Erotické pomůcky pro maximální výdělky
#1
Když jsem začala pracovat v této skvělé branži, snažila jsem se sledovat (kdykoliv mi to dovolili) počínání nejúspěšnějších modelek. Zajímalo mě, co všechno dělají pro to, že vydělávají tak pěkné peníze a za jakoukoliv fintu bych tehdy dala snad cokoliv Smile

Faktorů, které mají vliv na to, jak budete na livechatu žádaná, je samozdřejmě spousta. Nicméně erotické pomůcky mě osobně pomáhají do dnes a to velice podstatně. Já osobně jsem si pořídila rovnou několik vibrátorů různých barev a velikostí - zákazníkům se práce s nimi moc líbí - teď nemyslím zrovna jen ten účel použití za jakým byly vibrátory vyrobeny! Často stačí si s nimi hrát a jen se jich dotýkat...

Samozdřejmě dále mi moc pomáhá velké množství erotického spodního prádla. Každou směnu se převlékám klidně i několikrát abych vypadala pořád jinak. Cílem hry je aby mě zákazník neokoukal - chci být pro ně pořád nová, osvědčilo se mi to! Cool

Jaké další věcičky Vám pomáhají být ta nejlepší a nejsvůdnější ve Vašem studiu? Co se Vám osvědčilo nejvíce?
Odpovědět


Příspěvků v tématu

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)