět
#31
čau holky, už druhým dnem čtu tento celý server co se diskuzí týče....hledám přivýdělek v Brně na livechatu a po tom co to vše čtu si říkám, že snad ani nějaký normální studio neexistuje???? chápu, že všude je něco ...ale můžete mi někdo poradit kam tedy jako nováček zkusit jít??? nejlépe chat s NJ, AJ neumím ...díky za každou radu .. na chat z domova nemám podmínky..díky moc předem ..
Odpovědět
#32
už si trapnej pořád meleš dokola to samý,alespoň vymysli něco jinýho když už tady prudíš Big Grin ach pardon já zapomněla,že máš hlavu jen proto aby si se když prší neutopil Big Grin Big Grin
Odpovědět
#33
Ahoj holky.Napiste me nejaka na meil nebo tady do zpráv jak to ve studiu chodí teď prosím?Chci to tam zkusit.Díky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)